Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
w bet365 juz sa a wiec w expie tez bedzie lada moment wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Lopez
w bet365 juz sa a wiec w expie tez bedzie lada moment wink
juz sa i prawie identyczne jak na becie laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
expekt jest zajbeisty
Gorzów 2.00, a Gorzów +2,5 2.20 laugh kto jest przekonany do grania tego nie szybko korzysta!!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
to samo z Polonia
pobrane +2.5 po 2.20

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
oj zeby nie anulowali albo nienapisali stawka 0.00 ,oni tak lubia...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Radmanovic
oj zeby nie anulowali albo nienapisali stawka 0.00 ,oni tak lubia...


mylisz sie, oni nie raz placili za swoje bledy jesli chodzi o takie bety
Czasem im sie zdarzy wrzucic do oferty odwrocony kurs lub linie...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
Do tych co grali Emila w milenium po @1,55 albo beda grali po @1,50. Ten kurs jest zupelnie nieadekwatny do zawodnikow, juz nie pamietacie jak Sullivan w Bydgoszczy zrobił 21 pktów? Ratując Toruniowi bonus, po 2,2-2,3 ja bym sie skusił w strone Ryana:) pzdr

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
pewnie, ze po takim kursie juz sie nie oplaca, ale po 1.8 jak sie gralo z rana to warto!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by MARSHALL213
Do tych co grali Emila w milenium po @1,55 albo beda grali po @1,50. Ten kurs jest zupelnie nieadekwatny do zawodnikow, juz nie pamietacie jak Sullivan w Bydgoszczy zrobił 21 pktów? Ratując Toruniowi bonus, po 2,2-2,3 ja bym sie skusił w strone Ryana:) pzdr
tylko ze to bylo dawno a od tego czasu saletra jezdzi gorzej
ale fakt po 1.5 niewarte ryzyka

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Code
Betandwin
wystawiał tydzień temu kursy? Już deko późno, żeby wystawili, amatorzy...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Liga powoli się rozkręca i robi się coraz ciekawiej.Po utrzymaniu Pedersena, Włokniarz z pewnego kandydata do spadku przemienił się w drużynę z aspiracjami medalowymi.Jak pokazał ostatni mecz Unia Leszno, typowana jako pewniak do mistrzostwa, nie jest tak mocarna jak się wydawało.Ciągle trudno też wskazać drużynę, która będzie biła się jedynie o utrzymanie.Jednym słowem liga będzie cholernie wyrównana i baaardzo dobrze smile Gorzej rzecz się ma z bukmacherskiego punktu widzenia, bo póki co, typowanie przypomina wróżenie z fusów.Dzisiejsza kolejka jest tego dobitnym przykładem-cztery mecze, w których trudno jednoznacznie wytypować zwycięzce.Najpewniejsza wydaje się Unia Leszno ale typowanie derbów pomiędzy Lesznem a Zielonką odpuściłem sobie już dawno temu, bo wyniki jakie w tych meczach się pojawiały, przyprawiały mnie o ból zębów.Typowanie na zwycięstwo Unii ponad 10 punktami jest lekko ryzykowne.Zamiast tego wybiorę mecz mojej drużyny ze Spartą.


Milenium proponuje taki oto zakład:

