Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
II ćwiartka

luki - Vito

awans :luki


Dzięki za grę

Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
Originally Posted by Rivaldo
Originally Posted by combat
Originally Posted by Rivaldo
IV Cw

Rivaldo - Combat

aw Rivaldo dzieki za gre

aw Combat dzieki za gre

nie wiem czy wiesz ale twoj typ 1 jest niekompletny tzn nie zostal ponumerowany a co za tym idzie jest niewazny!

Typ nie ma numeru wiec jest niewazny? niektorzy to wszystkich sztuczek widze sie lapia aby awansowac laugh

Niech Conrad to rozstrzygnie zaraz wysle priv.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Nie ma co rostrzygac regulamin to regulamin juz niejednokrotnie bylo pisane tutaj jesli typ jest blednie podany to nie ma ze boli poprostu zle zostal wyslany i jest liczony jako nie trafiony u mnie np starosta poparwil typ w ost momoencie bo bylem szybszy i zwyziezyl wiec nie ma co rostrzygac badzmy wreszcie powazni i grajmy jak jest w regulaminie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Originally Posted by combat
Originally Posted by Rivaldo
Originally Posted by combat
Originally Posted by Rivaldo
IV Cw

Rivaldo - Combat

aw Rivaldo dzieki za gre

aw Combat dzieki za gre

nie wiem czy wiesz ale twoj typ 1 jest niekompletny tzn nie zostal ponumerowany a co za tym idzie jest niewazny!

Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale)
To nie sa stuczki albo trzymamy sie regulaminu albo nie niech zadecyduje Conrad ale odkad pamietam zawsze typ bez numeracji byl niewazny...

Typ nie ma numeru wiec jest niewazny? niektorzy to wszystkich sztuczek widze sie lapia aby awansowac laugh

Niech Conrad to rozstrzygnie zaraz wysle priv.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
II ćwiartka
roan79 vs hunter111

Awans hunter111

Dzięki za grę

pozdro sonar

Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
Takie typy byly uznawane, mam kilka przykladow, chcesz linki? zwlaszcza ze moje sa wszystkie w jednym poscie i brakuje w jednym numeru.
Goscu miej troche honoru, przegrales bo byles slabszy, a teraz chcesz awansowac na wszelkie sposoby szukajac kruczkow w regulaminie takich jak brak numeru typu, zalosne.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 196
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 196
II ćwiartka
carvallho vs Padre

awans: carvallho

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by combat
Takie typy byly uznawane, mam kilka przykladow, chcesz linki? zwlaszcza ze moje sa wszystkie w jednym poscie i brakuje w jednym numeru.
Goscu miej troche honoru, przegrales bo byles slabszy, a teraz chcesz awansowac na wszelkie sposoby szukajac kruczkow w regulaminie takich jak brak numeru typu, zalosne.

moze ja odpowiem sorka ze sie wtracam miales 7 dni na podanie typow kogo to obchodzi ze podales w ost momencie popelniajac blad czyli byles slabszy bo nie zgodnei z regulaminem podales typ proste miej ty honor i pokaz ze przegrales bo podales zle typ proste i nie pisze bo z Poznania jestemy fro tez napisalem ze popelnil blad i sie sam przyznal proste jak drut zly typ -100

Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
Originally Posted by Calatrava
I cwiartka:
calatrava - mopsiq
awans: calatrava

przeciwnik nie podal typow

Mopsiq podal typy nie co pozniej i tak jak pisalem uznalem mu ten blad ale i tak nic sie nie zmienilo
awans: calatrava

Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
Ależ ty Rivaldo jesteś żałosny puke

choć oczywiście "masz rację" wg regulaminu puke

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by dfal
Ależ ty Rivaldo jesteś żałosny puke

choć oczywiście "masz rację" wg regulaminu puke

szybko koledzy widze dzialaja zal.....

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
Sorry dfal ,ale twoje zachowanie jest chamskie ,proponuje przeprosic albo odpoczniesz sobie od forum.

Regulamin playoff mowi tak

Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu
(#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.


Jesli ktos sie nie zgadza z regulaminem moze nie brac udzialu w konkursie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Mialem kiedys taka sytuacje laugh Rywal sie czepial ze podalem ten sam numer typu i ze typ powinien byc niewazny, typ byl wazny.
W playoff takie cos bylo uznawane, ale w sumie jeszcze zaden rywal nie kwestionowal numerow typow przeciwnika grin to nowosc wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
Dokladnie .Bedzie Conrad to rozstrzygnie a powodow do obrazania osob nie wiedze i wszelkie takie proby beda karane banem .


Dołączył: Mar 2008
Posty: 31
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 31
IV ćwiartka

FanJagi
dkkrok

awans: dkkrok

Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
Sorry rafal08, ale nie neguję regulaminu. Natomiast fakt, że facet w taki sposób wykorzystuje takie cuś by prześlizgnąć się do kolejnej rundy neguje ideę tej zabawy (tak ZABAWY).

Jeżeli chcesz karać wyrażenie swojej opinii (porównaj "żałosny" i emotkę ogólnie dostępną do tekstów swoich "zielonych" kolegów w dziale "Polityka"), to pozostaje mi tylko wyrazić żal, że nie stać Cię na obiektywizm.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
dfal ,ale jakie wykorzystuje .Ludzie po cos ten regulamin zostal stworzony .Nie moze byc tak,ze temu typ bedzie bez numeru uznany a komu innemu nie ,wiec czegos trzeba sie trzymac .

A puke na inna osobe z forum .No wybacz

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
NIE RÓBCIE SYFU W TYM TEMACIE ! !


Jest inny temat do dyskusji/uwag...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
Chodziło mi o jego małostkowość i wyłącznie tej zarazy dotyczyła emotka ... ot co

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ja rozumiem, typ podany po czasie, albo zly kurs podany, ale przez pomylke zapomniec cyferki, tym bardziej, ze wszystkie w 1 poscie i za to zrobic tym bledny to sorry..

ale w sumie trzeba sie klocic.. jak to zeby stary wyjadacz przegral z nowym na forum laugh.


PS. Sorry, ale musialem tez cos powiedziec tongue

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1