|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
a.k.a. "wedi"
|
|
a.k.a. "wedi"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
Mam pytanie odnośnie bonusów w jednej sieci. Dajmy na to, że otworzę konto w dwóch czy też trzech kasynach, które obsługuje ta sama sieć, w tym przypadku Rival. Czy jeśli skorzystam z bonusu w każdym z tych kasyn, nie będzie podstawą dla któregoś z nich, żeby odmówić mi wypłaty bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11 |
Rozumiem ,ze normalnych bonusow od depozytu .Jesli tak to na 99% nie pwoinno byc zadnych problemow .Przynajmniej nigdzie nie czytalem zeby takie były a sporo osob gra w tych kasynach .Jesli wykona sie podany obrot to wszedzie wyplacaja bez problemow ,jedyne co to chyba scan dokumentow trzeba poslac ,ale tez nie zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9 |
Tomb Raider tournament udalo mi sie ukrecic 48 k ;D ciekaw jestem czy zalapie sie na jakies platne miejsce ;)) za jednym strzalem dalo mi ponad 30 k ;D to chyba ladnie co nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11 |
No to z tym wynikiem to napewno bedziesz w platnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
ladnie ustrzeliles  co Ci dalo 5 tombraiderek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Ja mój osobisty rekord 24970, niestety na płane za malo ;/ A myslalem że starczy, bo zwykle a 23-24 juz byly ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
MetroCasino [ ads.mrgreen.com] daje 25E polakom tez. obrot chyba 30x i wyplata 50E Soft Bossmedia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dzis wreszcie jakies przyzwoite freespiny na MetroCasino [ ads.mrgreen.com], wiec sprawdzac kto ma - u mnie wpadlo 100e, skany poslane i czekamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
gratki czy wygrane z ty spinow nalezy jeszcze obrocic czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bron boze, nic nie trzeba obracac - zlecasz wyplate i czekasz, byc moze wyplaca od reki/ewentualnie wysla maila z prosba o skany(lepiej samemu wyslac, wtedy wszystko odbedzie sie 3x szybciej) - z reszta jak wyplacalem z casinoforme to jakos sie nie kwapili z wyslaniem maila z prosba o skany, a gdy sam poslalem to sprawa odrazu ruszyla w tempie expresowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11 |
No spiny sa dzis calkiem fajne  bo sie pomylili i nie ustawili restrykcji na 1 linie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dokladnie rafal, bylem w szoku, ze dzis nie ma 1 linii skany raczej beda niezbedne, bo patrzac na to ile osob wygralo i wpisuje sie na forach, troszke beda musieli wyplacic ...  cos czuje, ze nastepnym razem wroci oslawiona jedna linia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11 |
No ciekawe tylko jak podejda do tej pomylki  Teoretycznie kasyna bossmedii zawsze wychodza z twarza z kazdej sytuacji ,ale sam wiesz jak czasem jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,484 Likes: 11 |
Praktycznie mozna powiedziec ,ze osoba odpowiedzialna za promocje juz tam nie pracuje  oby osoba odpowiedzialna za wyplaty pracowała dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|