6907 Wrocław-Częstochowa 2.00 8.00 1.70

typ:1

Nie chcę znów błędnie typować przeciwko swojej drużynie ale obok takiego kursu na Wrocław nie mogę przejść obojętnie smile Typ ten jest głównie przeciwko Włókniarzowi.Obecnie koncepcja drużyny opiera się na dwóch superarmatach(Pedersen i Hancock) plus kilku zawodników, którzy mają robić resztę wyniku.Tyle tylko, że jak na razie ta reszta zawodników prezentuje się mocno przeciętnie.Mylący dla niektórych może byc ostatni wynik Lwów, bo wydawać się może, że Richardson, Gapiński, Drabik i Szczepaniak jeżdżą całkiem nieźle.Niestety jest to ciągle pobożne zyczenie, a nie fakt.Drabik pojechał w tamtym meczu ładnie tylko dwa biegi, na resztę nie starczyło mu sił.Watpliwe czy ujedzie choćby jeden bieg we Wrocku.Gapiński jak na razie po prostu nie jedzie nic, zal mi chłopaka ale mam nadzieje, że to z jego usług zrezygnuje dzisiaj Dzikowski.Pozostają Szczepaniak i Richardson i o dziwo pewniejszy wydaje się Szczepan, który walczył naprawdę ładnie i przede wszystkim mądrze. Pytanie tylko czy ten zawodnik jest w stanie wykręcać podobne wyniki na obcych torach?Richardson jak zwykle rozkręca się z meczu na mecz i nie widzę większych szans aby już dzisiaj wziął na siebie role trzeciego lidera w drużynie.Podsumowując druga linia to zdecydowana przewaga Wrocławia-Jędrzejak, Watt, Jeleniewski powinni objeżdżać dzisiaj Szczepaniaka, Drabika i Richardsona.Niekoniecznie każdy-każdego ale i tak upatruje tutaj przewagę Sparty.

Dochodzi jeszcze sprawa liderów i młodzieży.Liderzy to z kolei zdecydowana przewaga po stronie Włókniarza, przynajmniej na papierze.zakładając, ze liderami są Hancock i Pedersen, a po drugiej stronie Nichols i Crump, to częstochowscy wyglądają jednam mocniej.Pytanie tylko w jakiej formie jest Power- gościu nie jeździł wcale.Oczywiście Pedersen to Pedersen i na wyniku dwucyfrowego mozna spodziewać się po nim bez większej napinki ale niekoniecznie musi objeżdzać dzisiaj Rudego.

Młodzież to chyba jednak przewaga Wrocławian.Z drugiej strony pojedziemy dzisiaj z Bridgerem i jeśli ten gościu pojedzie choćby w polowie tak dobrze jak w lidze brytyjskiej, to może to być przysłowiowy jezyczek u wagi.

Podsumowując znów gram przeciwko Włókniarzowi i jest mi trochę wstyd z tego powodu ale mój nos podpowiada mi, że Włókniarz groźny będzie dopiero za kilka kolejek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by MARSHALL213
Do tych co grali Emila w milenium po @1,55 albo beda grali po @1,50. Ten kurs jest zupelnie nieadekwatny do zawodnikow, juz nie pamietacie jak Sullivan w Bydgoszczy zrobił 21 pktów? Ratując Toruniowi bonus, po 2,2-2,3 ja bym sie skusił w strone Ryana:) pzdr
tylko ze to bylo dawno a od tego czasu saletra jezdzi gorzej
ale fakt po 1.5 niewarte ryzyka


jak na razie Sullivan pojechał jeden (bardzo dobry) mecz w Gdańsku co bardziej sugeruje, że może to być dla niego niezły sezon, a na pewno nie na odwrót smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
haha bwin na 5 min przed meczem zaczal dawac h2h wink szybko

Dołączył: May 2009
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 4
Milenium zaszalało. Wielkim ekspertem nie jest ale jak można dać kurs 1.85 na Falubaz blush Przecież Polonia to cieniasy do potęgi. Razem z Wybrzeżem robią wypad z ligi. Kurs miodzik i gram bardzo ostro !!!

To samo z Toruniem. 1.85 przeciwko beznadziejnym WTS-om !?

Falubaz + UNIBAX @ 3,42 10/10

Do tego dałbym moje KMO z handi ale dziady z milenium nie mają 1 ligi ;/

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
pamietaj ze cztery pozycje musisz miec wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
żebys sie nie zdziwil ...

co do Falubaz moge sie zgodzic choc napewno to nie jest pewka ale wroclaw z toruniem to bardzo wyrownany spotkanie i takie 10/10 zwlaszcza w dziesiejszej kolejce to czcze gadanie...

Moje typy po analizie kolejki :

Wroclaw- Toruń +1
Gorzow-Czestochowa +9
Gdansk-Leszno -7
Bydgoscz- Zielona Gora -5

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dodajac ze Torun jedzie bez Kosciechy i kontuzjowanym Sulivanem ( kontuzja barku ) to faktycznie to pewniak
Cieslak przygotuje odpowiedni tor by saletra nieposzalal

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Wroclaw - Torun typ 1 @1.85

Wroclaw musi ten mecz wygrac i z pewnoscia zrobi wszystko aby tak sie stalo. Toromistrz/Trener/Menedżer Marek Cieślak przygotuje cos specjalnego, aby tor byl w koncu handicapem dla gospodarzy. Fatalna forma Nichollsa i kontuzja (pachwina) Watta nie napawają optymizmem jednak strata Kosciechy w szeregach Torunian bedzie chyba bardziej odczuwalna. Bo o ile Nicholls i Watt zawodzą to Kosciecha byl pewnym punktem zespolu i dorzucal duzo do dorobku drugiej linii. Darcy Ward to kolejna ciekawa postac dzisiejszego meetingu - jestem niemal przekonany, ze jego występ bedzie duzo slabszy niz na torze w Bydgoszczy. Wroclawskie lotnisko straszy nie tylko dlugoscia ale takze nawierzchnią , co dla mlodziana z Antypodów bedzie totalnym ekstremum. Podsumowując : dwie dziury w Apatorze : Smolinski/Ward i zmobilizowani gospodarze z triumfatorem wczorajszego GP - J.Crumpem, swietnym u siebie Janowskim, solidnymi Jeleniewskim i Jedrzejakiem. Wynik 48-42

Hans Andersen - Krzysztof Kasprzak(+3) 2 @1.7

Nie wiem kto ustawial tą linie ale wystarczy przyjrzeć się formie obu panów. Andersen totalnie nieprzygotowany do sezonu, masakryczne wręcz występy i nic nie wskazuje na to aby dzisiaj bylo inaczej. Kasprzak solidny, z tego co czytam na innych forach w Gdansku pada i nie wiadomo czy mecz sie odbedzie, jezeli juz do niego dojdzie to bedzie to kolejny plus dla gosci i samego Krzyśka, gdyz z betoniska tor zrobi sie bardziej przyczepny i przypominajacy ten Leszczynski.

P.Karlsson - T.Gapinski(+2) typ 1 @1.7

PiKej od poczatku sezonu w formie, dobry sprzetowo, znowu jako prowadzacy pare. Gapa w zupelnie odmiennym nastroju. Odczuwa na własnej skorze problemy z motorami i prawdopodobnie bedzie dzis jezdzil ogony. Linia na PK-eja tez do ugryzienia 8.5 to dla mnie over przez duze "O" wink

Stal Gorzow - Wlokniarz Cz-wa (+6) typ 1 @1.8

Typ troche patriotyczny ale jezeli przyjrzycie sie moim wczesniejszym wypocinom, na Stali jeszcze nie przegralem ( a typowalem w dwie strony). Stawiam dlatego, gdyż, iż, ponieważ... Wlokniarz ma 1,5 armaty w postaci niezawodnego w tym roku Amerykanskiego Kowboja Grega Hancocka i obolalego juz nie tak dominujacego Nickiego Pedersena. Ktos powie, ze jest jeszcze Lee Richardson - ale nie wydaje mi sie aby mogl zagrozic Gollobowi,Holcie czy naszej najlepszej parze Zagar-Karlsson. Gapa,Szczepaniak i Woffinden beda prawdopodobnie dostarczycielami punktow. Nie spodziewam sie mniejszego wyniku niz 50-40.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Czy start N.Pedersena jest dzis pewny na 100% ???

Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1