|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
09.03.2005
Marquette - TCU over 128,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Houston -4,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Kombo: Notre Dame ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Cal Irvine ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wtopa na całej linii,nawet ND przegrało,a dawlem kombo na zwrot singli. Trudno,pierwsza wtopa w tym miesiącu,mam nadzieję,ze to nie poczatek serii. Dzis typy na noc,bo wieczór odpuściłem i chyba dobrze,bo wyniki zaskakujące - przegrywaja na razie nawet BC i MD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mankiet,zajrzyj do tematu "linki" :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
10.03.2005 Rice -3,0 NC Charlotte -1,0 Miami-Flo -2,0
Zredukowalem stawki o 33% :-)
Na dokladkę Northridge -4,5
Last edited by amkwish; 10/03/2005 22:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
cześć,
Miami Flo -2,5 Kansas State +4 Georgetown +11 Ohio +2,5 Cincinnati -14 Rutgers +11,5 CS Northridge -4 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
10.03.2005 Rice -3,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> NC Charlotte -1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Miami-Flo -2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zredukowalem stawki o 33% :-)
Na dokladkę Northridge -4,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Do niczego,choc z drugiej strony i tak nieźle,jak popatrzy sie na wyniki innych meczów turniejowych. Przegrane BC i CIN to meganiespodzianki. Wniosek prosty - na razie koniec łatwego i przyjemnego zarobku na NCAAB,zaczęły się schody:-) Ale...to jeszcze nic,jaja to dopiero beda,jak przyjdzie czas na turniej główny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Frend,nic wczoraj nie wklejałeś,co sie stało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@ Amkwish
ostatnio brak czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wczoraj 4-3
Serwisy na dziś:
Brandon Lane ILL LSU
Justin Palmer 2* ILL 2* CHAR
Northcoast 4* Triple Crown on Memphis(NBA)
Northcoast 4* Billy Coleman on Detroit Pistons
Winning Pts 7*s Bucks Rockets Warriors Memphis IowaState NCState Villanova
Red Zone Sports Dallas Mavericks
Bob Johnson Alabama Florida Iowa State
Fast Eddie Sports Florida South Florida Kentucky Buffalo
Marc Lawrence (CBB: won 8 of 13) Minnesota T'Wolves (NBA) Analysis
Bryan Leonard Warriors/Hawks OVER (NBA Saturday)
Mike Lee Sports Toronto Raptors (NBA)
K & B Sports (won 9 of 13) Indiana Pacers (NBA)
Sports Unlimited (won 10 of 13) Villanova (CBB)
Ben Burns (won 9 of 14) Boston Celtics (NBA)
The Animal (won 7 of 11) Minnesota (CBB)
JB Sports Milwaukee Bucks
California Sports 5* Wake Forrest
Sports Authority 2 Units St Joe's 2 units Minn
texas sportswire 3*s Tex Tech UAB Syracuse St Joe
DARDEN(34-8) NC
ADAMS(21-15) 2* IND..cbb
J PALMER(100-78) 2*ILL -18 2* CHAR +8
B LANE(20-11) ILL -19 LSU
MADDUX(23-15) VT +8.5
Carlo Campanella N.C. State
Ken A Indiana Pacers
Alatex Superplay S Florida
Special K 20*Buffalo 10*VaTech 10*KanState 10*WestVa
Neri 4* Michigan State, 4* LSU, 3* TTech and 3* Indiana
the real animal 4*vt,st joes 3* iowa st
executive iowa & missi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Gramy przeciwko serwisom:
Nasze typy:
Minnesota U +2,5 13-3 serwisy przeciwko nam Texas Tech -2 8-1 serwisów przeciwko nam Xavier +1 9-2 serwisy przeciwko nam West Virginia +6,5 9-1 serwisy przeciwko nam
wszystkie mecze za 20/10
Pozdrawiam
PS zobaczymy czy sie sprawdzi ta taktyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dokładam po normalnej stawce 10/10:
Wake Forest -4 Western Michigan +1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na razie 2-0 dla nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozostały jeszcze 4 meczyki wiec nie zapeszajmy ...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Moje własne typy (także ostrożnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) , które zagram (lub nie) przed samym rozpoczęciem spotkań, a to dlatego że chcę znać wyniki wcześniejszych zagranych meczy i stan konta:
Syracuse +2,5 San Diego St +8 Fresno St -2
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,WF bez zawieszonego Paula,wiedziałes o tym stawiając?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Za lajtowe stawki,bo w turniejach dzieja się rzeczy,o jakich sie typerom nie sniło:-)
GeoWas -2,5 Arizona -10,0 Buffalo -1,0 NC State +4,0
