|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189 |
Graliście wyścigi psów? Świetna zabawa, normalnie nie mogłem od kompa się oderwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko uwaga! można nieźle wtopić!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Co to za pieski? Brakuje informacji co do toru, podają tylko jakiś numer. Na pewno nie są to brytyjskie gonitwy, które daje większość buków. W bet-at-home startuje zawsze 8 psów podczas gdy w tradycyjnych brytyjskich tylko 6. Do tego wyścig co trzy minuty. Ktoś wie coś więcej na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189 |
Z tego co zauważyłem to numer startowy jest jednocześnie numerem toru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Też się zastanawiam co to za wyścigi, i na jakiej podstawie wystawiane są kursy. Ciekawe, faworytom często zdarza się potknięcie :mrgreen:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Z tego co zauważyłem to numer startowy jest jednocześnie numerem toru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Też się zastanawiam co to za wyścigi, i na jakiej podstawie wystawiane są kursy. Ciekawe, faworytom często zdarza się potknięcie :mrgreen: Przecież to jest tylko taka gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A faworyt przegra gdy ktoś durzo kasy na niego postawi. Wogóle jakieś kręcone to bo sprawdzałem z kumplem i na 2 kompach inne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Kto chce niech gra,ja nie polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czyli virtual racing z tą różnicą, że zapomnieli o tym wspomnieć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Czyli virtual racing z tą różnicą, że zapomnieli o tym wspomnieć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wy myśłieliście że to prawdziwe wyścigi ? Przecież gdzie o każdej porze dnia i nocy by sie wyścigi kundlów odbywały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wogóle nie zawracał byms boie dupy tym. Jedyną gre polecam online to Fever Pitch w sportingbet i Bals of Fire w betandwin .Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189 |
A wy myśłieliście że to prawdziwe wyścigi ? Przecież gdzie o każdej porze dnia i nocy by sie wyścigi kundlów odbywały Ja jestem ciekaw jak to jest zrobione. A pograć można biorąc pod uwagę, że to jest wał. Czyli w sumie przechytrzyć buka. Proste?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976 |
dziala wam strona bet-at-home??mi nie dziala od wczoraj!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
nie polecam psow ani innych gier on line !!! za kase oczywiscie wczoraj niezle wtopilem na ruletce....
|
|
|
Link skopiowany do schowka