|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Mam do was takie pytanie:Czy strona www.nba.com [ nba.com] chodzi wam zawsze i normalnie czy to tylko u mnie jest tak jakby tej stronki nie bylo i nie moge sie na nią dostać ??? Ja rowniez mialem problemy przez ostatnie 10 dni wcale mi sie nie otwierala strona nba.com ale od 2 dni jest i dziala dobrze to chyba musialobyc spowodowane tym iz, nba.com zmienilo swoja szate graficzna na nowa i moze stad te problemy. W tej chwili strona mi dzial. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
... Jak widać Portland zagra dziś pod wodzą tymczasowego trenera Portland dziś wogle nie zagra, kolejny mecz mają ustawiony na 04.03. Sorry za pomyłkę , pisałem to w pospiechu i majac na głowie dużo innych rzeczy (jestem w pracy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
I Undereek Spurs piknie wszedł i to z jakim zapasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> wczoraj kapitalnie naprawde +180
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Utah spokojnie dało rade:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Washington 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> San Antonio 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> N.Orlean 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Philadelphia 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Szlag by to trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nba.com tez mi siew przez jakis czas nie otwierala, a teraz juz chodzi, zmienili wyglad stronki ale ja i t zadgko z nie j korzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
Dla mnie dzis tylko jeden mecz Minnesota-GSW 2 3,20 full stake 15/10 i jaaazzdddaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ladnie Golden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka