Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#306222 06/03/2005 08:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Rozkład jazdy na najbliższe 2 dni:


6 marca 2005

15:00 Ken Doherty (IRL) 1.55 Barry Pinches (ENG) 2.45
15:00 John Higgins (SCO) 1.20 Michael Judge (IRL) 4.55
15:00 Paul Hunter (ENG) 1.33 Tony Drago (MLT) 3.35
15:00 Alan McManus (SCO) 1.60 Nigel Bond (ENG) 2.35
15:00 Matthew Stevens (WAL) 1.55 Anthony Hamilton (ENG) 2.45
20:00 Steve Davis (ENG) 1.64 Mark Davis (ENG) 2.25
20:00 David Gray (ENG) 1.50 Gerard Greene (ENG) 2.60
20:00 Jimmy White (ENG) 1.65 Mark Selby (ENG) 2.25


7 marca 2005

15:00 Peter Ebdon (ENG) 1.33 Dave Harold (ENG) 3.30
15:00 Stephen Hendry (SCO) 1.13 Robin Hull (FIN) 6.00
15:00 Stephen Lee (ENG) 1.60 James Wattana (THA) 2.35
15:00 Chris Small (SCO) 3.20 Ian McCulloch (ENG) 1.35
20:00 Marco Fu (HKG) 1.70 Robert Milkins (ENG) 2.15
20:00 Mark Williams (WAL) 1.30 Paul Davies (WAL) 3.50
20:00 Graeme Dott (SCO) 1.50 Barry Hawkins (ENG) 2.50
20:00 Ronnie O'Sullivan (ENG) 1.35 Stephen Maguire (SCO) 3.20


Zapraszam do dyskusji.

Bonus: Unibet
#306223 06/03/2005 09:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
15:00 Paul Hunter (ENG) - Tony Drago (MLT) 2 @3.35

Sądzę, że warto zagrać ten mecz, gdyż Hunter w tym sezonie jest bardzo słabiutki - odpada prawie zawsze w pierwszych rundach. Jeżeli Drago się za bardzo nie zdenerwuje i nie będzie świrował to ma szanse wygrać ten mecz. :-)

#306224 06/03/2005 11:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jestem podobnego zdania co mój przedmówca. Hunter odkąd się ożenił wyraźnie zajął się małżonką zaniedbując w ten sposób treningi, czego efekty obserwujemy od początku bieżącego sezonu, w którym odpada on w każdym niemnalże turnieju w 1 lub 2 rundzie.
Drago wybitnym snookerzystą nigdy nie był i zapewne już nigdy takim nie zostanie, jest to jednak bardzo solidny zawodnik prezentujący może nienajwyższą, ale z pewnością bardzo równą formę.

Myślę, że typ Paul Hunter - Tony Drago 2 to bardzo rozsądna propozycja na singla za nienajwyższe pieniądze bądź jako typ do rozpisu 2z4 czy 3z5.

Powodzenia

#306225 06/03/2005 12:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
15:00 Alan McManus (SCO) 1.60 Nigel Bond (ENG) 2.35


Jeszcze w tym meczu może zdarzyc się mała niespdzianka, a mianowicie Bond może wygrać ze ślimakiem. :-) Ale osobiście tego meczu nie ruszam. :-)

#306226 07/03/2005 14:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Dott G. - Hawkins B.
07/03/2005 20:00 1.50 2.30


co sadzicie o tej parze?

#306227 07/03/2005 15:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Dott G. - Hawkins B.
07/03/2005 20:00 1.50 2.30


co sadzicie o tej parze?
Tutaj nie powinno być rzadnej niespodzianki i faworyt, którym niewątpliwie jest Dott, powinien sobie poradzić z dość przeciętnym zawodnikiem, jakim jest Hawkins, aczkolwiek napewno nie będzie to dla Dotta spacerek i myślę że Hawkins ugra ze 3-4 freamy.

Ja osobiście tego meczu nie obstawiam.

#306228 07/03/2005 18:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
czesc moze ktos podac jakis live do tych zawodow bo zagralem i chcialbym wyniki sledzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z gory dzieki

#306229 07/03/2005 18:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416

#306230 07/03/2005 18:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
dziekuje

#306231 07/03/2005 18:43
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Tomo a jak myslisz Ronnie O'Sullivan? wygra dzis?

#306232 07/03/2005 18:44
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Ebdon z 4-1 na 4-5. Pokozoł co umioł.

#306233 07/03/2005 18:48
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Tomo a jak myslisz Ronnie O'Sullivan? wygra dzis?

Gra ze swoim pogromcom. Ale mysle ze czas na rewanz. 5-3 dla Ronniego , o ile bedzie chcialo mu sie grac. Ale ja bym odpucił jednak ten pojedynek.

#306234 07/03/2005 18:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
@Eldos
U Maguire'a widać wyraźne regres formy, u Ronniego wprost przeciwnie. Wnioski nasuwają się chyba same, aczkolwiek ja dzisiaj odpuszczam.

@czepek
Oj pokozoł, pokozoł...
A co gorsza full kasy poszło się jebać przez tego pajaca, a przy stanie 4:1 byłem taki spokojny...

#306235 07/03/2005 18:52
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Dzieki juz i tak go dalem do kuponu zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#306236 07/03/2005 18:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Tomo a jak myslisz Ronnie O'Sullivan? wygra dzis?

Gra ze swoim pogromcom. Ale mysle ze czas na rewanz. 5-3 dla Ronniego , o ile bedzie chcialo mu sie grac. Ale ja bym odpucił jednak ten pojedynek.
W związku z tym, że Irish Open ma od tego roku nowego sponsora to myślę, że Ronni napewno będzie chciał grać. Wszak jego forma zależy ostatnio głównie od puli nagród w danym turnieju...

#306237 07/03/2005 18:56
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
tomo - zapodaj jakas oficjalna stronke do turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#306238 07/03/2005 19:02
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Quote
Quote
Tomo a jak myslisz Ronnie O'Sullivan? wygra dzis?

Gra ze swoim pogromcom. Ale mysle ze czas na rewanz. 5-3 dla Ronniego , o ile bedzie chcialo mu sie grac. Ale ja bym odpucił jednak ten pojedynek.
W związku z tym, że Irish Open ma od tego roku nowego sponsora to myślę, że Ronni napewno będzie chciał grać. Wszak jego forma zależy ostatnio głównie od puli nagród w danym turnieju...

Winner Ł40,000
Runner-Up Ł20,000
Losing semi-finalist Ł10,000
Losing quarter-finalist Ł7,000
Last 16 Ł5,000
Last 32 Ł3,100
Last48 Ł1,775
Last 64 Ł1,375
Stage Two Highest break Ł2,000
Total prize fund Ł250,000
Maximum break Ł20,000


nagrody wcale nie są takie złe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#306239 07/03/2005 19:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Do oficjalnej stronki turnieju się nie dokopałem, ale wszystkie najważniejsze informacje na temat Irish Masters można znaleźć tutaj:
http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res04_5/05IRISHinfo.htm

Nowym sponsorem turnieju jest firma Failte Ireland, zajmująca się promowaniem rozwoju turystyki w Irlandii.
www.failteireland.ie [failteireland.ie]

#306240 07/03/2005 19:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
dziala ten live? o ktorej zaczynaja sie spotkania?

#306241 07/03/2005 19:29
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
dziala ten live? o ktorej zaczynaja sie spotkania?

działa:
http://livescoring.worldsnooker.com/newframelist.asp?table=&random=41083

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1