Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#304904 02/03/2005 08:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

1.00 New Jersey @ Philadelphia
1.00 Houston @ Washington
1.00 Sacramento @ Orlando
1.00 Seattle @ Cleveland
1.30 L.A. Lakers @ Boston
2.00 Golden State @ Minnesota
2.30 Toronto @ San Antonio
3.00 Charlotte @ New Orleans
3.00 Atlanta @ Utah
4.30 Dallas @ L.A. Clippers

Pozdr.

Bonus: Unibet
#304905 02/03/2005 11:01
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Dziś do zagrania moim zdaniem jest Boston, po powrocie Walkera grają niezłą koszykówkę o czym świadczą 2 zwyciestwa na zachodzie. Teraz czas na meczyk przed własną publiką i liczę na owację na stojąco dla Antoina. Jak dla mnie to meczyk dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Drugim spotkaniem jest Orlando - Sacramento - jak Kings znowu zagrają bez Millera, Songalii i Stojakovica to raczej są bez szans z nieźle grajacymi Magic u sibie. Sts wystawił na tem meczyk kurs(1.85), myślę że na sieci nie będzie nigdzie większego a raczej dużo niższe.
pozdrawiam i czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#304906 02/03/2005 12:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Dziś do zagrania moim zdaniem jest Boston, po powrocie Walkera grają niezłą koszykówkę o czym świadczą 2 zwyciestwa na zachodzie. Teraz czas na meczyk przed własną publiką i liczę na owację na stojąco dla Antoina. Jak dla mnie to meczyk dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Drugim spotkaniem jest Orlando - Sacramento - jak Kings znowu zagrają bez Millera, Songalii i Stojakovica to raczej są bez szans z nieźle grajacymi Magic u sibie. Sts wystawił na tem meczyk kurs(1.85), myślę że na sieci nie będzie nigdzie większego a raczej dużo niższe.
pozdrawiam i czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A ja dzis zagrałem totalnie na odwrot niz Ty....


Boston - LAkers 2 .....Owszem oston wygrał 2 ostatnie mecze na zachodzie ale z kolei LAkersi sa po 3 porazkach z rzedu...juz w meczu z NY było widac ze wracaja powoli do formy przgrali mecz na własne zycenie przegrywajac 3 kwarte 15 ptk ale jak mozna było zauwazyc w 4 kwarcie wcale tak zle z nimi niejest skoro potrafili doprowadzic do remisu dlatego mysle ze 4 porazki pod rzad dzis niebedzie i wygraja Lakersi ktorych do zwyciestwa poprowadzi Kobe.

Orlando - Sacramento 2 ....przyznam szczerze ze tutaj do konca niejestem przekonany ale mimo wsystko zagrałem Sacramento...mam nadzieje ze po wczorajszej przykrej wtopie ze słabiutkimi Charlotte dzis beda chcieli zmazac plame na honorze i ze skromnie wygraja...

Cleveland - Seattle 2 ...co tu duzo mowic...kazdy widział mecz Seattle z MIlwaukee i ich kompromitujaca porazke...ktorzy juz po pierwszej kwarcie przegrywali 21 ptk.. udało im sie nawiazac wyrownana walke tylko w 2 kwarcie ktora to wygrali wiec pora na przebudzenie....

Waschington - HOuston 2 ...Tutaj niejestem do konca przekonany alepo tym co zrobiło dzis w nocy Houston jestem pod wrazeniem juz dawno nikt nierozwalił bykow tak wysoko na ich włąsnym parkiecie jak Houston i mam nadzieje ze dzis ta serie potrzymaja choc nalezy pamietac ze Waschington to druzyna swojego parkietu ale trzeba byc dobrej mysli...


4 mecze i strasznie fajne ako w profie wychodiz bo stawki...2,21...2.02...2.12....2.35....co daje w sumie...22,24 wiec warto moimz daniem zagrac za pare groszy

#304907 02/03/2005 13:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Po wczorajszej klapie pora na rekompensaty.
Dzis licze na overy w Filadelfi i Cleveland, linie nie sa mocna wyśrubowane - 195, 196 pkt. 76ers ostatnio w dobrej formie rzutowej, wczoraj gładko rozjechali Kozły, a ponadto w Filadelfi zawsze pada duzo punktów i dzis niech tak zostanie.
Co do drugiego meczu, Seattle po blamazu w Milwaukee wczoraj pokazało na co ich stać rzucając 101 punktów defensywnie usposbionym Indiańcom i to w ich hali co nie zdarza się często. Cleveland z kolei to mistrzowie swojego parkietu, gdzie czesto urzadzają sobie ostre strzelanie i dziś żeby pokonać Ponaddźwiękowców muszą rzucic ponad setkę.
Bardzo prawdopodobne wydaja sie również zwyciestwa gospodarzy w tych meczach. Phila jakby okrzepła w ostatnich meczach i prezentuje dobrą, równą formę co na przecietnych Nets powinno wystarczyć.
Cavs po ostatniej porazce ze Spurs dzis za wszelką cenę bedą chcieli wygrać, nie wierzę że przegraja drugi raz z rzędu we włsnej hali.
Handicapy na gospodarzy w okolicach 4-5 punktów tez myslę warte zagrania.
Pozdrawiam

#304908 02/03/2005 16:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Witam dzisiaj dwa meczyki przeanalizowałem dość szczegółowo, a oto wnioski:

Cleveland Cavaliers - Seattle SuperSonics Over 196,5

Betandwin - kurs: 1.91

Liczę dzisiaj na over w Cleveland. W ostatnim meczu z San Antonio troszeczkę się zawiodłem, ponieważ Kawalerzyści zaprezentowali słabą skuteczność i wiele strat, ale było to spowodowane świetną obroną Spursów (na szczęście over wszedł). Sonics to drużyna nastawiona w szczególnej mierze na ofensywę (co nie znaczy że nie bronią) i typowo overowa. Myślę, że padnie ponad 200 pkt. dlatego troszeczkę dziwi mnie ta linia (powinna być na poziomie 203-204 pkt.) Teraz trochę statystyki: Cleveland Cavs w tym sezonie zdobywają średnio 97,67 pkt. w meczu, Seattle 100,76. Cavs u siebie zdobywają 102,33, a Ponadźwiękowcy na wyjazdach średnio 96,3! Statystyka może nie wygląda imponująco, ale nie typuje się wyników na podstawie suchych liczb! Spotykają się dwie drużyny overowe i powinien być dobry mecz. W obu drużynach są świetni strzelcy. W Cavs - LeBron, Ilgauskas, a w Sonics - Ray Allen i Rashard Lewis, którzy powinni dać radę. Będzie walka, ale też dużo punktów.

San Antonio Spurs - Toronto Raptors 2 hp(+13)

Betandwin - kurs 1.91

Bez przesady, co to za spread (+13!!!). Toronto jest teraz na fali, gromią wszystkich po kolei, a nie sądzę, żeby San Antonio wspieło się na akie wyżyny, aby wygrać 13 pkt!!! Fakt, świetnie bronią, ale Toronto świetnie gra w ataku. Jalen Rose został właśnie "Player of the Week", Bosh gra rewelacyjnie i sądzę, że "napsuje dzisiaj dużo krwi" Duncanowi. Dla mnie pewny handicap (no chyba, że o czymś nie wiem?!).

#304909 02/03/2005 16:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11
fanatykk sam obliczasz statystyki czy jest jakas stronka odnosnie danych statystycznych?? linie jest dobra opcja bo est szans 50/50 a przy troche szczesciu i rozkince kasa w kielni!!

#304910 02/03/2005 16:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jak dla mnie dzis:
Cleveland - Seattle 1 - Cavs po porazce ze Spursami u siebie nie beda chcieli przegrac 2 raz z rzedu, mecz byl wyrownany, a SA sa jednak dla mnie chcyba silniejsi od Seattle. Seattle gra strasznie nierowno i licze takze, ze przydarzy im sie slabszy mecz, chco taki niedawno im sie zdarzyl z Kozlami, ale zawsze moze byc kolejny:).
Hornets - Bobcats 1 - Mysle, ze Hornetsi grajacy po wymianie troche lepszy basket niz wczesniej nie znajda lepszej okazji do poprawienia mizernego bilansu niz mecz z Bobcatami, choc te druzyny zapewniaja nam loterie, to raczej nie spodziewam sie rownego meczu, jak dla mnie bedzie w wyraznie w 1 albo 2 strone.
Minnesota - GS over 188 - Tu raczej na wyczucie, licze, ze Wilki sie w koncu kiedys przelamia, zagraja na swoim normalnym poziomie, a to by znaczylo, ze wystarczyloby jakby GS rzucilo z 85 pkt, to over by padl.

#304911 02/03/2005 16:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
fanatykk sam obliczasz statystyki czy jest jakas stronka odnosnie danych statystycznych?? linie jest dobra opcja bo est szans 50/50 a przy troche szczesciu i rozkince kasa w kielni!!

Sam się tym param. Ciężki chleb... ale nikt nie mówił, że będzie łatwo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#304912 02/03/2005 16:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Dzis krotko i zdecydowanie (zaden wynik mnie nie zdziwi po wczorajszym dniu)
76ers - Nets
Ja dzis widze zwyciestwo philadelphi nad netsami, tak jam pisalem w ostatnim poscie liczylem na wtope phili z kozlami i tym samy wikotrie w dzisiejszym dniu, kozlom dokopali(niestety moje $$poszlo sie j...) wiec pora na nets (moze i dzis iver zagra podobnie) licze tym razem na przyzwoity wystep webbera i to powinno wystarczyc na cartera i kidda bez problemu.

Boston - lakers
To juz 3 porazka lakersow z rzedu i pora na 4!.
Dlaczego niby boston ma nie wygrac? wlasna hala gdzie sa mocni i do tego overovi, powrot walkera na stare smieci, bardzo dobra gra walkera, dodatni bilans bostonczykow - pora go zwiekszyc.
Jakos nie widze tutaj wikotro lakersow ze przegrali 3 mecze to nie znaczy ze musza teraz to wygrac,sa slabi i nie zasluzyli na PO w swojej konferencji.
Wynik z 22 lutego lakers - boston 104-95 widze podobny wynik tylko ze na odwrot.

Myslalem rowniez o zwyciestwie cavs ale 3 mecze w nba jednego dnia to juz zbyt wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jak juro wstane i nie wygra boston ani phili nie mowiac juz o cavs to przez najblizsze 10 dni nie tykam nba.
Pozdr.

#304913 02/03/2005 17:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja chciałem grać San Antonio z handi minusowim , ale na pewno tak dużego handi nie zagram , prędzej zdecyduje się na Toronto +13 , tylko patrząc ogólnie Toronto ma słaby bilans na wyjezdzie , san antonio bardzo dobry u siebie , Houston ostatnio dostało 18-oma punktami , raczej bym sie bał jak zastosują obroną ale tak wysoki handi jest bardzo niewygodny , Toronto wygrało 2 mecze wyjazdowe pod rząd , w tym sezonie to pierwszy ich taki raz, raczej dziś dostaną ale te +13 na styku

#304914 02/03/2005 17:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Witam sa jakies przeciw wskazania jesli chodzi o Utah ?

#304915 02/03/2005 17:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Raczej tak , Atlanta musi kiedyś wygrać w koncu , to moze nastąpić w każdym kolejnym spotkaniu , ja czekam na linie i pewnie zagram Atlante+hc

#304916 02/03/2005 17:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Musi to na Rusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj tez miała wygrac.
Utah ostatni dosc solidnie dlatego wydaje mi sie ze powinni uporac sie z Hawks

pozdro

#304917 02/03/2005 18:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Do moda nie wiem czemu ale napisałem to w topicu z wczoraj więc wklejam tu , tam mozna usunąć. Sorry za zamieszanie

No więc tak, wczoraj przegrany typ systemowy przeciwko Goldenom za stawkę 10/10, więc dziś głównym typem jest Minnesota -6 za stawkę 25/10, oprócz tego SA Spurs -13 za 10/10 i LA Clippers +5 za 5/10. Zagram też Cleveland Cavaliers -4 za 5/10 i Nets +5,5 za 5/10

Pozdrawiam
frend30

#304918 02/03/2005 19:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Info z ostatniej chwili:

Blazers Fire Mo Cheeks
KEVIN PRITCHARD PORTLAND DIRECTOR OF PLAYER PERSONNEL WILL BE INTERIM COACH

Jak widać Portland zagra dziś pod wodzą tymczasowego trenera

#304919 02/03/2005 19:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Quote
...
Jak widać Portland zagra dziś pod wodzą tymczasowego trenera
Portland dziś wogle nie zagra, kolejny mecz mają ustawiony na 04.03.

#304920 02/03/2005 20:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
w Expekcie Handi na Tornto dzis jest +14, hmm mysle ze to dobra perspektywa na dzisiejszy wieczor z NBA

#304921 02/03/2005 20:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja bym był skłonny dać UNDER SAN ANTONIO-TORONTO , nie wierze żeby toronto rzuciło im 95 pkt!!linia 192 pkt jest wysoka , toronto dziś dostanie wysoko na pewno , ale boje sie tego handi ruszać , 14 pkt to dużo bardzo , ale under jak najbardziej

#304922 02/03/2005 21:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Mam do was takie pytanie:Czy strona www.nba.com [nba.com] chodzi wam zawsze i normalnie czy to tylko u mnie jest tak jakby tej stronki nie bylo i nie moge sie na nią dostać ???

#304923 02/03/2005 21:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
Dla mnie dzis tylko jeden mecz Minnesota-GSW 2 3,20 full stake 15/10 i jaaazzdddaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1