|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Ja w sprawie meczu Partizan-Smedrevo w ofercie bylo ze mecz dzisiaj, a mecz jest jutro, wiec powinien byc zwrot czy czekam do jutra na mecz, w sumie to oni walneli babola z data wiec sam juz nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Chyba bedziesz musiał poczekać do jutra tak jak ja z meczem szachtara Doniec....
Narazie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907 |
witam jaka jest minimalna stawka na kupon w baw??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
A ja mam pytanie jaka kwote czeba wpłacić na konto żeby grać ,są jakiś ograniczenia do minium np 30 zł ,wiem że w Expekt 50 zł a w betandwin ? i który buk jest lepszy ,Betandwin czy Bet-a-Home ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
w B&W nie ma ograniczenia mozna nawet 1 zl wplacic jezeli sie nie myle wydaje mi sie ze B&W jest o wiele lepsze od B-A-H chodzi glownie o wiele bogatsza oferte i mozliwosc obstawiania z podporkami w bah (dawno tam nie gralem) byla taka mozliwosc na nielicznych spotkaniach a z kursami roznie bywa B&w napewno na "pewniakow" ma strasznie zanizanie kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
A ja mam pytanie jaka kwote czeba wpłacić na konto żeby grać ,są jakiś ograniczenia do minium np 30 zł ,wiem że w Expekt 50 zł a w betandwin ? i który buk jest lepszy ,Betandwin czy Bet-a-Home ? W B&W mozna wpalcic nawet 1 zl - ale z tego co sie orientuje minimalny zaklad na kupon to 2 zl - poza tym daj bonus do 140 zl - je sli chodzi o porownanie Betandwin czy Bet-a-Home - to nie ma co porownywac - Betandwin jest zdecydowanie najlepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Witam ,załozyłem sobie konto w Betandwin pierwsze bo nigdy nie grałem jeszcze w necie.I zwracam sie z prośbą do życzliwych.Czy była by taka osoba która by mi przelała te minimalne 2 zł żeby sobie zobaczyć jak sie gra ,jakby ktoś taki był będe wdzięczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Jeśli sam nie potrafisz przelać pieniędzy to sobie odpuść. Pieniądze do BAW mogą być wpłacane tylko przez Ciebie. Wypłacane też tylko na Twoje konto. Nawet gdybyśmy chcieli to nie bardzo można to zrobić, bo vouchery chyba zostały wycofane. Poza tym wpłacenie 2 PLN, to nie jest najlepszy pomysł. Lepiej wpłacić 140 (żeby dostać drugie tyle). Wydaje mi sie, że aby wpłacić jakiekolwiek pieniądze na Twoje konto musielibyśmy znać Twoje dane personalne, numer rachunku, adres e-mail i kilka haseł. Dletego nie jest to najlepszy pomysł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jeśli sam nie potrafisz przelać pieniędzy to sobie odpuść. Pieniądze do BAW mogą być wpłacane tylko przez Ciebie. Wypłacane też tylko na Twoje konto. Nawet gdybyśmy chcieli to nie bardzo można to zrobić, bo vouchery chyba zostały wycofane. Poza tym wpłacenie 2 PLN, to nie jest najlepszy pomysł. Lepiej wpłacić 140 (żeby dostać drugie tyle). Wydaje mi sie, że aby wpłacić jakiekolwiek pieniądze na Twoje konto musielibyśmy znać Twoje dane personalne, numer rachunku, adres e-mail i kilka haseł. Dletego nie jest to najlepszy pomysł. Tak tak już wiem wszystko ale dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro Legia Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
B&W dopiero teraz rozliczył live'a na MotoGP Catalunia test :-) jeszcze nigdy tak długo tego nie robił, normalnie rozlicza na poczekaniu - a tu pół dnia trzeba było czekać. Czy zawsze tak długo rozliczane są motory, czy to był wyjątek???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
...Wypłacane też tylko na Twoje konto... Próbował już ktoś wypłacić pieniądze na konto nie bedące na jego imię i nazwisko. Ja ich spytałem co jeśli nie mam konto na siebie i napisali, że można przelać na konto innej osoby, a dokładniej... "Wplaty/ wyplaty z konto zakladow mozna dokonac za konta bankowego innej osoby."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
Witam, chce rozpoczac gre u tego buka (B&W), w zwiazku z tym mam kilka pytań:
1) Czy mogę wpłacać pieniadze na konto buka poprzez przelew na poczcie ? A nastepnie wyplacać pieniadze z buka na izzyKonto w mBanku ?
2) 120zł to kwota minimalna do wyplaty pieniedzy z B&W ? Jesli tak, to jak np. na koncie zostanie mi 100 zł a ja nie bede chcial juz grac to czy te pieniadze B&W poprostu sobie przywlaszczy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6 |
Czesc.
Pisze bo mam problem z BAW. Ostatnio zalozylam sobie konto u nich. Pograłam trochę i wczoraj wieczorem wypłaciłam pieniążki na moneybookers. Dzisiaj rano nie mogłam się juz zalogować na swoje konto w BAW, wszelkie próby uzyskania hasła nie pomagają. Napisałam do nich, ale się nie odzywają. Wie ktoś o co może chodzić? Pierwszy razm mam taką sytuację.
Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6 |
Hmm Widze, ze nikt mi nie pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pisze do nich, ale nikt nie odpisuje, znacie moze jakis inny adres na jaki mozna do nich pisac?? Nie wiem dlaczego nie moge dostac sie na konto, wszystko zrobilam ok, wplacilam tam swoje zaoszczedzone pieniadze, a oni mi je zabieraja, Zlodzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> betandwin to najgorszy bookmaker jaki moze byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
nienerwowo poczekaj troche napewno dostaniesz odpowiedz od supportu ale czasem to trwa kilka dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Wydaje mi sie ze przy wyplacie blokowali na troche konto, ale nie gwarantuje ze tak sie dziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie masz wyjscie trzeba czekac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6 |
Dzieki za odpowiedz:)
W takim razie poczekam skoro mowicie, ze tak u nich trzeba. Ale dziwi mnie to wszystko, powinni napisac jesli blokuja konto albo cos. A napewno cos zrobili, bo jak chce dostac nowe haslo to zamiast mojego pytania osobistego jest pytanie "BETANDWIN"... dziwne.
Strasznie mnie do siebie zniechecili a gram u nich od bardzo niedawna i chyba na tym zakoncze. Najgorsze jest to, ze oni tak moga sobie robic, a my nie jestesmy w stanie nic zrobic, a co jesli ktos ma bardzo duza sume na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Do kiedy jest promocja 100% bonus od pierwszej wpłaty w betandwin...
Z góry dzieki za odpowiedź...
Narazie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|