|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
_mkr - jad Z uwagi na Swieta podaję juz teraz moj wynik, który prosze uwzględnic w bilansie tygodnia i ewentualnie w "kto awansował"
_mkr 1 65 2 75 3 42 4 110 5 155 Razem +447
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
To wez zaloz taki temat i tam podaj wyniki, pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mogę zagrać trzy typy z jednego spotkania, ktore jednak się wykluczają ? Np. DW 1:0, 2:0 i 3:0 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobra, już wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
co dzieje się w przypadku, gdy zarówna ja jak i rywal podamy mniej niż 5 typów i wszystkie będą niecelne?mój bilans 0/3, rywala 0/1:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
co dzieje się w przypadku, gdy zarówna ja jak i rywal podamy mniej niż 5 typów i wszystkie będą niecelne?mój bilans 0/3, rywala 0/1:) na zdrowy rozsądek dalej powinien przejść ten który oddał więcej typów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Wychodzi remis -500 = -500 Powinniście wysłać po pięć typów, kto pierwszy wyśle piąty ten przechodzi. Moim zadaniem Ty przechodzisz bo wysłałeś więcj typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Tez uwazam, ze ten ktory wyslal wiecej typow powinnien przejsc dalej, aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze mamy niezly paradoks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Niezle SKILLS panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Jak to Cantoro napisał to jest piękne  chyba już dawno nie było tylu spóźnialskich jak dzisiaj, fakt mieli cały tydzień na podanie typów i się przeliczyli ale po co było ograniczać czas podawania typów do 19:59:59 w niedziele? Były ramy czasowe otwarte i można było podać typy nawet o 4 rano jak się jakiś mecz zaczynał w USA i było ok nikt nikogo przecież nie zmuszał do siedzenia po nocach, jak ktoś głupi to siedzi  a przeciwnik może podać typy wcześniej przecież nie musi siedzieć z rywalem. Przy takich okazjach jak święta, majówki czy inne leniówki  byłoby to jak znalazł nikt o zdrowych zmysłach nie zostawi pełnego kielonka na stole nie przeprosi gości i powie że musi iść podać typy no bez jaj dlatego tyly spóźnialskich dziś. Conrad ja już kiedyś pisałem do Ciebie w tej sprawie rozważ możliwość podawania od następnej rundy lub edycji typów do godziny X byle wynik był znany do 12:00 w poniedziałek, bo jak widać ułatwi to życie wielu typerom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
taaaaaa, w tym przypadku co podales najwiecej typow pojawialoby sie kolo 10 rano w poniedzialek  i wtedy narzekania, ze wtedy kazdy w pracy, szkole lub uczelni, tak jak jest to idealne rozwiazanie, chociaz juz z 2 razy odpadlem, bo nie zdarzylem podac typow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jest regulamin, każdy kto bierze udział w konkursie go akceptuje, nie widzę problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
co dzieje się w przypadku, gdy zarówna ja jak i rywal podamy mniej niż 5 typów i wszystkie będą niecelne?mój bilans 0/3, rywala 0/1:) na zdrowy rozsądek dalej powinien przejść ten który oddał więcej typów.. Jak dla mnie to powinni odpasc obaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
sa Święta więc spojrzmy na to inaczej... zaden nie przegral, niech awansuja obaj... regulamin jest w porzadku - do 19:59 i tak wiekszosc czekala na ruch rywala do ostatnich chwil... ja sie ciesze ze z moim rywalem byla naprawde dosc emocjonujaca walka ktora potrwa az do skonczenia ostatniego meczu... typy podawane przez nas przez caly tydzien na przemian a nie czekanie na to z jakim bilansem skonczy rywal i jezeli zakonczyl z ujemnym to podawanie dzis typu po kursie 1,01... i to jest minus regulaminu... moim zdaniem powinno byc ze gora dwa mecze jednego dnia mozna zagrac... ale wiadomo, ile osob, tyle pomyslow na regulamin... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Jest regulamin, każdy kto bierze udział w konkursie go akceptuje, nie widzę problemu. Kiedyś ten regulamin pozwalał właśnie by podawać typy o dowolnej porze ale tak by wynik był znany w poniedziałek do południa, czyli tak jak pisałem wyżej nawet o 4 rano, było ok nie było takich problemów jak teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jest regulamin, każdy kto bierze udział w konkursie go akceptuje, nie widzę problemu. Kiedyś ten regulamin pozwalał właśnie by podawać typy o dowolnej porze ale tak by wynik był znany w poniedziałek do południa, czyli tak jak pisałem wyżej nawet o 4 rano, było ok nie było takich problemów jak teraz Z całym szacunkiem Kenny, ale już mnóstwo osób czeka do 19:59 z ostatnim typem aby posłac 1.01, a tak to może ultrasi qcz będą czekac do nocy itp. Regulamin jest dobry i godzina jest dobra. Gro osób ma pracę i chce spac w nocy, a nie czatowac na typy do 4 rano  W czym problem bo ja nie kumam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
90% uczestników gra ten konkurs taktycznie albo podając kursy 1.01 gdy wiedzą że takie śmieci dadzą im awans albo czekając do samego końca licząc na błędy przeciwnkia, cóż ich prawo, nie czarujmy się jakby policzyć to jakieś 20-30% typów podawanych tutaj jest trafnych (lub nawet mniej) a reszta to pudła, więc tak naprawdę gra polega na tym kto mniej spudłuje  ,godzina 19:59 w niedziele jest uważam nie fartowna, gdyż tak jak dziś wiele osób ma inne sprawy na głowie niż podawanie typów i efekt był widoczny :D, zresztą nie tylko w takie dni ale co tydzień niedzielne popołudnie powinno się spędzać inaczej niż na forum podając typy a 40% typów pojawia się właśnie w niedzielne popołudnie, co innego godzina np. 22-23 przed snem dla spóźnialskich lub 13-14 np. przed niedzielnym obiadem  byłyby to godziny zdecydowanie fartowniejsze PS. Conrad jak nie w jedną to w drugą stronę przesuńmy ostateczną godzine podawania typów, była godziny nad ranem, była godzina 23:59, była godzina 21:59 jest godzina 19:59, dlaczego nie może być godzina 13:59 ? a później wszyscy z rodzinami spędzamy miło niedzielne popołudnie  a nie ślęczymy przed kompem co by tu zagrać i jak przechytrzyć przeciwnika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Regulamin wg. mnie jest bardzo dobry. Podajemy typy do określonej godziny, a to jaką kto przybierze taktykę, to już jego sprawa. Jedna osoba widzi dobry typ we wtorek po kursie 2,3 to go typuje i wcale nie musi czekać do niedzieli. Nie ma recepty na to co jest lepsze. Grunt to żeby zgadzało się z regulaminem i było uczciwie. Święta świętami, typy można było podawać przez cały tydzień.
Ja sam wiem, że nawet jeśli awansuję przez parę rund, to na pewno zdarzy się sytuacja że nie zawsze będę mógł podać typy w weekend, tak więc zrobię to wcześniej.
To zabawa, a nie jakieś wyścigi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak ktoś jest dobry, to żaden regulamin nie przeszkodzi mu w awansie dalej. Nie kruszmy kopii o pierdoły tylko róbmy swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
wiec wlasnie to zabawa... i nie polega to na tym by puszczac minute przed koncem... godzina jest w porzadku, zdecydowanie lepsza niz 13:59... choc uwazam wciaz ze by ten konkurs byl zabawa a nie wyscigami, to trzeba by wprowadzic jedno z dwoch rozwiazan: 1 - gora dwa typy lub 2- kurs minimum 1.5 - i tak trzeba bedzie po takim kursie robic obrot ew. wygranej wiec potrenujmy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|