|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
Masz zmienne IP, ok, ale ile Polakow w Barcelonie? musisz kupowac ID od Hiszpanow jesli chcesz dalej tam grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
Ja ci daje klucz do sukcesu, bo limitow nie ominiesz a ty takis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
miesiac temu jak tam wplacalem przez mb to byl taki sam problem. Na livechacie sie dowiedzialem ze maja problemy i wystepuja opoznienia bo... ksieguja wplaty recznie kazdemu z osobna  wiec troche wplaty ta droga moga potrwac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Sęk w tym czy owe opóźnienie to kwestia godzin czy dni :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
wtedy byla to wplata rano, wieczorem na koncie, nie wiem jak teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 604 |
Teraz już ponad 24h Właśnie wszedłem na czat, znów się skłócić z nimi. I jaka mnie piękna niespodzianka spotkała, wszystkie wpłaty już zostały zrealizowane, tylko nie moja ;] Po 15 minutach rozmowy i wybieraniu jakichś numerów bezpieczeństwa, przedstawieniu się z ulicy nazwiska, dosłownie wszystkiego, wielmożny Kamil W. stwierdził że nie mam środków na koncie i postanowił wysłać sprawę do działu finansów czy Bóg wie gdzie. A kasa jak wisiała tak wisi. Ogromny minus wędruje dla nich ode mnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
U mnie wczoraj po południu się pojawiła, więc za długo nie czekałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2009
Posty: 372 |
Na czacie powiedzieli ze wkrotce sie pojawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144 |
ile się średnio czeka na aktualizacje depozytu, wysałem przelew przed świetami a na koncie dalej 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ile się średnio czeka na aktualizacje depozytu, wysałem przelew przed świetami a na koncie dalej 0 Nitros, polecam karte. Wpłacasz, klikasz i masz. Wypłaty ta sama drogą, z tym ,ze wtedy trzeba liczyc sie z tym ,ze poczekamy od 2 do 5 dni. Ja rozumiem ,ze wpłata przelewem jest "bezpieczniejsza". Chodzi mi oczywiscie o to ,ze niebezpieczeństwo zagraza graczowi ze strony...jego samego  (napalił sie ,kliknal kilka razy i wszystko przegrał) ,ale ktos taki nie powinien bawic sie w zakłady. Zreszta, na karcie równiez mozesz określic limit wydatków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Ja wpłaciłem wczoraj przez MB.. Nie spodziewałem się, że aż tak szybko dotrze. Ze swojego konta przelałem na MB przez przelewy24. Potem wpłata przez strone bet365, pojawiło się okno MB, kwota i już po chwili było na koncie.
Przy okazji zauważyłem, że jak się robi przelew ze strony bet365 przez MB, to można wybrać albo ze swojego salda w MB, albo przelew z innego banku, w tym również jak w moim przypadku ING. Nie sprawdzałem tego, ale wygląda podobnie jak wpłaty przez przelewy24 np. w GB..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja rowniez polecam karte, po co klikac tyle i sie meczyc, 15 sekund i masz na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mam problem. Bet365 chyba chce mnie oszukac.
Mialem piekny kuponik Cavs, Turow i Eastbourne -8 na wczoraj i dzisiaj. Zle popatrzylem wczoraj wieczor i postawilem te 3 mecze, bedac przekonanym, ze one odbeda sie wczoraj, ale Turow gral dzisiaj wieczorem i kupon byl nierozliczony przez ponad 24h. Dzisiaj mialem kilka nierozliczonych kuponow i teraz wszedlem sprawdzic z ciekawosci co z kuponami to okazuje sie, ze owy kupon zniknal. Pieniadze postawione rowniez. Screena zadnego nie robilem, bo nigdy u nich z niczym takim sie nie spotkalem, ani o niczym takim w ich wykonaniu nie slyszalem. Co zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
no i tu masz problem teraz :| pierwszy raz widze zeby tak sie stalo z kuponem w trakcie, ja mialem taki przypadek z kuponem przegranym jednak mimo wszystko liliany twierdzily ze nie stawialem takiego kuponu... Nie wiem czy cokolwiek z tym zrobisz, ale jesli to na pewno nie u nich tylko gdzies wyzej (?) bo pracownicy supportu widza pewnie tyle co my, czyli historie zakladow  powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Pieniądze zniknęły. Ok. To prześledź CAŁĄ historię zakładów i zmianę stanu salda. Jak udowodnisz, że się nie zgadza z obecnym saldem, powinno być ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 112 |
Mam problem. Bet365 chyba chce mnie oszukac. Co zrobic? Spokojnie poczekac. Czasem tak si zdarza ,ze kupon jest w "czysccu"  ,juz nie w nierozliczonych a jeszcze nie w rozliczonych. Ty go nigdzie nie widzisz. Mialem tak wiele razy ,ale zawsze kasa sie zgadzala. Niedlugo pieniadze zasila konto ,a kupon zobaczysz w rozliczonych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 374 |
Popieram kolege wyzej. Aczkolwiek gdyby nie pojawil sie w roliczonych twoj kupon pisz na chat ale angielski, od reki zalatwiaja. mialem tak 2 razy juz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Problem rozwiazany przy pomocy kontaktu telefonicznego z nimi. Kinslayer mial racje  Pospieszylem sie troszke 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|