|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
ładuje sie wam stronka i4poker? ja nie moge zadnego zakladu postawic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
hmmm a ja specjalnie pisalem do suppoortu w sprawie pokerium i sami nie wiedzieli kazali pisac do pokerium, wiec pisze tam a tam odp. ze jak najbardziej moge korzystac z bonusa ze to sa niezalezne serwisy. Dziwne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404 Likes: 11 |
Co jest dziwne .
i4poker ma tyle wspolnego z pokerium co bwin z betssonem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,404 Likes: 11 |
Eh sorry wy o zakladach ja o pokerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
rafał oj tam... dobrze ze ma sytuacji ze kobieta o sexie a Ty o pokerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Jak wiadomo Pokerium sie polaczyl z 24hpoker, moje pytanie to czy ktos majacy konto w pokerium i teraz w 24hpoker po polaczeniu wyplacil kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Sam odpowiem, gdyz moze to tez komus pomoc. Z wyplata nie ma zadnych problemow, zlecona w niedziele rano, na koncie MB bylo po 6 godzinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Dokładnie, mi wypłata na mb szła 1 godzine!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A wie ktoś, jakie są warunki obrotu tego bonusa? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A może chociaż ktoś wie dlaczego przy próbie wypłaty na moneybookers wyskakuje mi napis:
"Musisz wypłacić na kartę kredytową taką kwotę, jaką wpłaciłeś przy pomocy tej karty."
Wydaje mi się, że bonusem już dawno obróciłem. U kasjera też mam więcej niż 50E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
No to już mi się wyjaśniło.
Aby wypłacić pieniądze w i4poker trzeba wypłacić na kartę taką kwotę jaką się do nich wpłacało. Resztę można wypłacić na MoneyBookers, albo gdzie kto chce?
Wypłata na MB przeszła tego samego dnia. Na kartę chyba na drugi dzień (wypłacałem w sobotę, doszły w poniedziałek).
PS. Można zarobić na wzroście Euro. Jak wpłacałem 50E to zapłaciłem mniej niż dostałem z powrotem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 307 |
Moze ktos wie czy jeszcze mozna skorzystac z bonusu 50e, bo na stronie nie ma zadnych informacji?
|
|
|
Link skopiowany do schowka