T..."> T...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
Graliście wyścigi psów?
Świetna zabawa, normalnie nie mogłem od kompa się oderwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko uwaga! można nieźle wtopić!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Co to za pieski? Brakuje informacji co do toru, podają tylko jakiś numer. Na pewno nie są to brytyjskie gonitwy, które daje większość buków. W bet-at-home startuje zawsze 8 psów podczas gdy w tradycyjnych brytyjskich tylko 6. Do tego wyścig co trzy minuty. Ktoś wie coś więcej na ten temat?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
Z tego co zauważyłem to numer startowy jest jednocześnie numerem toru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Też się zastanawiam co to za wyścigi, i na jakiej podstawie wystawiane są kursy. Ciekawe, faworytom często zdarza się potknięcie :mrgreen:

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Z tego co zauważyłem to numer startowy jest jednocześnie numerem toru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Też się zastanawiam co to za wyścigi, i na jakiej podstawie wystawiane są kursy. Ciekawe, faworytom często zdarza się potknięcie :mrgreen:


Przecież to jest tylko taka gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A faworyt przegra gdy ktoś durzo kasy na niego postawi. Wogóle jakieś kręcone to bo sprawdzałem z kumplem i na 2 kompach inne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Kto chce niech gra,ja nie polecam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czyli virtual racing z tą różnicą, że zapomnieli o tym wspomnieć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Czyli virtual racing z tą różnicą, że zapomnieli o tym wspomnieć? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A wy myśłieliście że to prawdziwe wyścigi ? Przecież gdzie o każdej porze dnia i nocy by sie wyścigi kundlów odbywały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wogóle nie zawracał byms boie dupy tym. Jedyną gre polecam online to Fever Pitch w sportingbet i Bals of Fire w betandwin .Pozdro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 189
Quote
A wy myśłieliście że to prawdziwe wyścigi ? Przecież gdzie o każdej porze dnia i nocy by sie wyścigi kundlów odbywały

Ja jestem ciekaw jak to jest zrobione.
A pograć można biorąc pod uwagę, że to jest wał.
Czyli w sumie przechytrzyć buka.
Proste?

#309290 24/03/2005 10:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 976
dziala wam strona bet-at-home??mi nie dziala od wczoraj!!!

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
A mi działa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
nie polecam psow ani innych gier on line !!! za kase oczywiscie wczoraj niezle wtopilem na ruletce....


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1