Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#305196 02/03/2005 21:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Dobrywieczór
Czy moze mi ktos powiedziec jak sie obstawia w ty buku.
Za odpowiec pieknie dziekuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#305197 26/04/2005 07:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Czy ktos gra/ma doswiadczenie w tym buku ?
Chodzi mi o stawiane kwoty. Czy u nich koncowek nie mozna zagrac, tylko pelne kwoty ? Zawsze jak wpisuje kwote to wyrownuje jak jest mniej niz 0,5 to w dol, jak 0,51 to w gore.

#305198 26/04/2005 14:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
ja tam sobie gram ale nie jestem pewnien czy wyplacaja. Jeszcze nie umie wystawiac ofert, bo podobno trzeba 5 razy wystawic zeby mozna bylo wyplacic z bonusa. Mozna stawiac ile chcesz tylko w zaokrogleniu.

#305199 06/08/2005 21:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Własnie zauważyłem, że posiadam jakieś 1&#8364;. Może ktoś tam grał (i coś ugrał) i odpowie na moje pytania.

Czy ktokolwiek wypłacał od nich pieniądze?
Czy można tam grać kupony Combo?
Czy odpścić sobie tą firmę?

Wydaje mi się, że tam można stawiać tylko single i żebym wypłacił jakąś sensowną kwotę to musiałbym trafiać ze 30 meczy pod rząd. A tego to ja nie potrafię.

Pozdrawiam

#305200 02/03/2006 17:57
Dołączył: May 2005
Posty: 75
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 75
Czy ktos sie orientuje co sie dzieje z tym bukmacherem ?
Od jakiegos czasu nie moge sie do nich wogole zalogowac, strona mi sie nie loguje.

Gra ktos u nich w tej chwili ?

#305201 02/03/2006 22:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
z tego co sie orjentuje to ten buk jest.... nie wyplacalny

#305202 02/03/2006 22:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
To sie slabo orientujesz on juz dawno nie istnieje a wlasciwie istnieje tylko strona a czasami dobrze wejsc na forum obcojezyczne ale nawiedzonym na to szkoda czasu albo brak znajomosci jezykow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1