|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Witam i proszę o pomoc. Chciałbym podać swoje typy, ale nie wiem z kim rywalizuję. Ściągnąłem spakowany plik w którym ma być drabinka, ale nie potrafie jej tam znaleźć  po rozpakowaniu mam 5 plików i 3 foldery. W którym szukać drabinki i za pomocą jakiego programu z pakietu OpenOffice? Może to dla niektórych banalne, ale nie znam tego pakietu. Z góry dzięki. Szumi zajęło mi to jakieś 20 sekund, aby stwierdzic że jak awansowałeś z 1 rundy to grasz z Koskim  I nie musiałem wcale jakiś plików ściągac bo drabinka jest w temacie - losowanie wiosna 2009 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
 W pierwszy poscie o nazwie "Losowanie" masz cala drabinke. Po co ten program skoro wszystko jest w poscie, pierwszy raz internetu uzywasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442 |
Mimo wszystko dzięki za wyjaśnienie. Nigdzie jednak nie doczytałem, że gramy według tej drabinki, ale dzięki za informację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
I RUNDA: Kto się zakwalifikował do drugiej rundy? gdzie ja mam grać czy rozumiem ze jak sie tam nie wpisalem to juz . dziekuje ?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
już wiem ;p późna godzina a człowiek w stanie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Chcialbym wiedziec z kim gram w nastepnej rundzie, poniewaz w tamtej rundzie zaden z dwoch teoretycznych przeciwnikow nie podal zadnego typu ? Chociaz jeden z nich napisal ze awansowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106 |
Też proszę o informację z kim gra Big Srar. Podałem typ, ale po czasie, spóźniłem się, w każdym razie z dwójki buldog vs ja. Ja przynajmniej jakiś typ wysłałem, dlatego liczę że Big Srar nie będzie miał wolnego losu w tej rundzie i zagra ze mną. Chyba że się boi i ma pełne pory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
 bana dać żółciakowi za obrażanie i awans buldoga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106 |
O sorry źle popatrzyłem na nick, zwykła literówka.
Mam nadzieję że rywal nie będzie miał awansu za darmo i któryś z nas buldog lub ja będziemy z nim walczyc w tej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Mam nadzieje ze jesli ktos z tej dwojki awansuje to buldog a nie Ty. To ze podales typ po czasie to tak jakby buldog napisal, ze on podal 5 typow ale na innym forum, takze pozostawie Twoje argumenty bez komentarza, tym bardziej ze zarejestrowales sie widze tylko na play-off, pewnie kolejne wcielenie jakiegos cwaniaczka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106 |
Całe szczęście że ty tu nic nie masz do gadania. Niech awansuje nawet buldog(decyzja admina) obyś tylko ty cwaniaczku nie miał wolnego losu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,671 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,671 Likes: 12 |
Licz sie ze slowami bo za chwile stad znikniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Big Star, jeśli obie osoby, z którymi mógłbyś się spotkać w tej rundzie, miały -500 w poprzedniej rundzie i żadna nie wysłała wszystkich 5 typów... masz wolny los w tej rundzie.
Sprawa zakończona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 98 |
Czy jeśli nie podałem w temacie że awansowałem do drugiej rundy to mój rywal w drugiej rundzie może domagać się z tego powodu walkowera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Rewal nie będzie domagał się walkowera, bo jak go znam to sam przypomniał Ci, żebyś to zrobił. (Nie)Udanych typów życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 98 |
Z ciekawości pytam, ponieważ nie widzę w regulaminie aby były kary za nie podanie informacji czy się awansowało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
11. Osoby przechodzące do następnej rundy są zobowiązane do: - podania tego do wiadomości w specjalnie stworzonym do tego temacie ("Kto się zakwalifikował..."). Tak więc podajesz co trzeba i nic Ci nie grozi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Conrad prosze o wyjasnienie sytuacji z mojej pary bo nie wiem teraz jak dobrac koncowy typ ... rywal podal 2 typy 3 typ podal ale po czasie jednak napisal od razu ze jest po czasie po czym podal zastepczy okazalo sie ze jest tez po czasie i podal 2 kolejne ktore dopiero beda graly ... w miedzy czasie 3 typ ktory podal a spoznil sie nie wszedl wiec powinien byc zaliczony jako nie trafiony tak wiec rywal podal 3 typy i te 2 ktore podal prawidlowo sa jego typami nr 4 i 5 czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wszystko jest ok, Cobra wysłał dwa typy po czasie i te typy się nie liczą. Prawidłowo wysłał później #3 na Real X2 (typ zastępczy) i #4 i teraz został mu jeszcze 5-ty typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Mój domniemany rywal (rimeven) przebrnął 1-szą rundę i tak się zagalopował że po pokonaniu mnie w drugiej, założył temat "kto awansował do 3 rundy", a jednocześnie wcześniej nie podał informacji że sam awansował do 2 rundy.
Nie będę robił takiej szopki i się wykłócał jak jakiś kolega tydzień temu, chociaż skoro w regulaminie pisze, ze osoba przechodząca do kolejnej rundy JEST ZOBOWIĄZANA to podać, to chyba tak powinno być. A skoro za głupi brak znaczka można odejmować punkty to dlaczego za takie coś nie? Równie dobrze jak by zespół zapomniał zgłosić zawodnika do rozgrywek.
Proszę o wniosek w tej sprawie organizatora zabawy - Conrada.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|