|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
na dziś:
System "4"
Gdańsk-Olsztyn 1 1.7 (piłka ręczna)
Decin-Nymburk powyżej 159 1.85
Stord - Stavanger 1 1.25
Bukmacher: Fortuna
Stawka 400zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
ciąg dalszy ograbiania buków:
System "4"
Austria - Romania over 3,5 3.85
Greece - Israel 1 1.72
UR Namur - FC Vigor Wuitens Hamme 2 1.50
Stawka 400 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
na dziś:
System "4"
Nitra-D.Streda 1 1.8
Sparta B - Sokołow 1 2.25
Hamburg - Flesenburg poniżej 59.9 1.85
Stawka 600zł
dwa pierwsze mecze to wg mnie pewki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
na dziś:
System "4"
Gdańsk-Olsztyn 1 1.7 (piłka ręczna)
Decin-Nymburk powyżej 159 1.85
Stord - Stavanger 1 1.25
Bukmacher: Fortuna
Stawka 400zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
ciąg dalszy ograbiania buków: System "4" Austria - Romania over 3,5 3.85 Greece - Israel 1 1.72 UR Namur - FC Vigor Wuitens Hamme 2 1.50 Stawka 400 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
na dziś: System "4" Nitra-D.Streda 1 1.8 Sparta B - Sokołow 1 2.25 Hamburg - Flesenburg poniżej 59.9 1.85 Stawka 600zł dwa pierwsze mecze to wg mnie pewki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
czyż nie jestem piękna i wspaniała?
niniejszym zgłaszam swoja kandydaturę do Elite PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
na dziś: System "4" Nitra-D.Streda 1 1.8 Sparta B - Sokołow 1 2.25 Hamburg - Flesenburg poniżej 59.9 1.85 Stawka 600zł dwa pierwsze mecze to wg mnie pewki Mecz Hamburg-Flensburg zakończony wynikiem 29:31 także raczej wtopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
macie pewki ode mnie na dziś:
Gencelebrigi
Legnano
Gaz Metan
AEK
grać nie gadać!
lecieć do kolektury i obstawiać!
kto pierwszy ten lepszy i bogatszy!
:):):)
|
|
|
Link skopiowany do schowka