Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3049323 10/04/2009 20:24
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 39
chciałbym się dowiedzieć czy są osoby, które przez dłuższy czas grały/grają systemem do 3-4 trafionych, jakie mają wyniki po kilku miesiącach takiej gry.

System wygląda następująco.

Nasz całkowity budżet to 100j, stawka wyjściowa to 5j, średni kurs 1,35-1,4.

Stawkowanie wygląda nastepująco.

1 etap
5j x 1,35 = 6,75j

2 etap
6,75j x 1,35 = 9,11j

3 etap
9,11j x 1,35 = 12,3j

Tak więc stawiając 5j i przechodząc trzy etapy po kursie 1,35 wygrywamy 12,3j czyli 7,3j na czysto przy dość dużym prawdodobieństwie. Biorąc pod uwagę stawkę sądze że mozliwe jest statystyka nawet kilku trafionych typow(3 etapy) do nietrafionych.

Jesli ktos gra podobnym systemem moze zechcialby sie podzielic swoimi odczuciami.



Bonus: Unibet
marbor #3050571 11/04/2009 03:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ja wiem jedno, ze grajac kursy ponizej 1.50 najlatwiej wtopic i nie wierze w tego typu systemy. Ten system sprowadza sie do malych tasiemcow wysylanych w Fortunie, z ktorych zawsze ktorys nie wejdzie. Na 10 zakladow na pewno cos nie wejdzie. Lepiej zagrac mniej a po wyzszym kursie. Wtedy mozna miec mniejsza skutecznosc a i tak byc na plusie.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,089 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1