|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 247 |
Zastanawiam się czy ktoś wogóle gra tutaj golf? Ja myśle że naprawde warto sobie rozpisać pare kuponów,a kursy wcale nie są takie złe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oferta z Profa ---------V---(1-4)--(1-8)-- V.Singh 6 2.2 1.4 D.Toms 12 3.6 2 D.Love III 22 6.2 3.4 J.Furyk 25 7 4 P.Harrington 25 7 4 J.Leonard 30 8.2 4.5 R.Allenby 35 9.5 5.2 C.Parry 35 9.5 5.2 M.Calcavecchia 45 12 6.5 F.Jacobson 50 13 7 F.Couples 55 14.5 7.6 B.Langer 80 20 10 A.Cejka 80 20 10
Ja zagram tak: Singh V Leonard 1-8 Love III 1-8
oraz zaryzykuje na zwycięstwo Leonard'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czekam na wasze opinie Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
witam... golfa gram... bardzo lubię, chociaż to nie jest takie proste... wybór Justina Leonarda bardzo sensowny (tylko, że np. William Hill płaci 41), a prof 27 (podatek od stawki)... Vijay Singh jest jak dla mnie faworytem numer 1 tylko, że kurs mało ciekawy... Justin Leonard 1-8 wygląda bardzo ciekawie do rozpisu (kurs 4.5)... na liście profa brakuje kilku poważnych faworytów, a Fred Couples jest dostępny po kursie 81 (William Hill)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892 |
Duże rozczarowanie z powodu Love III, a Singh rozwijał się powoli, ale skutecznie. Po pierwszym dniu myślalem, że tym razem przegram. W Profku do jutra, do godz. 15:00 można obstawiać BayHill Invitation. Woods, Els, Singh, Goosen. Słowo daję, z tego nadmiaru nie wiem kogo wybrać na ew. zw. Macie może jakieś pomysły? Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka