|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Najlepiej niech o termin "kłóci" się ta ekipa, która zawsze przyjeżdża, a reszta po prostu będzie się musiała dostosować. Bo tak, to jak już ktoś zauważył, najważniejsze rzeczy mogą przeciągnąć na swoją rację osoby, które potem i tak się nie pojawią. Żeby nie było - ja należę do grupy tych osób, które ewentualnie będą musiały się dostosować do ustaleń zlotowej "elity" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
to co napisal Radek 89 jest najlepsyzm rozwiazaniem. Niech "starzy" zlotowicze dyskutuja a reszta "swiezakow" bedzie musiala sie dostosowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
3-5 lipiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
oj nie wiem czy w tym terminie nie będę zagramanicą brykał w poszukiwaniu $ ligi się kończą co tu robić ... trzeba wyjechać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
na razie to w lublinie siedze. "siódme piętro w bloku" jak w znanej piosnce. prasują mi koszuliny i spodnie, a ja mecz.pl zaraz w kierunku warszawki na weselne harce. znów będę miał kaca trzy dni.
ale pamiętajcie na zlocie nie pijemy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
oho dziewczyna podejrzała co ja robie, zamiast obstawić co miałem to ja mecz.pl. będzie manto i zaraz sam te koszuliny bede prasował. oj cos sie rozpisalem  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Można na oba terminy głosować. Mi to beż różnicy na dzień dzisiejszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
może lepiej obgadajmy w swoim gronie, czyli ludzi którzy stale obecni są na zlotach. zagłosuje nam pół forum i będziemy mieli tylko statystyczny odpowiednik. znajdźmy między sobą wspólny konsensus i ustalmy jeszcze kilka dat, a pozniej poddajmy pod ewentrualną weryfikacje, ale tych, ktorzy deklarują się jechać. czytaj wpłacili pieniądze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
3-5 lipca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
może lepiej obgadajmy w swoim gronie, czyli ludzi którzy stale obecni są na zlotach. zagłosuje nam pół forum i będziemy mieli tylko statystyczny odpowiednik. Ci co byli już na zlotach niech się też wpisują w temat na co głosowali ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
ja bym proponowal w czerwcu a w lipcu poprawiny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
i kto mi 11 bedzie skladal zyczenia na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
jak mozna cos zaproponowac
warto by bylo pojsc za przykladem artka i wpisac sie za jaka opcja sie glosowalo - no chyba, ze potem poprzez ankiete mozna zobaczyc kto glosowal za jaka opcja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
zła ankieta, bezmyślni ciekawscy klikną w co popadnie, zamiast np sprawdzić 'wiu de rezultz'
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Jeśli byłoby to w czerwcu pojawiłbym się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
w czerwcu pojade na zlot w lipcu sa wakacje i nie wiadomo gdzie czlowieka rzuci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
oooo  uuuu eeee bardzo chcialbym przyjechac ... ale nie obiecuje  musze miec bardzo mocne argumenty zeby przekonac "my wife" jak sobie poczytała o Przysuchej (poogladala fotki) to stwierdzila ze do konca zycia mam szlaban na takie wyjazdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
kew standardowo, powiedz ,że jedziesz na zjazd wąchaczy chleba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie zrozum mnie zle Haku, ale z Korbielowa do Zywca jest ze 20 km, wiec nikt nie pojedzie, taki kawal by se w pilke zagrac  Podoba mi sie opcja, z Cieszynem, tez napilbym sie czeskiego, ale to niestety moze byc problem dla ludzi z polnocy, tak jak i mazury dla ludzi z zachodu czy pld. Gadalem dzis z Kewinem, jesli pojedzie (wiadomo terminy, nikt nie wie co bedzie za miesiac czy dwa) to on po raz trzeci calego kraju nie chce przejezdzac  Ciekawe co bysmy zrobili jakbysmy mieszkali w USA, to bylby dopiero problem ustalic miejsce 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|