|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
1- gora dwa typy dziennie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
minimalny kurs 1,5 maksymalny 5,00 i nic wiecej nie trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ee tam maksymalny jest niepotrzebny... niech emocje beda do konca...  ale minimalny bardzo, bardzo by pomogl... Conrad ja wiem ze nie zmienia sie zasad w trakcie konkursu, ale po tym co sie dzis dzialo moze by warto te zasade nagiąć...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
jakie w tym emocje kiedy typ wtapia swoje 4 typy a w piatym wejdzie mu na farta dokladny wynik i przechodzi. Co w tym emocjonujacego? Pokaż klase 5 cioma typami a nie jeznym z d***
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
moze i masz racje... ale zdecydowanie podwyzszylbym prog do 15... np. wczoraj Cracovia chodzila powyzej 10 na win... a uniemozliwianie stawiania 1x2 mija sie z celem... tak wiec kursy od 1.5 do 15... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
ktos stawiał 2 na cracovie? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
a.k.a. "wedi"
|
|
a.k.a. "wedi"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
Moim zdaniem śmieszne jest podawanie 5 typów na godzinę przed końcem konkursu po kursach od 1.3 w dół. Dzisiaj widziałem niejedną taką sytuacje. Według mnie jest to conajmniej żenujące  Takie działanie nie sprzyja zdrowej rywalizacji, a co za tym idzie czasami wypacza wyniki konkursu. Poprzez to ludzie stawiają na całkowity minimalizm, a co za tym idzie nie ma w tym za krzty rywalizacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Myślę, że takie granie na ostatnią chwilę z kursami 1,1 skończy się wraz z następnymi rundami. Tak jak mówię, każdy ma swoją taktykę. Jeśli rywal swoimi typami sprawił, że ma bilans -300, to dlaczego nie grać typów 1,1 skoro regulamin na to pozwala? Fakt, rywalizacja rywalizacją, ale myślę że teraz to raczej rozgrzewka a nie rywalizacja.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ten konkurs przeciez na tym polega, taktyka wyczekania i 1.01 to podstawy biblijne tego konkursu Ktos jest dobry i sie nie boi to zacznie podawac picki nawet na poczatku tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ten konkurs przeciez na tym polega, taktyka wyczekania i 1.01 to podstawy biblijne tego konkursu  Szczególnie jak się ma dziewięć nicków na starcie. Tak jak dwukrotny zwycięzca tego konkursu  Minimalny kurs @1,2 a wysokie kursy redukować do @5 i od razu konkurs zyska na wartości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
a.k.a. "wedi"
|
|
a.k.a. "wedi"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
Oczywiście nie mam o to do nikogo pretensji i szczerze mówiąc rzeczywiście, najbardziej powinna się liczyc efektywność a nie efektowność którą jest jak najwyższy kurs. Trzeba wziąc za poprawkę to, że każdy ma swoją taktykę. Jeżeli jest ona na tyle efektywna, że przynosi zyski, to jak najbardziej jest ona prawidłowa  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
a.k.a. "wedi"
|
|
a.k.a. "wedi"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
Jednakże patrząc z innje perspektywy, moim zdaniem minimalny kurs na typ powinien zostać ukształtowany na poziomie 1.2-1.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180 |
Conrad mam pytanie, rywal reklamuje ze moj pierwszy typ jest niewazny, wyslalem tak: -------- N 12/04/09 21:00 River Plate - Tacuarembo typ: 1x 1.01
#2 N 12/04/09 21:00 River Plate - Tacuarembo typ: gospodzarze strzela gola 1.01
#3 N 12/04/09 21:00 Lyon - Monako typ: 1X kurs: 1.03
#4 N 12/04/09 21:00 Lyon - Monako typ: gospodzarze strzela gola kurs: 1.06
#5 12.04.2009 21:05 Hewitt Lleyton - Odesnik Wayne typ:1 kurs:1.33 --------
Przegral, ale znalazl ze pierwszy typ nie ma podanego numeru... Wiem ze w poprzednich edycjach jest pelno takich typow ktore byly uznawane, ale chcialbym sie upewnic jak to wyglada teraz. Moze wyjsc ze ludzie ktorzy nie napisza "kurs" a podadza "1.33" tez beda miec nieuznawane typy, paradoks.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
z tego co wiem, zawsze jak typ byl podany nieprawidlowo, nie wazne co by to nie bylo TYP jest rowny -100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Zamiast się kłócić może by ktos uprawniony założył tematy na II runde  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180 |
Juz wszystko jasne, Rivaldo tez podal nieregulaminowy typ.
#2 Pilka Nozna Hiszpania N 12/04/09 17:00 Real Madrid - Real Valladolid Typ: Real Kurs: @1.25
Wg. regulaminu nie okreslil dokladnie ktory Real typuje. W tym przypadku to ze kurs sugeruje ze chodzi mu o Real Madryt mnie nie interesuje, tak jak u mnie wszystkie typy nastepne sugeruja ze moj pierwszy typ byl typem nr. 1. Regulamin najwazniejszy Rivaldo, co nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Bardzo mi się nudzi widać w święta, skoro się mieszam do tej załosnej rozmowy, ale mimo wszystko odpowiem ci combat. 9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:
I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie. II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy) III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ) IV. nasz typ V. kurs Gdybyś obiektywnie spojrzał na regulamin, który jest równy i sprawiedliwy dla wszystkich, a nie interpretował go według własnego "widzimisię", to zauważyłbyś że jesteś w błędzie. Twój przeciwnik podał typ "real", a kurs dopełnił formalności. Gdyby kursy były równe, wówczas można by się sprzeczać. Ale według mnie typ jest podany, "real" to jest jego typ. Nie ważne, czy chodzi o drużynę rezerw, młodzieżówkę, czy drużynę seniorską drużyny Real Madrid Club de Fútbol. W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. W Twoim przypadku był błąd ewidentny, bo nie zastosowałeś się do słów regulaminu, które mówią, że MUSISZ podać te dane. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Conrada, a nawet jeśli się zgodzi z Twoją nadinterpretacją to nie wróżę ci dalekiej kariery w tym konkursie. Tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
owszem to co combat napisal jest zalosne ale... on tylko odpowiada na zalosne zarzuty... moze i sie chlopak pomylil ale powstaje pytanie czy trzymac sie mocno regulaminu czy tez zrozumiec prosty ludzki blad... tym bardziej ze patrzac na jego typy chyba kazdy kto ma IQ choc ciut wieksze niz 0 wie o co chodzi... podal typy w jednym momencie to ze nie zamiescil JEDNEJ CYFERKI PORZADKOWEJ!!! ma go wyrzucic...
tez uwazam ze nie powinno byc tej zalosnej dyskusji, jednakze niektorzy w zalosny sposob nie potrafia sie pogodzic z tym ze odpadli... ide do rodziny, decyzja jak zawsze nalezy do Conrada, a Wam zycze Wesolych Swiat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Troche juz jestem na tym forum i jeszcze czegos takiego nie widzaiałem  Jak juz tak super trzymamy sie regulaminu to dac obydwu po -100 i tyle w temacie. Ale chciałem o czym innym . W poprzedniej edycji odpadłem w trzeciej rundzie, wtedy przy pierwszym typie podałem w dacie rok 2008, co prawda typ był nietrafiony, wiec wielkiego znaczenia to nie miało, ale w zyciu bym nie wpadł na to ze ktos pozniej moglby mi ewentulanie napisac ze typ był niewazny przez taka literowke, bo to przeciez nic innego nie było. Nie popadajmy w paranoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Bardzo mi się nudzi widać w święta, skoro się mieszam do tej załosnej rozmowy, ale mimo wszystko odpowiem ci combat. 9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:
I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie. II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy) III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ) IV. nasz typ V. kurs Gdybyś obiektywnie spojrzał na regulamin, który jest równy i sprawiedliwy dla wszystkich, a nie interpretował go według własnego "widzimisię", to zauważyłbyś że jesteś w błędzie. Twój przeciwnik podał typ "real", a kurs dopełnił formalności. Gdyby kursy były równe, wówczas można by się sprzeczać. Ale według mnie typ jest podany, "real" to jest jego typ. Nie ważne, czy chodzi o drużynę rezerw, młodzieżówkę, czy drużynę seniorską drużyny Real Madrid Club de Fútbol. W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. W Twoim przypadku był błąd ewidentny, bo nie zastosowałeś się do słów regulaminu, które mówią, że MUSISZ podać te dane. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Conrada, a nawet jeśli się zgodzi z Twoją nadinterpretacją to nie wróżę ci dalekiej kariery w tym konkursie. Tyle. #1 13.04.2009 Chicago White Sox - Chicago Cubs Typ: Chicago Kurs: 1.5 Nie wiem dlaczego wybor dyscypliny ma determinowac to czy typ jest prawidłowo podany. Rywal nie ma obowiazku znac sie na pilce noznej i sprawdzac jakie sa kursy na podany mecz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|