Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#304890 01/03/2005 21:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
H2H i defensywny klimat jaki się wytwarza nad meczem w Portland każe mi postawić na under mimo niskiej lini.Myśle że 176 to i tak za dużo jak na spotkanie tych dwóch niskopunktujących teamów.Będą grali defensywą i nawet dziesiątki osobistych nie powinny przebić lini.

Bonus: Unibet
#304891 01/03/2005 21:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Memphis 99-97 ,

FULL TIMEOUT 3.44 , nagle przeskakuje na 10.0 s do konca i piłka GS , patrze za 3 ale missed , pozniej ofensive rebound , missed , i sie skonczyło , uff, mam szczęście

#304892 01/03/2005 21:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Cbs sie nie popisał z ta transmisją, a Memphis tym bardziej.
Zupełnie jak wczoraj New York, +15 i w czwrtej zupełny zastój.

#304893 01/03/2005 21:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ale dobrze , wazne ze 1 weszło i kasa jest , ale uff po raz kolejny na noc atlanta

#304894 01/03/2005 22:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
miales strasznego farta na 6 sek. przed kocem gs nie trafil tak by byla dogrywka!!

#304895 01/03/2005 22:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
tomaszo ogarnij sie i zagraj ten swj typ - sorka ze na forum!!!

#304896 01/03/2005 22:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
dzisiaj wolne od obstawiania czegokolwiek hehe...jutro sa lepsze spotkania na linie:) chociaz dzisiaj zastanowie sie nad CHICAGO OVER/UNDER

#304897 01/03/2005 22:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
WIDZE ZE COS MALO OSOB OBSTAWIA NA LINIE I W OGOLE JE ROZKNIA NIE DZIWIE SIE OSTATNIO STRASZNA LOTERIA!!!!!!!!
TOTOLOTEK:)

#304898 02/03/2005 05:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Po dzisiejszej nocy ........... opadły mi klapy....
żeby poprzewidywać takie wyniki musiałbym sie nie wiem czego nażreć

#304899 02/03/2005 06:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Przez Atlante , dziś na minusie , no z kim jak nie z Denver

#304900 02/03/2005 06:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Powiem krótko NBA po ostatnich dwóch dniach powraca do miana jednego z największych shitów - jeżeli chodzi o bukmacherkę, a wydawało się że powoli osiąga stabilizację.
pozdrawiam
KRAJAN

#304901 02/03/2005 11:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Oj panowie, tej Atlanty to nie widzę, oddali Walkera, a teraz jakies brewerie Payton wyczynia, ze nie chce grać w stolicy stanu Georgia.. Wcale mu sie nie dziwie, bo Georgia to pokręcony stan a sama Atlanta heheh, śmieszna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najbardziej południowy stan z południowych, zrozumieć tam ludzi trudniej niż w Texasie, Tennessee czy Kentucky <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale odbiegłem od tematu. Tak jak pisałem w dniu deadline'u że Bosotn oddał zbyt wiele za Walkera i Atlanta wyjdzie na tym lepiej tak teraz muszę to odszczekać, to Celtowie zrobili lepszy biznes na tej wymianie. IMO Denver dziś roznosi Atlante, podoba mi się drużyna Bryłek pod względem potencjału, naprawdę mają silną młodą obiecującą ekpę, brak jeszcze równości w ich grze ale niespodzianki w tej parze bym nie szukal. Ale to tylko moje skromne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Chwila tryumfu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale nie pomogło to za wiele, under w Portland... ehhh, Sacramento tez dalo pupy, ogolnie nocka moglaby byc lepsza..

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#304902 02/03/2005 11:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 95
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 95
taaa jestem w waszym klubie loserow..ostatnie dni to 5/6 trafionych i sporo pieniazkow a wczoraj..0/3 i jestem na minusie.Ciekaw co Byki wcinaly przed meczem..

#304903 02/03/2005 17:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
No więc tak, wczoraj przegrany typ systemowy przeciwko Goldenom za stawkę 10/10, więc dziś głównym typem jest Minnesota -6 za stawkę 25/10, oprócz tego SA Spurs -13 za 10/10 i LA Clippers +5 za 5/10. Zagram też Cleveland Cavaliers -4 za 5/10 i Nets +5,5 za 5/10

Pozdrawiam
frend30

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,513
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1