|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
siema
Paul Hunter - Robert Milkins 1 ???
Co myslicie Hunterze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
siema
Paul Hunter - Robert Milkins 1 ???
Co myslicie Hunterze? Polecałbym omijać ten mecz bardzo szerokim łukiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Ja bym na dzisiaj widzial Jimmy White - Dave Harold 1 1,65
widzialem czesc spotkania Ebdon-Harold, i to "szczeniak" Ebdon spieprzyl sprawe, jak wygrywal 4:1 to sie straszny luzak zrobil. Dlatego uwazam ze doswiadczenie Jimmy'ego dzisiaj wygra. Co na to specjalisci ?
lajkonik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja bym na dzisiaj widzial Jimmy White - Dave Harold 1 1,65
widzialem czesc spotkania Ebdon-Harold, i to "szczeniak" Ebdon spieprzyl sprawe, jak wygrywal 4:1 to sie straszny luzak zrobil. Dlatego uwazam ze doswiadczenie Jimmy'ego dzisiaj wygra. Co na to specjalisci ?
lajkonik Specjalistą to ja może nie jestem, ale pozwolę sobie zabrać głos w tej kwestii. Otóż myślę, że nieznany dotychczas nikomu Harold miał wczoraj swój wielki dzień i dzisiaj taka sytuacja nie ma prawa (?) się powtórzyć. Doświadczenie i rutyna powinny wziąć górę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Tomo a jak myslisz Ronnie O'Sullivan? wygra dzis? Gra ze swoim pogromcom. Ale mysle ze czas na rewanz. 5-3 dla Ronniego , o ile bedzie chcialo mu sie grac. Ale ja bym odpucił jednak ten pojedynek. Ronnie 5-3 - hehehe idealnie trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka