|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Czy start N.Pedersena jest dzis pewny na 100% ??? wg Sportowych Faktów tak: Aktualny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen wystąpi w niedzielnym meczu Włókniarza w Gorzowie. Duńczyk bardzo chce pomóc drużynie w walce o ligowe punkty. Pedersen już po sobotnim Grand Prix w Lesznie w rozmowie z prezesem Marianem Maślanką stwierdził, że stawi się w Gorzowie i zrobi wszystko co w jego mocy, by Włókniarz wygrał mecz ze Stalą. Duńczyk najprawdopodobniej zastąpi w składzie Sławomira Drabika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Gdansk(+4 )- Leszno typ 2 @ 1.85 moim zdaniem Leszno zostało tu niedocenione, może uważaja ze Hampel i Adams beda zmeczeni po wczorjaszym GP. Leszno jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa, zaś Gdańsk wg mnie będzie sie bronił przed spadkiem. Pyszny kursik  w innych bukach mozna znależć juz linię 6 lub 8... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php?readmore=2720Nicki Pedersen już po sobotnim Grand Prix w Lesznie w rozmowie z prezesem Marianem Maślanką stwierdził, że stawi się w Gorzowie i zrobi wszystko co w jego mocy, by Włókniarz wygrał mecz ze Stalą. Duńczyk najprawdopodobniej zastąpi w składzie Sławomira Drabika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
a co Nickiego to jest na niego taki zakład w totomixie: Holta-N.Pedersen H (0-1,5) KL 2.00 1.60 nie wiem co mam o tym myśleć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Bydgoszcz-Zielona Góra- handicap: 4-0 typ 1 @1.9 betgunKolejna druzyna z nozem na gardle a mianowicie Bydgoszcz, podejmie moich ukochanych Falubazów  . Wszedzie albo bez handi albo dodatnie dla Zielonogórzan. Betgun troche zaskoczyl wiec trzeba wykorzystać. Jonsson i Emil to gwarant 22-25pkt. Jezeli dolozymy do tego Lindbaecka i Buczka dajac im lacznie 12pkt, to Davidsson i Chrzanowski maja naprawde niewielką robotę do wykonania. Zielona Gora jest mocna ale jest do objechania szczegolnie wobec slabszej postawy Iversena oraz po wczorajszej klęsce Lindgrena i Walaska. Wszystko w rękach gospodarzy, wynik w okolicach remisu ze wskazaniem na Bydgoszczan dlatego handi mi pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Bydgoszcz-Zielona Góra- handicap: 4-0 typ 1 @1.9 betgunKolejna druzyna z nozem na gardle a mianowicie Bydgoszcz, podejmie moich ukochanych Falubazów  . Wszedzie albo bez handi albo dodatnie dla Zielonogórzan. Betgun troche zaskoczyl wiec trzeba wykorzystać. Jonsson i Emil to gwarant 22-25pkt. Jezeli dolozymy do tego Lindbaecka i Buczka dajac im lacznie 12pkt, to Davidsson i Chrzanowski maja naprawde niewielką robotę do wykonania. Zielona Gora jest mocna ale jest do objechania szczegolnie wobec slabszej postawy Iversena oraz po wczorajszej klęsce Lindgrena i Walaska. Wszystko w rękach gospodarzy, wynik w okolicach remisu ze wskazaniem na Bydgoszczan dlatego handi mi pasuje. Jesli rzeczywiscie pierwsz 4 zrobi te 34 pkt to Chrznowski i Davidsson musza uzbierac 10 i nie sadze zeby to bylo latwe. 9pkt zrobili ze slabym Atlasam ale juz z lepszym przeciwnikiem z Torunia para ta zdobyla az 2 pkt konkretnie zrobil to Davidsson przyjezdzajac prze Jonssonem i Wardem w jednym biegu. Ward mimo swietnego wystepu byl jednak najsabszy w ekipie gosci(oczywisie poza drugim juniorem). Dzis skald gosci jeszcze bardziej wyrownany niz ostatnio na torze w Bydgoszczy bo Zengota w tym sezonie jest w znakomitej formie i jest w stanie pokonac kazdego z gospodarzy. Licze tez Protasiewicza rowniez znakomita forma doskonala znajomosc toru to powinno zaprocentowac dorobkiem dwucyfrowym. Moim zdaniem win gosci dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Tobet daje na Stal Rzeszów kurs 3.0 !!! to bedzie zaciety mecz brac poki nie spada !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
jeleniewski -3.5 ze smolinskim za 1.4?? chyba kogos pogrzalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
Tobet to jest porazka nie buk, chcialem zagrac rzeszow +5,5 po 2.0 i maksymalnie daja mi to zagrac za 27zl i tak jest z zuzlem co tydzien u nich. ma ktos tam takie limity????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja nie mam i w sumie pierwsze słyszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
tobet liczy wszystkie starty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
a ktory buk netowy nie liczy wszystkich startów zawodnika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
dla mnie dzis leszno+gorzów 1,4x1,35=1,89 ako
zastanawiam sie tez nad: janowski-ward 1 2,00 lindbeack+1-lindgren 1 1,95 richardson under8,5 pt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
dla mnie dzis leszno+gorzów 1,4x1,35=1,89 ako
zastanawiam sie tez nad: janowski-ward 1 2,00 lindbeack+1-lindgren 1 1,95 richardson under8,5 pt skad kursy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
mecze expekt parki bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
ma moze ktos bezposredniego linka do transmisji dzisiejszych meczy ekstraligi na justintv?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Milenium zaszalało. Wielkim ekspertem nie jest ale jak można dać kurs 1.85 na Falubaz Przecież Polonia to cieniasy do potęgi. Razem z Wybrzeżem robią wypad z ligi. Kurs miodzik i gram bardzo ostro !!!To samo z Toruniem. 1.85 przeciwko beznadziejnym WTS-om !? Falubaz + UNIBAX @ 3,42 10/10 Do tego dałbym moje KMO z handi ale dziady z milenium nie mają 1 ligi ;/ tak jak pisalem 10/10 dzis na jakikolwiek mecz to przesada ... mam nadziej ze nie postawiles wszystkich oszczednosci przeciw tym cienasom do potegi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|