Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Po wtopach na krykiecie obecny stan konta to EUR510,1 frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Stan konta: EUR528,32


7. Del Potro v Andy Murray Lay 2-0 Del Potro @8.6 za EUR503,20 , do wygrania EUR64,74*



* - wygraną zawsze podaję netto

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Nie miałem za bardzo jak podać typów przed rozpoczęciem meczy. Wygląda to tak od ostatniej aktualizacji:


2. Ani v Suarez Navarro -EUR143,51
3. Ruano Pascual v Garbin +EUR223,66
4. Manchester Utd v Porto FC (w 42.' lub 43.') Lay Porto [email protected] -> +EUR62,83
5. Vinci v Vaidisova Lay 2-0 @4.6 do wygrania ok. EUR11 -> -EUR44,03
6. Vinci v Vaidisova (Kursy meczu) Handel kursami: +EUR91,86


Stan konta: EUR804,52



PS Wystawiłbym Chelsea @4, ale jednak nie czuję tego typu, po Wielkanocy dalsze typowanie, pozdrawiam smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Obecny stan konta to EUR896


To już z uwzględnieniem straty EUR44 na rynku Porto v MU w przypadku zwycięstwa MU (jeżeli Porto lub remis, jestem na 0). Niestety, kursy ruszyły się nie po mojej myśli i zdecydowałem się na przyjęcie tej straty na klatę, może w trakcie meczu coś zagram. Gdyby nie ta strata, poszedłbym w kierunku wystawienia Porto, ale widzę, że nie czuję tego rynku, poza tym po wczorajszym Lay Chelsea do przerwy nie chcę i dziś dużo kapitału ryzykować.



Było trochę dobrych i trochę złych decyzji, mam szczęście, że stan konta ponownie się powiększył. Powodzenia w Waszych typowaniach

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
In-play trading:

[Linked Image]


Mimo wtopy pre-play na meczu Porto v MU, wczorajszy dzień bardzo udany, zwłaszcza nocka smile
Stan konta: EUR992




Na rozluźnienie
laugh

I dla fanów Wade'a lub w ogóle NBA:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Wszedłem w mecz Wawrinka v Federer gdy było 6*-5 w 2. secie i 30-15 i Wawrinka 1-0 w setach, back Wawrinki, ale potem zrobiło się 30-40 i spękałem, wystawiłem Wawrinkę dużo wyżej i wtopa 240 euro frown

Potem padł mi net i nie dałem rady w siatę Panaty zagrać po 3.65 w 4. secie, dopiero w 5. zbackowałem ich po 2.45 średnim i tutaj + 140 euro

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Manchester City v Hamburg Lay Manch. City @4.5 (przy stanie 0-1), ryzykuję 490 dla 133
Aktualny wynik: 1-1

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1