Gram te typy tylko dla adrenaliny,bo nieprzespana noc przede mna,wiec bedzie chociaż troche emocji:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Frend,WF bez zawieszonego Paula,wiedziałes o tym stawiając? Tak, ale to typ przeciwko typom serwisowym (chcąc nie chcąc trzeba grać, jak to w systemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
3-1 w głównych typach,czyli +34,6j WF przegra więc +24,6j
moje trzy typy zagrałem za 5/10 więc w razie gdyby nic nie weszło, będę prawie na czysto (w grze jeszcze za 10j W Michigan +1)
Cóz liczę choć na jeden z czterech pozostałych i $$$ dzisiaj
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,WF bez zawieszonego Paula,wiedziałes o tym stawiając? Tak, ale to typ przeciwko typom serwisowym (chcąc nie chcąc trzeba grać, jak to w systemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Serwisy,systemy....hmm...nigdy sie do czegos takiego nie przekonam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Za lajtowe stawki,bo w turniejach dzieja się rzeczy,o jakich sie typerom nie sniło:-)
GeoWas -2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Arizona -10,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Buffalo -1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> NC State +4,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Gram te typy tylko dla adrenaliny,bo nieprzespana noc przede mna,wiec bedzie chociaż troche emocji:-) Hmm...nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do tego jeszcze w NBA trafiona Atlanta po kursie 5,20. Ide wreszcie spać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Przeciwko serwisom:
Główne typy 3-1 +34,6j Zwykłe typy 0-2 -20j Bilans na dziś: +14,6j
Syracuse wygrało więc doliczam +4,55j co już daje +19,15j
W grze mam jeszcze 2 drużyny po stawkach 5/10
San Diego St +8 Fresno St -2
(zakładając przegrane - oby nie - i tak mamy zysk min +9,15j)
Dobrej Nocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
No NBA to Ci gratuluję, ja trafiłem Atlantę ale ze spreadem i niestety dwa pozostałe mecze wtopa. Mówiąc szczerze NBA nie gram za duże stawki od mniej więcej tygodnia bo wyniki nieprzewidywalne (przynajmniej dla mnie)
Systemem przeciw serwisom gram od 2 dni i w pierwszym dniu 2-0 w drugim 4-1 a dziś 3-3 (ale dzięki doborowi stawek duży plus)
Od jutra gram tylko w ten sposób(już bez własnych typów, przez które własnie tracę $$$) i zobaczymy jak będzie. Oczywiście nie ja to wymyśliłem, ale znajomy który mi polecił ten sposób. Zanim się zdecydowałem obserwowałem typy od dwóch tygodni, bo wcześniej nie bardzo byłem przekonany.
Założenia 1 jednostka to 10$, tak więc minimalna wpłata na konto 100j Gramy cały czas za takie same stawki - nie podwyższamy ani nie obniżamy Po trzech dniach mój stan konta 176j (byłoby więcej, ale nie mogłem wytrzymać i grałem swoje typy). Nie powiem jak stawiałem przed wczoraj ręka mi drżała, ale cóż...opłaciło się
Kumpel ze 100j zarobił przez miesiąc bez mała 950j (niestety też grał w między czasie swoje "wynalazki" dlatego "tylko tyle") To nie ściema tylko prawda. Zresztą postaram się podawać typy i bilans codziennie. Żebym nie był źle zrozumiany:
Nikogo nie namawiam na granie w ten sposób, po prostu to opisuję. Jeśli ktoś gra dla zabawy to może przeznaczyć sobie na ten cel tylko 100$ i grać odpowiednio za 20$ główne typy i za 10$ zwykłe (zresztą dobór stawek to sprawa indywidualna po prostu ja taki obecnie stosuję i wreszcie zacząłem zarabiać)
Dodam tylko od siebie , że jak mnie to doprowadzi do bankructwa - odłączam neta, sprzedaję kompa i zrywam z bukmacherką LOL(...ale się żona ucieszy) To jest pierwszy i ostatni system który gram na poważnie. Aha jeszcze jedno typy które będę od teraz podawał w konkursie NBA nie będą przez mnie grane w realu do czego się przyznaję (może wreszcie będzie mi "szło" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Trzymajcie kciuki
Uff.. to tyle Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,nie zrozum mnie źle,ale czy nie lepiej załozyc tematu w "private picks"? Jezeli "system" jest rzeczywiscie tak rewelacyjny,to bedzie to najczesciej wyswietlany topik na tym forum,wszyscy zaczna wreszcie zarabiac,a typowac samodzielnie bedą jedynie lamerzy i nieuleczalni hazardziści:-)
BTW jednego nie wyjasniłes,ale domyslam sie,ze jednym z założen jest kreowanie typów na podstawie danych konkretnego i niezmiennego zestawu "serwisów" czy moze jest inaczej? Pytam tylko przez ciekawość,bo kiedys miałem podobny pomysł,ale nie wszedł w faze realizacji,hehe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|