|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Po wtopach na krykiecie obecny stan konta to EUR510,1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Stan konta: EUR528,32
7. Del Potro v Andy Murray Lay 2-0 Del Potro @8.6 za EUR503,20 , do wygrania EUR64,74*
* - wygraną zawsze podaję netto
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Nie miałem za bardzo jak podać typów przed rozpoczęciem meczy. Wygląda to tak od ostatniej aktualizacji: 2. Ani v Suarez Navarro -EUR143,51 3. Ruano Pascual v Garbin +EUR223,66 4. Manchester Utd v Porto FC (w 42.' lub 43.') Lay Porto [email protected] -> +EUR62,83 5. Vinci v Vaidisova Lay 2-0 @4.6 do wygrania ok. EUR11 -> -EUR44,03 6. Vinci v Vaidisova (Kursy meczu) Handel kursami: +EUR91,86 Stan konta: EUR804,52 PS Wystawiłbym Chelsea @4, ale jednak nie czuję tego typu, po Wielkanocy dalsze typowanie, pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Obecny stan konta to EUR896
To już z uwzględnieniem straty EUR44 na rynku Porto v MU w przypadku zwycięstwa MU (jeżeli Porto lub remis, jestem na 0). Niestety, kursy ruszyły się nie po mojej myśli i zdecydowałem się na przyjęcie tej straty na klatę, może w trakcie meczu coś zagram. Gdyby nie ta strata, poszedłbym w kierunku wystawienia Porto, ale widzę, że nie czuję tego rynku, poza tym po wczorajszym Lay Chelsea do przerwy nie chcę i dziś dużo kapitału ryzykować.
Było trochę dobrych i trochę złych decyzji, mam szczęście, że stan konta ponownie się powiększył. Powodzenia w Waszych typowaniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wszedłem w mecz Wawrinka v Federer gdy było 6*-5 w 2. secie i 30-15 i Wawrinka 1-0 w setach, back Wawrinki, ale potem zrobiło się 30-40 i spękałem, wystawiłem Wawrinkę dużo wyżej i wtopa 240 euro  Potem padł mi net i nie dałem rady w siatę Panaty zagrać po 3.65 w 4. secie, dopiero w 5. zbackowałem ich po 2.45 średnim i tutaj + 140 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Manchester City v Hamburg Lay Manch. City @4.5 (przy stanie 0-1), ryzykuję 490 dla 133 Aktualny wynik: 1-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|