|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94 |
Gdzieś znikła moja faworyta w tym meczu - M.Sharapova <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I podobnie też zniknie z turnieju po tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zobaczymy kto zniknie - to co sie dzialo wczoraj w pierwszym secie Davenp/Dechy to czysta kpina. Babcia dzisiaj popłynie i nic na to nie poradzisz. Smieszy mnie takie szukanie sensacji 'na siłę'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Jakiej sensacji? Na jaką siłę? Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie... w czym lepsza jest Zuluaga od Davenport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94 |
A co to ma do rzeczy. Na początku turnieju zawsze są słabsze mecze. Davenport ma wyrażny kompleks Sharapovej. Jeżeli nie odlądałeś ich spotkań na wimbledonie i w tokio bodajże to tego nie zrozumiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nie rozumiem dlaczego wszscy Bagatelizują mecz Demientewej ze Switłana, Swietłana przegrała na własne życzenie, ..przypomnijcie sobie chociażby jak zakończył sie mecz...2 foulty, o ile dobrze pamietam, i END niestety, owszem Demientiewa jest "dobra", nawet bardzo dobra, ale po jej wygranej Z Kuzniecową , wszyscy zaczynają dopisaywać jej jakieś kolejne pozytywne cech- dobry serw, najlepsza w 3 secie, e.t.c. Mam nadzieje, że Cjajsters zakończy dzisiaj "mit" Demientewej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 94 |
Kuznetsova to dno. Walenie piłki z całej siły na drugą stronę nic nie gwarantuje a akurat tak się składa że trafija na drugą obecnie majlepszą w odbiorze po Sharapovej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
A co to ma do rzeczy. Na początku turnieju zawsze są słabsze mecze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Hmmmm... to ja widać coś pokręciłem, bo myślałem, że to było ledwo rundę temu (przed Pierce), ale pewnie i tak tego nie zrozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Davenport ma wyrażny kompleks Sharapovej. Jeżeli nie odlądałeś ich spotkań na wimbledonie i w tokio bodajże to tego nie zrozumiesz. Wyrazny kompleks... hihi... grały dwa razy... jedyny mecz w tym roku zakończył się tie-breakiem trzeciego seta - fakt WYRAZNY kompleks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dodaj do tego własne korty i ... ale ja tu się nie znam i niczego nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wszystko zweryfikuje kort... A tak po za tym - odwołujesz się do meczu z przed roku, a nie potrafisz mi odpowiedzieć na prościutkie pytanie - w czym gorsza od Zuluagi jest Lindsay Davenport? Powodzenia. Borczi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 96 |
Jakiej sensacji? Na jaką siłę? Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie... w czym lepsza jest Zuluaga od Davenport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w dyspozycji na tym turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kuznetsova to dno. Walenie piłki z całej siły na drugą stronę nic nie gwarantuje a akurat tak się składa że trafija na drugą obecnie majlepszą w odbiorze po Sharapovej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />yyy, a to przepraszam Panie ekspercie, nie wiedziałem że trafiła na najpsza w odbiorze "po szarapowej", ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Clijsters-Dementieva 1 1.50 ! Ojj Elena dzis jest Twoj koniec! Wiesz dokladnie, ze masz wiekszego farta niz umiejetnosci. Cenie Cie za walecznosc figure i poruszanie sie po korcie, ale dzis tego meczu po prostu nie wygrasz!! Dobrze grajaca Kuznietsova w 1 secie 2 razy przelamala rodaczke, pozniej przestała grać i mecz sie wyrownal. Elena wygrala tamte spotkanie dzieki rodaczce.. ktora popelniala systematycznie niewymuszone bledy! Mecz byl w 2 i 3 secie nierowny.. i Kuza przegrala go na wlasne zyczenie.. Ile to mozna miec szczescia? Dzis kres, bo Kim na pewno nie chce nizej odpasc w Indian niz Hewitt  Tak naprawde to widac, ze powracac po kontuzji i nie musi grac wspanialego tenisa, wystarczy grac rowno i konsekwentnie, zeby koponac Dementievą. VAMOS!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Sharapova - Davenport 1 1.75 5/10
Według mnie Sharapova ma dzisiaj duże sznse na pokonanie Amerykanki, która w tym turnieju nie gra rewelacyjnie. W każdym ze spotkań przytrafiają się jej słabsze momenty tak jak wczoraj w meczu z Dechy. W pierwszym secie straciła trzy razy swój serwis co nie wróży jej zbyt dobrze , skoro Francuzka , która jest w nieco słabszej dyspzycji niż na początku sezonu, potrafiła trzy razy ją przełamać. Sposób na Davenport to "rozrzucić" ją po korcie , gdyż jak widomo poruszanie sie Amerykanki to jej słaba strona . Sharapova to potrafi i to ona zakończy mecz zwycięsko. W h2h 2-0 dla Rosjanki.
Clijsters - Dementeva 1 1.46 5/10
Dementeva rozgrywa strasznie długie spotkania, więc w którymś meczu może jej zabraknąć sił ( to będzie dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) Serwis ma bardzo słaby, ale za to w wymianach jest niezła i dlatego wygrywa. Clijsters po przerwie prezentuje się dosyć dobrze i według mnie wygra. W h2h 5-1 dla Belgijki
Raymond/Stubbs - Ruano P./Suarez 1 2.35 3/10 Raymond/Stubbs w dużo lepszym stylu wygrywają swoje mecz w tym turnieju. Ważnym czynnikiem może być to, że Ruano P./Suarez przegrały wszystkie cztery pojedynki z deblem Black/Stubbs w zeszłym sezonie. Co prawda dzis zamiast Black gra Lisa Raymond , ale uważam że Raymond jest lepszą deblistką. Pewnie trochę bardziej zgrane są Hiszpanki ,ale w tym turnieju Raymond/Stubbs prezentują sie świetnie, a także lepiej od przeciwniczek co przy takim kursie sprawia że warto na nie zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 25 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
[ Linked Image]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jak dla mnie wygra Elena, ktora w pięknym stylu przetrzymala ostrzał Kuznietsovej , wiadomo Kim to klasa ale brakuje jej napewno ogrania , a mecz z Eleną zapewne będzie długi. Korty sprzyjaja grze Dementievej , gdyz piłki zwalniaja no i to jest jej szansa . Ale ja sie na tenisie damskim nie znam - chce tylko aby w finale zagraly dwie rosyjskie blond pieknosci o dlugich nogach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, dzisiejsze spotkania moim zdaniem wydają się bardziej klarowne od spotkań panów.
Cjijsters - Dementieva 1 sądzę, że Belgijka wykorzysta słabe podanie Rosjanki i nie da jej ugrać nawet seta.
Sharapova - Davenport 1
moim zdaniem 3 sety ostatni z dwoma przełamaniami dla Rosjanki. Dwa pierwsze wyrównane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
ja chciałbym was troche ostrzec przed stawianiem na clijsters. Oczywiście umiejętności umiejętnościami, wiadomo że clijsters celnie , mocno returnuje i ogólnie nie za dużo psuje, ale popatrzcie na ten mecz od strony mentalnej. A mianowicie moim zdaniem wydaje mi się że po tak długiej przerwie jaką miała kim w startach na najważniejszych turniejach(kiedy ona ostatnio grała w ważnym turnieju w decydującej fazie? ) może po prostu nie być mentalnie przygotowana , w przeciwieństwie do eleny która już mase takich meczy w półfinałach czy finałach rozegrała.
Ja za małą kaskę zagrałem na demientke <faja> a kurs 2,50 całkiem całkiem <faja>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Marcel: na tej fotce to widze, ze Clijsters zalamana po rozstaniu z Hewittem, woli kobitki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
A ja poczekam na live betting na Betfair ... Najlepsza opcja dla mnie byloby wygranie pierwszego seta (lub chocby break) przez Clijsters - od razu wowczas zrobilbym "lay" Belgijki (mala strata w razie czego), oczekujac DLUGIEGO pojedynku, ktory moze odbic sie na kondycji Kim lub ktory moze po prostu wygrac Dementieva (u kobiet wszystko jest mozliwe) - wszak lubi mecze trzysetowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
dzis Maria zniewsie babunie z kortu 1,75 kurs swietny J LOVE KIM Clisters Sharapowa and Jelena Dokić
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
to co zrobila Davenport Sharapowej w 1 secie to masakra 6-0 w 19 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
to co zrobila Davenport Sharapowej w 1 secie to masakra 6-0 w 19 minut drugi secik tej parodni rowniez 6-0 jak widac w tenisie kobiecym naprawde wszystko moze sie wydarzyc ,,tylko szkoda ze sianko utopilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|