Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by magic321
Czy start N.Pedersena jest dzis pewny na 100% ???

wg Sportowych Faktów tak:

Aktualny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen wystąpi w niedzielnym meczu Włókniarza w Gorzowie. Duńczyk bardzo chce pomóc drużynie w walce o ligowe punkty.
Pedersen już po sobotnim Grand Prix w Lesznie w rozmowie z prezesem Marianem Maślanką stwierdził, że stawi się w Gorzowie i zrobi wszystko co w jego mocy, by Włókniarz wygrał mecz ze Stalą. Duńczyk najprawdopodobniej zastąpi w składzie Sławomira Drabika.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Gdansk(+4 )- Leszno

typ 2 @ 1.85

moim zdaniem Leszno zostało tu niedocenione, może uważaja ze Hampel i Adams beda zmeczeni po wczorjaszym GP. Leszno jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa, zaś Gdańsk wg mnie będzie sie bronił przed spadkiem. Pyszny kursik smile w innych bukach mozna znależć juz linię 6 lub 8... wink

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
http://www.ckmwlokniarz.pl/news.php?readmore=2720

Nicki Pedersen już po sobotnim Grand Prix w Lesznie w rozmowie z prezesem Marianem Maślanką stwierdził, że stawi się w Gorzowie i zrobi wszystko co w jego mocy, by Włókniarz wygrał mecz ze Stalą. Duńczyk najprawdopodobniej zastąpi w składzie Sławomira Drabika.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
a co Nickiego to jest na niego taki zakład w totomixie:

Holta-N.Pedersen H (0-1,5) KL 2.00 1.60

nie wiem co mam o tym myśleć laugh laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Bydgoszcz-Zielona Góra- handicap: 4-0 typ 1 @1.9 betgun

Kolejna druzyna z nozem na gardle a mianowicie Bydgoszcz, podejmie moich ukochanych Falubazów smile. Wszedzie albo bez handi albo dodatnie dla Zielonogórzan. Betgun troche zaskoczyl wiec trzeba wykorzystać. Jonsson i Emil to gwarant 22-25pkt. Jezeli dolozymy do tego Lindbaecka i Buczka dajac im lacznie 12pkt, to Davidsson i Chrzanowski maja naprawde niewielką robotę do wykonania. Zielona Gora jest mocna ale jest do objechania szczegolnie wobec slabszej postawy Iversena oraz po wczorajszej klęsce Lindgrena i Walaska. Wszystko w rękach gospodarzy, wynik w okolicach remisu ze wskazaniem na Bydgoszczan dlatego handi mi pasuje.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by kadus
Bydgoszcz-Zielona Góra- handicap: 4-0 typ 1 @1.9 betgun

Kolejna druzyna z nozem na gardle a mianowicie Bydgoszcz, podejmie moich ukochanych Falubazów smile. Wszedzie albo bez handi albo dodatnie dla Zielonogórzan. Betgun troche zaskoczyl wiec trzeba wykorzystać. Jonsson i Emil to gwarant 22-25pkt. Jezeli dolozymy do tego Lindbaecka i Buczka dajac im lacznie 12pkt, to Davidsson i Chrzanowski maja naprawde niewielką robotę do wykonania. Zielona Gora jest mocna ale jest do objechania szczegolnie wobec slabszej postawy Iversena oraz po wczorajszej klęsce Lindgrena i Walaska. Wszystko w rękach gospodarzy, wynik w okolicach remisu ze wskazaniem na Bydgoszczan dlatego handi mi pasuje.


Jesli rzeczywiscie pierwsz 4 zrobi te 34 pkt to Chrznowski i Davidsson musza uzbierac 10 i nie sadze zeby to bylo latwe. 9pkt zrobili ze slabym Atlasam ale juz z lepszym przeciwnikiem z Torunia para ta zdobyla az 2 pkt konkretnie zrobil to Davidsson przyjezdzajac prze Jonssonem i Wardem w jednym biegu. Ward mimo swietnego wystepu byl jednak najsabszy w ekipie gosci(oczywisie poza drugim juniorem). Dzis skald gosci jeszcze bardziej wyrownany niz ostatnio na torze w Bydgoszczy bo Zengota w tym sezonie jest w znakomitej formie i jest w stanie pokonac kazdego z gospodarzy. Licze tez Protasiewicza rowniez znakomita forma doskonala znajomosc toru to powinno zaprocentowac dorobkiem dwucyfrowym. Moim zdaniem win gosci dzis.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Tobet daje na Stal Rzeszów kurs 3.0 !!! to bedzie zaciety mecz brac poki nie spada !!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
jeleniewski -3.5 ze smolinskim za 1.4?? chyba kogos pogrzalo...

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Tobet to jest porazka nie buk, chcialem zagrac rzeszow +5,5 po 2.0 i maksymalnie daja mi to zagrac za 27zl i tak jest z zuzlem co tydzien u nich.
ma ktos tam takie limity????

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja nie mam i w sumie pierwsze słyszę.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
tobet liczy wszystkie starty?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
a ktory buk netowy nie liczy wszystkich startów zawodnika?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
dla mnie dzis leszno+gorzów 1,4x1,35=1,89 ako

zastanawiam sie tez nad:
janowski-ward 1 2,00
lindbeack+1-lindgren 1 1,95
richardson under8,5 pt

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by Radmanovic
dla mnie dzis leszno+gorzów 1,4x1,35=1,89 ako

zastanawiam sie tez nad:
janowski-ward 1 2,00
lindbeack+1-lindgren 1 1,95
richardson under8,5 pt

skad kursy?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
mecze expekt parki bet365

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Me

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
mecz w Gdańsku odwołany

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
ma moze ktos bezposredniego linka do transmisji dzisiejszych meczy ekstraligi na justintv?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Lindbaeck
Milenium zaszalało. Wielkim ekspertem nie jest ale jak można dać kurs 1.85 na Falubaz blush Przecież Polonia to cieniasy do potęgi. Razem z Wybrzeżem robią wypad z ligi. Kurs miodzik i gram bardzo ostro !!!

To samo z Toruniem. 1.85 przeciwko beznadziejnym WTS-om !?

Falubaz + UNIBAX @ 3,42 10/10

Do tego dałbym moje KMO z handi ale dziady z milenium nie mają 1 ligi ;/

tak jak pisalem 10/10 dzis na jakikolwiek mecz to przesada ...

mam nadziej ze nie postawiles wszystkich oszczednosci przeciw tym cienasom do potegi grin

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1