Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
drew,

chyba najlepiej bedzie jak sam sobie policzysz i wybierzesz odpowiedni %. wszak to zalezy glownie od tego jaki zysk cie satysfakcjonuje. o ile w przypadku progresji na remisy w calym meczu podwajanie stawki calkowicie wystarcza, o tyle przy kursach ca 2 (x do przerwy) czy 1.7 (under) sytuacja sie komplikuje. czasem wystarczy pomnozyc przez 2.5, czasem nawet 3 i to jest moim zdaniem skrajna sensowna granica. z drugiej strony remis do przerwy czy under/over jest latwiej trafic wiec mniej poziomow trzeba brac pod uwage chyba, ze ma sie pecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

btw,
remis do przerwy zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w calym meczu sa szanse, over chyba nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

update

i po meczu, a dalej:

francja-anglia:

- remis w calym meczu 2.95, 1. poziom
- remis do przerwy 2.0, 1. poziom
- over 2.5 2.12, 2. poziom

i za rada konkurenta:

- hcp (-1) x 3.95, 1. poziom

powodzenia!

update

dzieki kunkurent, grats tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Brawo gregorrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kontynuuję:

Anglia - Francja X w 1 połowie (I) 2.15 expekt

Anglia - Francja(-1) X (hcp europejski) (II) 3.6 expekt

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]

Anglia - Francja X w 1 połowie (I) 2.15 expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Anglia - Francja(-1) X (hcp europejski) (II) 3.6 expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
A ja sobie 2 połowę odpuściłem :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]witam!

z kaski odłożonej za wczoraj wczoraj
m 3/31 Switzerland - Croatia Gamebookers 3.20 poziom 1 20 zł

i jak nie wejdzie
m 4/31 France - England Gamebookers 3.20 poziom 2 40 zł[/qb]
jak na razie progresja kursuje zgodnie z rozkładem jazdy, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ( w założeniu max 7 poziom)

m 3/31 +44 zł
m 4/31 nie grano

na jutro

Denmark - Italy Gamebookers 3.20
tutaj można by odpuścić... :rolleyes:
mam nadzieję iż Włosi jako pierwsza drużyna pokaże się jako prawdziwy faworyt i nie będzie męczyć się jak Francja, lub co gorsza nie da ciała jak drużyna Portugali
bezpiecznie 1/2 I poziomu

m 6/31 Sweden - Bulgaria Gamebookers 3.15
Na Szwecje postawiłem sporo już tydzień temu po meczu z Polską, i to nie Bułgarów powinni się Szwedzi w tej grupie bać, znając jednak skłonność Szwedów do remisów zacznę od
pierwszego poziomu

m 5/31 1/2 I poziomu
m 6/31 I poziom 10 zł

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
...
m 6/31 Sweden - Bulgaria Gamebookers 3.15
...
m 5/31 1/2 I poziomu
m 6/31 I poziom 10 zł
Nie bardzo rozumiem co postawiles.

m 5/31 ... co to jest - I poziom 1/2, a ten poczatek co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
m 6/31 I poziom czego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Sorry ze takie banaly pytam ale nic nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Witam!

Co sądzicie o graniu X do przerwy w meczu Dania - Włochy?

Ja dziś zagram tak: jeśli nie będzie X do przerwy w meczu ITA - DEN to zagram X (za większą kasę ma się rozumieć)w meczu SWE - BUL.

Wczoraj, niestety, nie zdążyłem zagrać Chorwacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a Z.Z. strzelił o 1 gola za dużo...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
...
m 6/31 Sweden - Bulgaria Gamebookers 3.15
...
m 5/31 1/2 I poziomu
m 6/31 I poziom 10 zł
Nie bardzo rozumiem co postawiles.

m 5/31 ... co to jest - I poziom 1/2, a ten poczatek co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
m 6/31 I poziom czego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Sorry ze takie banaly pytam ale nic nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
wystarczy że przeczytasz wcześniejsze posty :rolleyes:
m 3,4,5,6.... to kolejny z 31 meczy Euro 2004
poziom I,II,II,IV...(progresji bo chyba o tym jest ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) to kolejne stawki zaczynając od 10 zł

a w meczu Dania - Włochy gram symbolicznie (stąd 1/2 stawki pierwszego poziomu) bo nie spodziewam się tutaj remisu.
Lecz to tylko turniej i wszystko się może zdarzyć a rozpoczynając kolejną progresję na zwrot stawki kolejnego poziomu grać trzeba.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 133
Quote
Oryginalnie wysłał szczurki:
[qb]witam
JA dalej swoją argentyńską:
ESTIUDENTES (III) bo mieli pałze na tamten wekend.
A co będziecie robić na mistrzostwa europy, jakieś propozycje może są co do progresji.
POZDRAWIAM szczurki[/qb]
No i dzis moge wypic sobie piwko.
Dajcie jakies serie bez remisu ze skandynawii.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 202
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 202
jezeli chodzi o Skandynawie to w tym sezonie nie zremisowal jeszcze lider 1st division norweskiej Start, ale jest ku temu okazja, bowiem spotyka sie on z wiceliderem Aalesund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
wlochy-dania:

- remis w calym meczu 3.1, 2.poziom
- remis do przerwy 2.1, 2. poziom
- over 2.5 2.12, 1. poziom
- hcp (-1) 3.55, 1.poziom

powodzenia!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Dania - Wlochy

1/X - 18
2/X - 18
Nic bardziej skomplikowanego nie wymyslilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2 mecze wstecz weszlo X/X. Progresje 2 poziomu

1/1 - 9,5
1/2 - 30
Zakladam kilka niespodzianek, zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam, dopiero zaczynam :
Włochy -Dania
remis do przerwy- 1 poziom
under 2,5 - 1 poziom
czy obie druzyny strzela bramki-NIE- 1 poziom

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
A ja spróbuję zagrać, że w meczu Szwecja - Bułgaria ktoś strzeli gola przed 30 minutą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Bo o ile dobrze pamiętam, to do tej pory ta sztuka udała się tylko w meczu otwarcia.

Remisik do przerwy pięknie wszedł, choć było naprawdę gorąco pod obiema bramkami.

Pozdrawiam i życzę wygranych!

zmarcin,

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Quote
Oryginalnie wysłał Inzaghi78:
[qb]Witam, dopiero zaczynam :
Włochy -Dania
remis do przerwy- 1 poziom
under 2,5 - 1 poziom
czy obie druzyny strzela bramki-NIE- 1 poziom[/qb]
Ale mam poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Pytanie tylko za ile zagrałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !

Super ci się to udało!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Bylo goraca i to az zabardzo, ale zeby tak bez bramenk.
Co jeno spotkanie to niespodzienka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja konsekwentnie:

Szwecja - Bulgaria
1/X
2/X

Poziom 3

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
szwecja-bulgaria:

- remis w calym meczu 3.0, 1.poziom
- remis do przerwy 2.0, 1. poziom
- over 2.15 2.15, 2. poziom
- hcp (-1) 3.95, 2. poziom

powodzenia!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
m 5/31 + 11
m 6/31 nie grano ( zgodnie z zasadą pierwszy mecz po remisie odpuszczam)

next:
m 7/31 Czech republic - Latvia 4.20
tutaj wyjątkowo zagram w Toto - Shit, znów za 1/2 stawki pierwszego poziomu i chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego

m 8/31 Germany - Netherlands 3.00
tutaj poziom wyrównany i remis jak najbardziej wskazany, ew. totalna klapa niemiaszków.

m 7/31 1/2 I poziomu
m 8/31 I poziom 10 zł

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
czechy-lotwa:

- remis w calym meczu 4.0, 2.poziom
- remis do przerwy 2.5, 2. poziom
- hcp (-1) 3.95, 3. poziom
- over/under - poniewaz 1. poziom zdecyduje po rozpoczeciu meczu na 'live'
update poszedl over 2.5 po kursie 2.16
update w 55min skontrowauem under po kursie 1.77 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

powodzenia!

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,788 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1