Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by szumi_sb
Witam i proszę o pomoc. Chciałbym podać swoje typy, ale nie wiem z kim rywalizuję. Ściągnąłem spakowany plik w którym ma być drabinka, ale nie potrafie jej tam znaleźć smile po rozpakowaniu mam 5 plików i 3 foldery. W którym szukać drabinki i za pomocą jakiego programu z pakietu OpenOffice? Może to dla niektórych banalne, ale nie znam tego pakietu. Z góry dzięki.

Szumi zajęło mi to jakieś 20 sekund, aby stwierdzic że jak awansowałeś z 1 rundy to grasz z Koskim smile I nie musiałem wcale jakiś plików ściągac bo drabinka jest w temacie - losowanie wiosna 2009 smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
laugh W pierwszy poscie o nazwie "Losowanie" masz cala drabinke. Po co ten program skoro wszystko jest w poscie, pierwszy raz internetu uzywasz?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
Mimo wszystko dzięki za wyjaśnienie. Nigdzie jednak nie doczytałem, że gramy według tej drabinki, ale dzięki za informację smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
I RUNDA: Kto się zakwalifikował do drugiej rundy? gdzie ja mam grać czy rozumiem ze jak sie tam nie wpisalem to juz . dziekuje ?:D

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
już wiem ;p późna godzina a człowiek w stanie ...

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Chcialbym wiedziec z kim gram w nastepnej rundzie, poniewaz w tamtej rundzie zaden z dwoch teoretycznych przeciwnikow nie podal zadnego typu ? Chociaz jeden z nich napisal ze awansowal laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
Też proszę o informację z kim gra Big Srar.
Podałem typ, ale po czasie, spóźniłem się, w każdym razie z dwójki buldog vs ja. Ja przynajmniej jakiś typ wysłałem, dlatego liczę że Big Srar nie będzie miał wolnego losu w tej rundzie i zagra ze mną. Chyba że się boi i ma pełne pory.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
smirk bana dać żółciakowi za obrażanie i awans buldoga cool

Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
O sorry źle popatrzyłem na nick, zwykła literówka.

Mam nadzieję że rywal nie będzie miał awansu za darmo i któryś z nas buldog lub ja będziemy z nim walczyc w tej rundzie.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Mam nadzieje ze jesli ktos z tej dwojki awansuje to buldog a nie Ty. To ze podales typ po czasie to tak jakby buldog napisal, ze on podal 5 typow ale na innym forum, takze pozostawie Twoje argumenty bez komentarza, tym bardziej ze zarejestrowales sie widze tylko na play-off, pewnie kolejne wcielenie jakiegos cwaniaczka...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 106
Całe szczęście że ty tu nic nie masz do gadania.
Niech awansuje nawet buldog(decyzja admina) obyś tylko ty cwaniaczku nie miał wolnego losu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
Licz sie ze slowami bo za chwile stad znikniesz wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Big Star, jeśli obie osoby, z którymi mógłbyś się spotkać w tej rundzie, miały -500 w poprzedniej rundzie i żadna nie wysłała wszystkich 5 typów... masz wolny los w tej rundzie.

Sprawa zakończona.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 98
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 98
Czy jeśli nie podałem w temacie że awansowałem do drugiej rundy to mój rywal w drugiej rundzie może domagać się z tego powodu walkowera?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Rewal nie będzie domagał się walkowera, bo jak go znam to sam przypomniał Ci, żebyś to zrobił. (Nie)Udanych typów życzę wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 98
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 98
Z ciekawości pytam, ponieważ nie widzę w regulaminie aby były kary za nie podanie informacji czy się awansowało.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
11. Osoby przechodzące do następnej rundy są zobowiązane do:
- podania tego do wiadomości w specjalnie stworzonym do tego temacie ("Kto się zakwalifikował...").

Tak więc podajesz co trzeba i nic Ci nie grozi wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Conrad prosze o wyjasnienie sytuacji z mojej pary bo nie wiem teraz jak dobrac koncowy typ ...
rywal podal 2 typy
3 typ podal ale po czasie jednak napisal od razu ze jest po czasie po czym podal zastepczy okazalo sie ze jest tez po czasie i podal 2 kolejne ktore dopiero beda graly ... w miedzy czasie 3 typ ktory podal a spoznil sie nie wszedl wiec powinien byc zaliczony jako nie trafiony tak wiec rywal podal 3 typy i te 2 ktore podal prawidlowo sa jego typami nr 4 i 5 czy jak ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wszystko jest ok, Cobra wysłał dwa typy po czasie i te typy się nie liczą. Prawidłowo wysłał później #3 na Real X2 (typ zastępczy) i #4 i teraz został mu jeszcze 5-ty typ.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Mój domniemany rywal (rimeven) przebrnął 1-szą rundę i tak się zagalopował że po pokonaniu mnie w drugiej, założył temat "kto awansował do 3 rundy", a jednocześnie wcześniej nie podał informacji że sam awansował do 2 rundy.

Nie będę robił takiej szopki i się wykłócał jak jakiś kolega tydzień temu, chociaż skoro w regulaminie pisze, ze osoba przechodząca do kolejnej rundy JEST ZOBOWIĄZANA to podać, to chyba tak powinno być. A skoro za głupi brak znaczka można odejmować punkty to dlaczego za takie coś nie? Równie dobrze jak by zespół zapomniał zgłosić zawodnika do rozgrywek.

Proszę o wniosek w tej sprawie organizatora zabawy - Conrada.

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1