Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#304924 02/03/2005 21:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Mam do was takie pytanie:Czy strona www.nba.com [nba.com] chodzi wam zawsze i normalnie czy to tylko u mnie jest tak jakby tej stronki nie bylo i nie moge sie na nią dostać ???

Ja rowniez mialem problemy przez ostatnie 10 dni wcale mi sie nie otwierala strona nba.com ale od 2 dni jest i dziala dobrze to chyba musialobyc spowodowane tym iz, nba.com zmienilo swoja szate graficzna na nowa i moze stad te problemy.
W tej chwili strona mi dzial.

Pozdr.

Bonus: Unibet
#304925 02/03/2005 21:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Quote
...
Jak widać Portland zagra dziś pod wodzą tymczasowego trenera
Portland dziś wogle nie zagra, kolejny mecz mają ustawiony na 04.03.

Sorry za pomyłkę , pisałem to w pospiechu i majac na głowie dużo innych rzeczy (jestem w pracy)

#304926 03/03/2005 06:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
I Undereek Spurs piknie wszedł i to z jakim zapasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> wczoraj kapitalnie naprawde +180

#304927 03/03/2005 06:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Utah spokojnie dało rade:)

#304928 03/03/2005 07:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Washington 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
San Antonio 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
N.Orlean 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Philadelphia 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Szlag by to trafil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nba.com tez mi siew przez jakis czas nie otwierala, a teraz juz chodzi, zmienili wyglad stronki ale ja i t zadgko z nie j korzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#304929 03/03/2005 10:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
Quote
Dla mnie dzis tylko jeden mecz Minnesota-GSW 2 3,20 full stake 15/10 i jaaazzdddaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ladnie Golden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1