Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#307976 19/03/2005 21:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Ja w sprawie meczu Partizan-Smedrevo w ofercie bylo ze mecz dzisiaj, a mecz jest jutro, wiec powinien byc zwrot czy czekam do jutra na mecz, w sumie to oni walneli babola z data wiec sam juz nie wiem.

Bonus: Unibet
#307977 19/03/2005 21:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Chyba bedziesz musiał poczekać do jutra tak jak ja z meczem szachtara Doniec....

Narazie...

#307978 20/03/2005 01:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 907
witam
jaka jest minimalna stawka na kupon w baw??

#307979 20/03/2005 07:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
A ja mam pytanie jaka kwote czeba wpłacić na konto żeby grać ,są jakiś ograniczenia do minium np 30 zł ,wiem że w Expekt 50 zł a w betandwin ? i który buk jest lepszy ,Betandwin czy Bet-a-Home ?

#307980 20/03/2005 08:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
w B&W nie ma ograniczenia mozna nawet 1 zl wplacic jezeli sie nie myle wydaje mi sie ze B&W jest o wiele lepsze od B-A-H chodzi glownie o wiele bogatsza oferte i mozliwosc obstawiania z podporkami w bah (dawno tam nie gralem) byla taka mozliwosc na nielicznych spotkaniach a z kursami roznie bywa B&w napewno na "pewniakow" ma strasznie zanizanie kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro

#307981 20/03/2005 08:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
A ja mam pytanie jaka kwote czeba wpłacić na konto żeby grać ,są jakiś ograniczenia do minium np 30 zł ,wiem że w Expekt 50 zł a w betandwin ? i który buk jest lepszy ,Betandwin czy Bet-a-Home ?
W B&W mozna wpalcic nawet 1 zl - ale z tego co sie orientuje minimalny zaklad na kupon to 2 zl - poza tym daj bonus do 140 zl - je sli chodzi o porownanie Betandwin czy Bet-a-Home - to nie ma co porownywac - Betandwin jest zdecydowanie najlepszy

#307982 20/03/2005 11:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Witam ,załozyłem sobie konto w Betandwin pierwsze bo nigdy nie grałem jeszcze w necie.I zwracam sie z prośbą do życzliwych.Czy była by taka osoba która by mi przelała te minimalne 2 zł żeby sobie zobaczyć jak sie gra ,jakby ktoś taki był będe wdzięczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#307983 20/03/2005 14:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jeśli sam nie potrafisz przelać pieniędzy to sobie odpuść. Pieniądze do BAW mogą być wpłacane tylko przez Ciebie. Wypłacane też tylko na Twoje konto. Nawet gdybyśmy chcieli to nie bardzo można to zrobić, bo vouchery chyba zostały wycofane. Poza tym wpłacenie 2 PLN, to nie jest najlepszy pomysł. Lepiej wpłacić 140 (żeby dostać drugie tyle).
Wydaje mi sie, że aby wpłacić jakiekolwiek pieniądze na Twoje konto musielibyśmy znać Twoje dane personalne, numer rachunku, adres e-mail i kilka haseł. Dletego nie jest to najlepszy pomysł.

#307984 20/03/2005 16:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
Jeśli sam nie potrafisz przelać pieniędzy to sobie odpuść. Pieniądze do BAW mogą być wpłacane tylko przez Ciebie. Wypłacane też tylko na Twoje konto. Nawet gdybyśmy chcieli to nie bardzo można to zrobić, bo vouchery chyba zostały wycofane. Poza tym wpłacenie 2 PLN, to nie jest najlepszy pomysł. Lepiej wpłacić 140 (żeby dostać drugie tyle).
Wydaje mi sie, że aby wpłacić jakiekolwiek pieniądze na Twoje konto musielibyśmy znać Twoje dane personalne, numer rachunku, adres e-mail i kilka haseł. Dletego nie jest to najlepszy pomysł.

Tak tak już wiem wszystko ale dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro Legia Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#307985 20/03/2005 18:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
B&W dopiero teraz rozliczył live'a na MotoGP Catalunia test :-) jeszcze nigdy tak długo tego nie robił, normalnie rozlicza na poczekaniu - a tu pół dnia trzeba było czekać.
Czy zawsze tak długo rozliczane są motory, czy to był wyjątek???

#307986 20/03/2005 19:03
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Quote
...Wypłacane też tylko na Twoje konto...
Próbował już ktoś wypłacić pieniądze na konto nie bedące na jego imię i nazwisko. Ja ich spytałem co jeśli nie mam konto na siebie i napisali, że można przelać na konto innej osoby, a dokładniej... "Wplaty/ wyplaty z konto zakladow mozna dokonac za konta bankowego innej
osoby."

#307987 20/03/2005 21:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
mozna na innej osoby

#307988 21/03/2005 12:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
Witam, chce rozpoczac gre u tego buka (B&W), w zwiazku z tym mam kilka pytań:

1) Czy mogę wpłacać pieniadze na konto buka poprzez przelew na poczcie ? A nastepnie wyplacać pieniadze z buka na izzyKonto w mBanku ?

2) 120zł to kwota minimalna do wyplaty pieniedzy z B&W ? Jesli tak, to jak np. na koncie zostanie mi 100 zł a ja nie bede chcial juz grac to czy te pieniadze B&W poprostu sobie przywlaszczy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#307989 21/03/2005 13:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
Czesc.

Pisze bo mam problem z BAW. Ostatnio zalozylam sobie konto u nich. Pograłam trochę i wczoraj wieczorem wypłaciłam pieniążki na moneybookers. Dzisiaj rano nie mogłam się juz zalogować na swoje konto w BAW, wszelkie próby uzyskania hasła nie pomagają. Napisałam do nich, ale się nie odzywają.
Wie ktoś o co może chodzić?
Pierwszy razm mam taką sytuację.

Dzięki

#307990 21/03/2005 16:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
Hmm Widze, ze nikt mi nie pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pisze do nich, ale nikt nie odpisuje, znacie moze jakis inny adres na jaki mozna do nich pisac?? Nie wiem dlaczego nie moge dostac sie na konto, wszystko zrobilam ok, wplacilam tam swoje zaoszczedzone pieniadze, a oni mi je zabieraja, Zlodzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> betandwin to najgorszy bookmaker jaki moze byc

#307991 21/03/2005 16:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
nienerwowo
poczekaj troche napewno dostaniesz odpowiedz od supportu ale czasem to trwa kilka dni

#307992 21/03/2005 16:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Wydaje mi sie ze przy wyplacie blokowali na troche konto, ale nie gwarantuje ze tak sie dziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie masz wyjscie trzeba czekac

#307993 21/03/2005 16:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6
Dzieki za odpowiedz:)

W takim razie poczekam skoro mowicie, ze tak u nich trzeba.
Ale dziwi mnie to wszystko, powinni napisac jesli blokuja konto albo cos. A napewno cos zrobili, bo jak chce dostac nowe haslo to zamiast mojego pytania osobistego jest pytanie "BETANDWIN"... dziwne.

Strasznie mnie do siebie zniechecili a gram u nich od bardzo niedawna i chyba na tym zakoncze. Najgorsze jest to, ze oni tak moga sobie robic, a my nie jestesmy w stanie nic zrobic, a co jesli ktos ma bardzo duza sume na koncie.

#307994 21/03/2005 21:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Do kiedy jest promocja 100% bonus od pierwszej wpłaty w betandwin...


Z góry dzieki za odpowiedź...


Narazie...

#307995 21/03/2005 22:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
dobre pytanie...??

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1