|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
www.davincisgold.com [ referencemen.com] kasyno w 100% wypłacalne Rejestrujemy się wchodzimy w cashier i claim bonus. Obrót: 2000 euro ja obróciłem niestety stwierdziłem że za mało będzie do wypłaty i zjechałem do zera Maksymalnie można wypłacić 220 euro. Możliwe że można wybrać funta jako walutę i będzie trochę więcej PLN-ów. Warunki z resztą są wypisane przy bonusie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
I lipa bo po rejestrcji w cashier nie ma zadnych promo ani free 22 ani nawet welcome bonus. Pisze poprostu No promotions available. i finito.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Ja mam tam od dawna konto,ale oni raczej niechetnie daja promocje Polakom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
ja dostałem, ale kręcić będę później bo teraz nie mam za bardzo czasu  ale skończy się pewnie tak jak zwykle, zjadę do zera i bez historii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Potwierdzam 22e na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
A na czym obrot ? tylko sloty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
ugrałem juz prawie 220 E i teraz pytanie gdzie znajde informacje ile juz obróciłem bonusa ?? Po prawej mam tylko jakies 10%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
tylko support Ci odpowie
zapytaj i oni od reki CI powiedza innej opcji nie ma w tej sieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w cashier masz live help po prawej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336 |
eeee tam zdązyłem wsio przechulać  głupia promocja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
a ja nie moge zaistalowac softu. to nie jest moze jakies microgaming? bo gram jeszcze na Unibecie turka a w miedzy czasie chcialem sobie pokrecic i lipa....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
w cashier masz live help po prawej stronie jak nie ma jak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
tylko support Ci odpowie
zapytaj i oni od reki CI powiedza innej opcji nie ma w tej sieci jak nie ma jak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
gralem w vegas regal i zawse pytalem supoortu innego wyjscia nie odnalazlem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hehe udał się zrobić obrót w jeden dzień. Zaraz zrobię depozyt i poczekamy na rozwój wydarzeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Coś walą w ch... z tą wypłatą. Złożyłem depozyt, ale teraz wypłaty nie mogę zlecić. Na LC każą robić jakieś głupie rzeczy w kompie. I na dodatek po tym wszystkim mam zablokowane konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
a.k.a. "wedi"
|
|
a.k.a. "wedi"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
Może cwaniaczki mają problem z tym, że jesteś z Polski. Ja też zrobiłem tam obrót, ale na razie nie mam środków żeby móc zrobić depozyt. Fajnie by było gdybyś na bieżąco informował co i jak, trzeba walczyć o swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Konto odblokowane, ale przy próbie zlecenia wypłaty wyskakuje jakiś błąd. Niby teraz skierowali sprawę do działu technicznego i odpowiedź mam dostać w ciągu 24 godzin. Jeszcze ten czas przeczekam. Później zamierzam rozpętać małe piekło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Co do wyplaty to ja czekalem kiedys ok tygodnia .Przy kolejnej jakies 3-4 dni ,ale wyplacali nie stwarzajac problemow .
Dla wybranych osob podobno 5$ free w cashier .Ja nie dostalem wiec warunkow nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2010
Posty: 7 |
Mam pytania w sprawie tego kasyna : 1. Shanti czy napewno mozna wypłacić 220 Euro , bo u nich na stronie pisze ze z tej promocji tylko 44Euro.
2. za ile mozna grac u nich na slotach 10 % , 20 % może za 30 % bonusu?
thOmas zapłacili ci ?
Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka