|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39 |
chciałbym się dowiedzieć czy są osoby, które przez dłuższy czas grały/grają systemem do 3-4 trafionych, jakie mają wyniki po kilku miesiącach takiej gry.
System wygląda następująco.
Nasz całkowity budżet to 100j, stawka wyjściowa to 5j, średni kurs 1,35-1,4.
Stawkowanie wygląda nastepująco.
1 etap 5j x 1,35 = 6,75j
2 etap 6,75j x 1,35 = 9,11j
3 etap 9,11j x 1,35 = 12,3j
Tak więc stawiając 5j i przechodząc trzy etapy po kursie 1,35 wygrywamy 12,3j czyli 7,3j na czysto przy dość dużym prawdodobieństwie. Biorąc pod uwagę stawkę sądze że mozliwe jest statystyka nawet kilku trafionych typow(3 etapy) do nietrafionych.
Jesli ktos gra podobnym systemem moze zechcialby sie podzielic swoimi odczuciami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Ja wiem jedno, ze grajac kursy ponizej 1.50 najlatwiej wtopic i nie wierze w tego typu systemy. Ten system sprowadza sie do malych tasiemcow wysylanych w Fortunie, z ktorych zawsze ktorys nie wejdzie. Na 10 zakladow na pewno cos nie wejdzie. Lepiej zagrac mniej a po wyzszym kursie. Wtedy mozna miec mniejsza skutecznosc a i tak byc na plusie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka