Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Szewa #3087551 25/04/2009 00:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Najlepiej niech o termin "kłóci" się ta ekipa, która zawsze przyjeżdża, a reszta po prostu będzie się musiała dostosować. Bo tak, to jak już ktoś zauważył, najważniejsze rzeczy mogą przeciągnąć na swoją rację osoby, które potem i tak się nie pojawią.

Żeby nie było - ja należę do grupy tych osób, które ewentualnie będą musiały się dostosować do ustaleń zlotowej "elity" wink

Bonus: Unibet
Radek_89 #3087652 25/04/2009 00:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
to co napisal Radek 89 jest najlepsyzm rozwiazaniem. Niech "starzy" zlotowicze dyskutuja a reszta "swiezakow" bedzie musiala sie dostosowac.

dewoj #3088099 25/04/2009 04:30
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
3-5 lipiec grin

bazyl #3088623 25/04/2009 18:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
oj nie wiem czy w tym terminie nie będę zagramanicą brykał w poszukiwaniu $

ligi się kończą
co tu robić ...
trzeba wyjechać grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
na razie to w lublinie siedze.
"siódme piętro w bloku" jak w znanej piosnce.
prasujÄ… mi koszuliny i spodnie, a ja mecz.pl
zaraz w kierunku warszawki na weselne harce.
znów będę miał kaca trzy dni.

ale pamiętajcie na zlocie nie pijemy!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
oho dziewczyna podejrzała co ja robie, zamiast obstawić co miałem to ja mecz.pl. będzie manto i zaraz sam te koszuliny bede prasował.

oj cos sie rozpisalem smirk ...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Można na oba terminy głosować. Mi to beż różnicy na dzień dzisiejszy.
Termin zlotu
multiple choice
Votes accepted starting: 25/04/2009 19:21

Kameleon #3088704 25/04/2009 19:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
może lepiej obgadajmy w swoim gronie, czyli ludzi którzy stale obecni są na zlotach. zagłosuje nam pół forum i będziemy mieli tylko statystyczny odpowiednik.

znajdźmy między sobą wspólny konsensus i ustalmy jeszcze kilka dat, a pozniej poddajmy pod ewentrualną weryfikacje, ale tych, ktorzy deklarują się jechać. czytaj wpłacili pieniądze smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
3-5 lipca smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Szczypior
może lepiej obgadajmy w swoim gronie, czyli ludzi którzy stale obecni są na zlotach. zagłosuje nam pół forum i będziemy mieli tylko statystyczny odpowiednik.

Ci co byli już na zlotach niech się też wpisują w temat na co głosowali ;]

Kameleon #3088729 25/04/2009 19:55
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
ja bym proponowal w czerwcu a w lipcu poprawiny laugh

bombel #3088730 25/04/2009 19:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
i kto mi 11 bedzie skladal zyczenia na forum frown frown

bajbus #3088764 25/04/2009 20:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
jak mozna cos zaproponowac

warto by bylo pojsc za przykladem artka i wpisac sie za jaka opcja sie glosowalo - no chyba, ze potem poprzez ankiete mozna zobaczyc kto glosowal za jaka opcja

nOcnY #3088768 25/04/2009 20:21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
zła ankieta, bezmyślni ciekawscy klikną w co popadnie, zamiast np sprawdzić 'wiu de rezultz'

Llama #3088771 25/04/2009 20:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Jeśli byłoby to w czerwcu pojawiłbym się...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
w czerwcu pojade na zlot w lipcu sa wakacje i nie wiadomo gdzie czlowieka rzuci.

dewoj #3090311 26/04/2009 07:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja moge 3-5 lipiec ..

kazow #3090688 26/04/2009 19:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
oooo laugh

uuuu

eeee

bardzo chcialbym przyjechac ... ale nie obiecuje smile

musze miec bardzo mocne argumenty zeby przekonac "my wife" laugh

jak sobie poczytała o Przysuchej (poogladala fotki) to stwierdzila ze do konca zycia mam szlaban na takie wyjazdy laugh laugh laugh

kewin #3090874 26/04/2009 21:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
kew standardowo, powiedz ,że jedziesz na zjazd wąchaczy chleba...

panKa$a #3090985 26/04/2009 22:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie zrozum mnie zle Haku, ale z Korbielowa do Zywca jest ze 20 km, wiec nikt nie pojedzie, taki kawal by se w pilke zagrac tongue

Podoba mi sie opcja, z Cieszynem, tez napilbym sie czeskiego, ale to niestety moze byc problem dla ludzi z polnocy, tak jak i mazury dla ludzi z zachodu czy pld.
Gadalem dzis z Kewinem, jesli pojedzie (wiadomo terminy, nikt nie wie co bedzie za miesiac czy dwa) to on po raz trzeci calego kraju nie chce przejezdzac wink

Ciekawe co bysmy zrobili jakbysmy mieszkali w USA, to bylby dopiero problem ustalic miejsce laugh

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1