Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Amkwish #3063743 15/04/2009 20:48
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
Masz zmienne IP, ok, ale ile Polakow w Barcelonie? musisz kupowac ID od Hiszpanow jesli chcesz dalej tam grac.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by terravite
Masz zmienne IP, ok, ale ile Polakow w Barcelonie? musisz kupowac ID od Hiszpanow jesli chcesz dalej tam grac.

laugh laugh laugh

Experto, czyń swą powinność piwo


Amkwish #3063899 15/04/2009 21:45
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
Ja ci daje klucz do sukcesu, bo limitow nie ominiesz a ty takis mad

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
miesiac temu jak tam wplacalem przez mb to byl taki sam problem. Na livechacie sie dowiedzialem ze maja problemy i wystepuja opoznienia bo... ksieguja wplaty recznie kazdemu z osobna laugh wiec troche wplaty ta droga moga potrwac wink

xqwzts #3063987 15/04/2009 22:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Sęk w tym czy owe opóźnienie to kwestia godzin czy dni :>


shane #3064108 15/04/2009 23:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
wtedy byla to wplata rano, wieczorem na koncie, nie wiem jak teraz wink

xqwzts #3066724 16/04/2009 20:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
Teraz już ponad 24h puke
Właśnie wszedłem na czat, znów się skłócić z nimi. I jaka mnie piękna niespodzianka spotkała, wszystkie wpłaty już zostały zrealizowane, tylko nie moja ;] Po 15 minutach rozmowy i wybieraniu jakichś numerów bezpieczeństwa, przedstawieniu się z ulicy nazwiska, dosłownie wszystkiego, wielmożny Kamil W. stwierdził że nie mam środków na koncie i postanowił wysłać sprawę do działu finansów czy Bóg wie gdzie.

A kasa jak wisiała tak wisi.

Ogromny minus wędruje dla nich ode mnie. confused

Dejmien #3066733 16/04/2009 20:43
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
Tez czekam ponad 24h.

kulpa #3066743 16/04/2009 20:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
U mnie wczoraj po południu się pojawiła, więc za długo nie czekałem.

shane #3066780 16/04/2009 20:57
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
Na czacie powiedzieli ze wkrotce sie pojawi.

kulpa #3066829 16/04/2009 21:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
ile się średnio czeka na aktualizacje depozytu, wysałem przelew przed świetami a na koncie dalej 0

nitros16 #3066879 16/04/2009 21:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by nitros16
ile się średnio czeka na aktualizacje depozytu, wysałem przelew przed świetami a na koncie dalej 0

Nitros, polecam karte.

Wpłacasz, klikasz i masz.

Wypłaty ta sama drogą, z tym ,ze wtedy trzeba liczyc sie z tym ,ze poczekamy od 2 do 5 dni.

Ja rozumiem ,ze wpłata przelewem jest "bezpieczniejsza".
Chodzi mi oczywiscie o to ,ze niebezpieczeństwo zagraza graczowi ze strony...jego samego smile (napalił sie ,kliknal kilka razy i wszystko przegrał) ,ale ktos taki nie powinien bawic sie w zakłady.

Zreszta, na karcie równiez mozesz określic limit wydatków.

Amkwish #3066917 16/04/2009 22:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Ja wpłaciłem wczoraj przez MB.. Nie spodziewałem się, że aż tak szybko dotrze. Ze swojego konta przelałem na MB przez przelewy24. Potem wpłata przez strone bet365, pojawiło się okno MB, kwota i już po chwili było na koncie.

Przy okazji zauważyłem, że jak się robi przelew ze strony bet365 przez MB, to można wybrać albo ze swojego salda w MB, albo przelew z innego banku, w tym również jak w moim przypadku ING. Nie sprawdzałem tego, ale wygląda podobnie jak wpłaty przez przelewy24 np. w GB..

wwwujek #3066958 16/04/2009 22:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ja rowniez polecam karte, po co klikac tyle i sie meczyc, 15 sekund i masz na koncie wink

xqwzts #3076915 20/04/2009 04:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Mam problem. Bet365 chyba chce mnie oszukac.

Mialem piekny kuponik Cavs, Turow i Eastbourne -8 na wczoraj i dzisiaj. Zle popatrzylem wczoraj wieczor i postawilem te 3 mecze, bedac przekonanym, ze one odbeda sie wczoraj, ale Turow gral dzisiaj wieczorem i kupon byl nierozliczony przez ponad 24h. Dzisiaj mialem kilka nierozliczonych kuponow i teraz wszedlem sprawdzic z ciekawosci co z kuponami to okazuje sie, ze owy kupon zniknal. Pieniadze postawione rowniez. Screena zadnego nie robilem, bo nigdy u nich z niczym takim sie nie spotkalem, ani o niczym takim w ich wykonaniu nie slyszalem. Co zrobic?

iti #3076925 20/04/2009 04:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
no i tu masz problem teraz :| pierwszy raz widze zeby tak sie stalo z kuponem w trakcie, ja mialem taki przypadek z kuponem przegranym jednak mimo wszystko liliany twierdzily ze nie stawialem takiego kuponu... Nie wiem czy cokolwiek z tym zrobisz, ale jesli to na pewno nie u nich tylko gdzies wyzej (?) bo pracownicy supportu widza pewnie tyle co my, czyli historie zakladow smirk powodzenia

xqwzts #3076945 20/04/2009 05:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Pieniądze zniknęły. Ok. To prześledź CAŁĄ historię zakładów i zmianę stanu salda. Jak udowodnisz, że się nie zgadza z obecnym saldem, powinno być ok.

iti #3076977 20/04/2009 05:12
Dołączył: Apr 2009
Posty: 112
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 112
Originally Posted by iti
Mam problem. Bet365 chyba chce mnie oszukac.
Co zrobic?

Spokojnie poczekac.

Czasem tak si zdarza ,ze kupon jest w "czysccu" smile ,juz nie w nierozliczonych a jeszcze nie w rozliczonych.

Ty go nigdzie nie widzisz.

Mialem tak wiele razy ,ale zawsze kasa sie zgadzala.

Niedlugo pieniadze zasila konto ,a kupon zobaczysz w rozliczonych.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 374
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 374
Popieram kolege wyzej. Aczkolwiek gdyby nie pojawil sie w roliczonych twoj kupon pisz na chat ale angielski, od reki zalatwiaja. mialem tak 2 razy juz.

herrkacu #3076996 20/04/2009 05:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Problem rozwiazany przy pomocy kontaktu telefonicznego z nimi. Kinslayer mial racje smile Pospieszylem sie troszke wink

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, aker), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,603
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1