Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by 11kera11
jeszcze niedawno mogłem oglądać filmy z napisami ale ostatnio ale ostatnio instalowałem kilka programów i coś się zepsuło u mnie napisy nawet winamp czytał smile

Dziobas Playera ściągnij po problemie cool
najlepsze co jest
i sprawdzone :


Dziobas Rar Player 9.37 [PL]


Najnowsza wersja programu Dziobas Rar Player 9.37. Ta wersja jest niedostępna nigdzie indziej!

Poprawiono opcje z napisami, pod przyciskiem ‘sub’ pojawia się lista wszystkich plików w katalogu. Poprawiono też ściąganie dopasowanych napisów. Teraz można obejrzeć listę wszystkich pasujących napisów z opensubtitles(sub->downoland z opensubtitles) i wybrać jeden do ściągnięcia. Program też automatycznie wysyła napisy co można wyłączyć w opcjach (debug).

Poprawiona opcja generowania przeglądówek z filmów i automatyczne ich wysyłanie na:
Miniaturki

http://ds6.ovh.org/saveinfothumbhtml.html
Opcja Plik->Miniaturki. Proszę ją wypróbować.


Możliwość przyśpieszania tępa filmów BEZ zamiany dialogów w piski. (Debug-> przyśpieszenie bez pisków.) Dzięki tej wspaniałej opcji będziesz mógł
obejrzeć dwa razy więcej filmów w tym samym czasie! Przyśpiesza się film klawiszem ’]’ a zwalnia ‘[‘, normalna prędkość
to backspace. Opcja doskonale
nadaje się do dłużyzn.

Program charakteryzuje się tym że odtwarza filmy bez użycia windosowskich kodeków, dzięki czemu może działać nawet z pendriva i odtworzy film nawet jeśli SubEdit i allPlayer niedają rady go odtworzyć.
Automatycznie wyszukuje i ściąga z Internetu idealnie dopasowane napisy. Koniec z poszukiwaniem napisów i ich mozolnym dopasowywaniem!
Program też tworzy kilka screenschotów na jednym jpgu. (Plik->Miniaturki). Przyda się to z pewnością osobom wystawiającym fimy porno. Program umożliwia też użycie tych jpegów jako menu filmu.(Debug->Menu Filmu).

http://rapidshare.com/files/161626162/setupDziobasRarPlayer0.009.37.rar

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Zna ktos moze maila do supportu serwisu o2.pl , w ktorym mozna wysylac dokumenty dla potwierdzenia tozsamosci?. Wiem, ze brzmial on jakos "[email protected]", ale nie wiem jak dokladnie, a mi potrzebny..

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Podajcie numer wydania książki Przedwiośnie...Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza 1993

na googlach nie znalazlem
Jest mi to bardzo pilnie potrzebne! uwaga

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Jest jakis prawnik lub adwokat diabla na forum grin ?

Ps.potrzebuje porade cool

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
nieaktualne piwo

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by Jose
Podajcie numer wydania książki Przedwiośnie...Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza 1993

na googlach nie znalazlem
Jest mi to bardzo pilnie potrzebne! uwaga

tyle wiem :

Tytuł: Przedwiośnie
Opis fizyczny książki: 303, [5] s., il.
Wydawnictwo: Warszawa: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza

Rok wydania: 1993
Numer zapisu: 218509

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1