Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
geometria analityczna, na gwałt potrzebuję pomocy. Poziom matura.

Jak ktoś ma jakieś pojęcie to proszę dać znać... wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Gdzie można znaleźć ceny artykułów spożywczych u Niemców? Szukałem w necie, ale są tylko artykuły z 2006, 2007 roku.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Originally Posted by Damianoon
geometria analityczna, na gwałt potrzebuję pomocy. Poziom matura.

Jak ktoś ma jakieś pojęcie to proszę dać znać... wink


wrzuć to zadanko, może uda się je rozwiązać smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ktoś ma coś wspólnego z Urzędem Skarbowym? Czekam na zbawienie (czyt. zwrot podatku) od 1 marca kiedy to zaniosłem im PIT 11 i czekam na kasę i nic. Ile to może potrwać? :| Listonosza z kasą coś nie widać...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Noob
Gdzie można znaleźć ceny artykułów spożywczych u Niemców? Szukałem w necie, ale są tylko artykuły z 2006, 2007 roku.

Potrzebujesz coś konkretnego, czy chcesz się zorientować w cenach?

Szukaj na stronach wszystkich większych sklepów jak np. www.real.de [real.de]
Porównywarki ze spożywką nie znam, chyba, że gdzieś tu będzie www.idealo.de [idealo.de]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by shane
Ktoś ma coś wspólnego z Urzędem Skarbowym? Czekam na zbawienie (czyt. zwrot podatku) od 1 marca kiedy to zaniosłem im PIT 11 i czekam na kasę i nic. Ile to może potrwać? :| Listonosza z kasą coś nie widać...

Ja już tydzień temu dostałem. A składałem mniej więcej w tym samym czasie. A zwroty mogą trwać nawet do czerwca.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
mają 3 miesiace zlodzieje na zwrot (a jak korekta deklaracji jeszcze dojdzie to 2 miesiace od korekty)
czekam od 26 lutego...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
czy ktoś wie czy można i gdzie kupić wariograf? (wykrywacz kłamstw)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kolega chce się Was poradzić w związku z wyjazdem do Zakopanego.

"Ma ktoś może kontakt do jakiejś w miarę taniej i sprawdzonej kwatery w Zakopanem lub okolicy (gdzie byłoby dobre połączenie busem z centrum i TPN)??

Jeśli ktoś posiada jakieś swoje ulubione, sprawdzone miejsce noclegu byłbym wdzięczny za kontakt.

Pozdrawiam"

Co polecacie chłopaki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Willa Helena
http://www.eholiday.pl/noclegi-2269.html

Tanio, dobre obiady, blisko na większość szlaków.
Jedyny minus - daleko do centrum. Z buta ze 30-40 minut, ale pod willą jest przystanek.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
[Linked Image]

[Linked Image]

wie któryś z Panów w czym to zrobione zostało ?

Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Panowie jak to jest... nr SWIFT to jest nr banku czy nr placówki ?
A jak banku to macie może nr Pekao S.A.?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by misiek1991
Panowie jak to jest... nr SWIFT to jest nr banku czy nr placówki ?
A jak banku to macie może nr Pekao S.A.?


PKOPPLPW

wujek google smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by misiek1991
Panowie jak to jest... nr SWIFT to jest nr banku czy nr placówki ?
A jak banku to macie może nr Pekao S.A.?

ewentualnie forum mecz.pl laugh

KOD SWIFT

Jest to 8 literowy kod z wyjątkiem Mbanku, przy pomocy którego można zidentyfikować instytucję finansową, kod ten ułatwia realizację przelewów międzynarodowych, niezbędny do przelewów międzynarodowych u niektórych bukmacherów.

> BPH: BPHKPLPK
> KREDYT BANK: KRDBPLPW
> WBK: WBKPPLPP
> BANK SLASKI: INGBPLPW
> VW BANK : VOWAPLP1
> LUKAS : LUBWPLPR
> PBK : BPHKPLPK
> NORDEA : NDEAPLP2
> PKO BP - BPKOPLPW
> PEKAO SA - PKOPPLPW
> MILLENIUM : BIGBPLPW
> MBANK : BREXPLPWMUL
> INTELIGO : BPKOPLPW


*****************************************************

Numer konta w standardzie NRB/IBAN wygląda tak

xxyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz

xx - liczba kontrolna
yyyyyyyy - kod banku (8 cyfr)
zzzzzzzzzzzzzzzz - numer rachunku (16 cyfr)

więc kod banku to cyfry 3-10 Twojego numeru konta.

Numer konta (IBAN) to pelne 26 cyfr wraz z poczatkowym inicjalem panstwa. Przy wypelnianiu wniosku nie nalezy uzywac znakow specjalnych (tak jak np. myslnik w kodzie pocztowym lub srednik) ani polskich liter. Nie robimy odstepow pomiedzy poszczegolnymi cyframi.

Na tej stronie wybieracie bank i otrzymujecie podstawowe dane o nim

*****************************************************


Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
mam takie pytanko..chcialem sie umowic na wymiane opoen przez telefon ale z opcja z emusze dokupic 2 opony letni gdyz z zeszlego sezonu wyrzuclem bo byly juz zjechane..a wiec mowie ze chce jecze dwie opony firmy Dunlop rozmiar taki i taki...a ona sie pyta jaki bieznik maja te dwie co mi zsotaly..i teraz pytanie...gdzie to sie sprawdza i jak jest oznaczone na oponie..jakimi symbolami bo babka mnie zaskovzylatroche przez telefon wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
bieznik ? jak podales konkretny model i firme to bieznik jest ten sam tak mi sie wydaje...
moze miala na mysli glebokosc ? tzn jak sa zjechane zeby dobrac dwie nowe do tych co sa uzywane smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
no tego juz nie pytalem co miala na mysli mowiac o biezniku szczerze. ale tak jak mowisz Lelu , podajc model i firme to chyba widac jaki bienzik musi byc..a opony maja 1 sezon zeszly. Dlatego pytam bo takmnie zaciekawilo te pytanie o ten bieznik..myslalem ze mzoe sa jakies dane na oponie odnosnie tego wlasnie;)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
witam,

pobralem za free gre CM0102, niestety plik zapisal sie w formacie CM0102.iso jak ja uruchomić??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
deamon tools np

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1