Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#30706 09/06/2004 03:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 348
Quote
Oryginalnie wysłał pier73:
[qb]coz teraz trzeba sie bedzie odkuc ale zagram kilka meczy za 2 tys zl (...) Ale ok w niedziele wieczorem wkleje wam tu kuponik z pokazna wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
A kto napisał te słowa:

"Jesli Gornik nie wygra tego spotkania to nie obstawie juz nigdy zadnego meczu bo to bedzie oznaczac ze nie znam sie na pilce."

?

Zestawienie obydwu cytatów znakomicie pokazuje, jaka jest wiarygodność Twoich opowieści.

Bonus: Unibet
#30707 09/06/2004 03:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
Quote
Oryginalnie wysłał starakk:
[qb]Na 95% mecz jest ustawiony na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dostałem takie info 10 minut przed meczem
Zagrałem remis za 300 PLN w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
oczywiscie do przerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30708 09/06/2004 03:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
Quote
Oryginalnie wysłał starakk:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał starakk:
[qb]Na 95% mecz jest ustawiony na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dostałem takie info 10 minut przed meczem
Zagrałem remis za 300 PLN w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
oczywiscie do przerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Debil

#30709 09/06/2004 03:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał _muppet_:
[qb]Nie no spox to tylko 10 000 w plecy

zakladajac ze cie to nie rusza to zastanawiam sie jak chory musisz byc zeby wciaz grac u bukow

no nic, gratuluje - pieniaczom, idiotom i bajkopisarzom mowimy stop

[zaloz strone z platnymi typaaaaaaaaamiiiii (skontaktuj sie z dj sachi, on mial juz takie pomysly :zobacz: )][/qb]
Widać ze tutaj sami 2zlotowkowcy, zastanawia mnie tylko jak ktos moglby sie przejmowac gdy wtopi 10tys. skoro wczesniej mogl wyciagnac zdecydowanie wiecej. Dla 2zlotowkowcow mam taki przyklad wyobrazcie sobie, ze ten wasz budzet ktory macie, czyli kiezonkowe to 20zł. a dla kogos innego 20tys., gdy wy sie cieszycie ze wygraliscie 30zł. inny sie cieszy ze wygrał 30tysiecy.[/qb]
nie wiem czy bardziej rozsmieszasz mnie ty czy pan ktory przegral 1/10/100 zl [niepotrzebne skreslic] - jak mozna byc powaznym czlowiekiem i wpisac sie na forum ze przegralo sie 10 kawalkow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

skromna ksywa, will ya meet in h2h ? :rolleyes:

jestem ciekawey czy nie masz sie do kogo przytulic a wszystkie misie w ktore wyplakiwales swoje porazki juz ci mamusia zabrala i dlatego szukasz pocieszenia w solidarnosci z kumplem_ktory_w****l_10_tysiecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , czy po prostu teraz piszac o 2zlotowkowcach pocieszasz sie mysla ze moze inni nie wtapiaja tyle co Ty?

Nie no w sumie to na forum coraz wiecej baranow, jak czegos ode mnie chcesz szmaciarzu to sie zglos na priv, zaden problem - skany? h2h?

no i jak bedziesz grzeczny to ci pozycze kilka euro w gamebookers, poznasz co to prawdziwe ryzyko no_bo_przeciez_wszyscy_wiemy_kto_za_ile_i_z_jakim_skutkiem_gra

oszalałem, całe życie z debilami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

żegnam ozięble, pozdrawiam tych_ktorzy_graja_dla_siebie a nie dla INTERNETOWEGO poklasku i *******enia od rzeczy

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1