|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
nie chodzi o granie "przeciw sobie", tylko o zabezpieczenie strat. lepiej chyba odzyskac cos niz wszystko stracic. Chyba kazdy z nas grajac od paru lat mial chwile w ktorych wchodza kupony prawie codziennie i jest tak ze przez miesiac albo dluzej zaden kupon nie wejdzie. trzy mecze z kursami 1.5 do 1.7 mozna chyba trafic na jednym kuponie, a jak ktos chce to moze puszczac w podobny sposob dwa mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183 |
petev a ty jakimi sposobami grasz, jezeli oczywiscie mozna wiedziec???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 20 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]krzysztOf zrozum - nie ma sensu granie w 2 strony, nigdy nie wymyslisz takiego systemu ktory przynosilby pewne zyski grajac "przeciw sobie" poniewaz istnieje cos takiego jak marza buka i co bys nie robil nie przeskoczysz tego[/qb] krzysztof po prostu musi swoje przegrać jak zgłodnieje to zrozumie -pozdrawiam grających
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234 |
Oryginalnie wysłał krzyszt0f: [qb] 3) kurs: 1.81 stawka: 2 zl wygrana: 3.62
Suma zakładów 16 zl
w razie gdy jeden nie wejdzie to cos tam odzyskamy ok 25% sumy postawionej gdy dwa to jakies 45% a jak 3 to 72%.
[/qb] Wygrana: 3,62zł. Zwrot: 22,62% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba to nie najlepszy system!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
krzyst0f piszesz o zabezpieczaniu strat, ale zrozum bukmacherzy zarabiaja na marzy i zadne zabezpieczanie strat nie ma sensu... jedyne sensowne "zabezpiecznie strat" to systemy rozpisowe... twierdzisz poza tym ze lepiej cos odzyskac niz wsyztsko stracic - jesli masz takie podejscie to graj za mniejsze stawki, tez stracisz mniej... a co do tego jak ja gram to przewaznie ako miedzy 2 a 3.61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a od czasu do czasu jakis pociag weekendowy za 10 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
KszysztOf oni mają racje że granie w druga stronę troche mija się z celem. Pozwoliłem sobie to wyliczyć, dla ułatwienia przyjąłem że wszystkie 3 mecze mają kurs: 1- 1.7; 2- 4.75; x- 3.4; 2x- 1.95 dla pierwszego układu bez 2/3 wyniki są kiepskie. - trafienie 3 meczy to jedyne zyskowne rozwiązanie (zwrot wkładu x 3 czyli okolo 48zł) - trafienie 2 meczy, czyli w zasadzie rozwiązanie najbardziej prawdopodobne jest zarazem najmniej opłacalnym (wygrana okolo 3.9 zł a więc mniej niż 25% wkładu) - trafienie 1 meczu to zwrot mniejwiecej polowy wkładu ( 7.8 zł - 50%) -nietrafienie żadnego meczu to zwrot okolo 70%
Minusy: - najczęstsze rozwiązanie czyli 2 trafione z 3 to największa strata - zakładając że trafisz te 3 mecze raz na 2 razy to byłby z tego zysk, tylko po co grać wtedy takim systemem? - całkiem przyzwoity zwrot(70%) nastepuje gdy nietrafisz nic ale chyba przy tych kursach nalezy uznać że jest to mniej prawdopodobne niż trafienie wszystkich. Plusy: -wygrana wkład x 3
Grając jedynek rozpiska 2/3 to wygląda tak(zakładając że płacisz po 3 zł za kupon): - trafienie 3 meczy to już tylko 26 zł czyli zysk 160% - trafienie 2 meczy to zwrot 12,5 zł czyli ponad 80% - trafienie jednego meczu to zwrot 8,7 zł czyli ponad 50% - nietrafienie żadnego to 11,7 zł czyli okolo 75%
plusy: -zawsze zwrot 50% wkładu -najprawdopodobniejsze rozwiązanie (2 trafione) daję zwrot ponad 80% minusy: -wygrana bardzo mała - 160% czyli tak jakby grać jeden mecz za 1,6 -jedyna szansa na zysk to trafienie wszystkiego -lepsze efekty teoretycznie daje granie tego samego samą rozpiską 2/3 (wygrana za 3 prawie wkład x3; zwrot w przypadku 2 trafionych 95%; choć za jeden trafiony juz nic)
Ale mysle że powinieneś dalej kombinować. Ja osobiście też się lubie bawić w takie kombinacje i myśle że obmyślenie rozpiski minimalizującej straty jest możliwe. Sam narazie w tych kombinacja zrezygnowałem z grania w druga stronę bo chociaż udało mi się obmyślisz rozpiske dającą zwrot 60% wkładu nawet przy nie trafieniu żadnego meczu, to zyski z niej były małe (podobnie jak przy powyzszej rozpisce 2/3), głównie zjadane przez marze. Więc jakby co to służe pomocą w liczeniu i w kombinowaniu (piszcie na priva, tylko że teraz mam egzamin we czwartek więc tak troche jestem mniej dostrepny) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 252 |
Zgadzam się, że lepiej grać na 1 mecz te wspomniane 10zł, niż tworzyc z tego system kilku kombinacji po 2zł każda.
Im mniej meczy obstawiasz, tym lepiej - a zyski i straty są mniej więcej porównywalne w obu przypadkach.
Pamiętajmy że szansa trafienia JEDNEGO meczu, jest większa niż szansa trafienia 3 meczów. Moim skromnym zdaniem im więcej meczów tym bardziej maleje szansa trafienia w postepie geometrycznym.
Nie ma niestety idealnego systemu - wszystko zależy od typów. Jeśli będziesz trafiał typy to i tak wyjdziesz na plus niezależnie od tego czy grasz systemami, czy nie. A łatwiej jest trafić 1 mecz (za 10zł) niż np. 3 mecze pokombinowane ze sobą (po 2 zł każdy)
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka