Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
O, Eldo szitu słucha grin tongue
a to dlatego że jesteś:


piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
A tak na poważnie, to zainspirowany propozycjami pettersena, zapodam coś takiego:


są tu ziomy od takich produkcji?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Jak dotad najlepszy kawalek trance w tym roku (niestety bedzie wydany dopiero w czerwcu):
Neptune Project - Aztec [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Aly & Fila Remix


Original Mix



Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Trentemoller - "Moan"




i wersja live




Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
super kawałek smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447

To byl hicior laugh

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
fajna przyjemna wiosenna nutka z ramowki TVNu
Lenka - the show

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
pamiętacie to jeszcze , teraz lekko odświeżone grin



Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049


Troche z innej beczki.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

z tego filmu, to tylko powyższe tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Z tego filmu to moim zdaniem caly OST jest bardzo dobry. Muzyka wspolgra poprostu z obrazem.

Szkoda tylko, ze film ma takie brutalne zakonczenie ale z drugiej strony jest przez to prawdziwy.



Od wczoraj mam nowa tapete.

[Linked Image] [fotosik.pl]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
A moze dobry, polski bluesik? wink

Oni zaraz przyjdą tu - Tadeusz Nalepa


Tadeusz Nalepa - Modlitwa


Kiedy byłem małym chłopcem - Tadeusz Nalepa

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

crazy


Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711

cool

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Arcy widzę, że także słuchasz Świetlkików smile

Polecam jeszcze dwa kawałki z gościnnym udziałem Bogusia Lindy.

Świetliki i Linda - Filandia


Świetliki i Linda- Delikatnienie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Da Bartek
A moze dobry, polski bluesik? wink

Oni zaraz przyjdą tu - Tadeusz Nalepa


Tadeusz Nalepa - Modlitwa


Kiedy byłem małym chłopcem - Tadeusz Nalepa

co Ty mi ze starym kotletem wyjeżdżasz tongue

słuchaj:
http://www.myspace.com/thebrewinfo

Pochodzace z Grimsby (UK) The Brew jest jednym z najbardziej ekscytujacych i wibrujacych zespołów, o których sie ostatnio mówi. Jason Barwick, 19 letni gitarzysta jest porównywany do
Hendrix&#8217;a i Jimmy Page&#8217;a. Razem ze swoim przyjacielem Kurtisem Smithem (20), nazwanym &#8220;Brusem Lee bebnów&#8221;, otwieraja nowa karte w historii Brytyjskiego Rocka. Ich muzyka inspirowana bezposrednio z lat 60 i wczesnych 70, buduje tradycje rocka w nowoczesnym brzmieniu, znakomicie
uzupełnianemu przez trzeciego członka zespołu Tima Smitha (ojca Kurta), który jest wokalista i basista zespołu. Zespół dajac dziesiatki znakomicie przyjmowanych koncertów w całej Europie stworzył niesamowity show. Robia wielkie wrażenie podczas wystepów na scenach du7ych festiwali w UK (Headlining Colne R&B), Belgii (Harelbeke i Fiesta City-Verviers, oraz Holandii (Maasboulevard) w 2008 roku., The Brew ma już zaproszenia do wystepów w Holandii na festiwalach właczajac słynny BosPop. Ponadto uzyskali zaproszenia na Fehmarn Festiwal w Niemczech i Le Blues Autour Du Zinc we Francji. Zespół czeka za potwierdzeniem uczestnictwa w kolejnych du7ych imprezach. W Listpadzie 2008 udzielili wywiadu dla telewizji WTK (Polska), a wyemitowany program obejrzało około milion widzów ! Wieczorem po fantastycznie przyjetym koncercie w Bluenote udzielili wywiadu dla &#8222;Radia Afera&#8221; i &#8222;Top Guitar&#8221;. W kilkanascie minut sprzedali kilkadziesiat płyt, które ze soba przywiezli, co potwierdziło tylko zachwyt publicznosci. W pełni wspierani przez National Radio station Classic 21 w Belgii i Francji sa jednym z najbardziej interesujacych Brytyjskich eksportowych zespołów.


http://www.myspace.com/wildtandthespirit (np. Midnight blues)

tu masz kanadyjskiego Hendrixa, gość gra nosem, dredami, pod kolanem, za plecami. dziw, że jajami nie rzępolił.



http://www.myspace.com/toddwolfemusic


a tu masz trzeciego wykonawcę, świetny wokal, kolejny wirtuoz gitary.

żadne jutuby nie oddadzą improwizacji powyższych na żywo. intro grane przez 5 minut, kilkuminutowe solówki.


i teraz pytanie za 100pkt. za ile złotych można ich było/będzie usłyszeć w Szczecinie? W SUMIE za 10zł... a w klubie 20 osób...


[']

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobre nuty Llama piwo

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1