|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
New Jersey at Miami Golden State at Atlanta LA Lakers at Charlotte Milwaukee at New Orleans Denver at San Antonio Memphis at Portland
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Cuż wczoraj świetnie sięspisała Atlanta,więc na dzis też coś po wysokim kursie należy zgrać: San Antonio - Denver Przekonamy się dziś czy bryłki są w stanie powalczyć w tym sezonie o mistrzostwo,czy ten ich skład jest naprwdę taki mocny. Jak mówi rozgrywający ostróg i drużyna jest cała poturbowana i zawodnicy muszą odpoczywać (Gino i Duncan),więc jest okazja dla Denver.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Widze ruch dzis w temacie:)
Pare propozycji na dzis: Memphis 1.55 Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie zeby druga piatka Portland wygrala spotkanie z Niedzwiadkami, do kontuzjowanych Randoplha, van Exela, PAttersona i Andersona dolaczyl dzis Damon Staudemire. Memphis mimo ze gralo swoje spotkanie wczoraj, to dzis powinni powiezc Blazers.
Niespodzianka na dzis to Denver po 5.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
makoss skad masz ta widomosc ze Staudemire nie zagra.??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
wjedz na jakokolwiek stronke ze kontuzjami, wszedzie jest uwzgledniony, to zadna tajemnica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
panowie a co sadzicie o handi 5.5 na lakerS?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Dołacze do dyskusji
dzis atlanta i Gs zapowiadaja mi sie overowo wczorajszy popis atlanty i slaba dyspozycja chcocby Richardsona dzisiaj zaaowocuje zacietym i bardzo overowym meczem ov 194 MIL kontra NO tu tez over 185 linia expekt przeczucie zawsze jest te 50% szans ale mysle ze bedzie wyrownany mecz
oraz dubel LA + Mem w tym sezonie granie na oslabione druzyny czesto konczylo sie dostnaiem po lapach ale zobaczymy wszystko zweryfikuje boisko
Jak mawia ojciec Tadeusz Rydzyk ALLLLLeluja i do przodu
overowa sobota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka