|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ja mysle, ze to byl celowy zabieg/ moze zasypywani byli mailami userow, ktorzy "chwalili" te freespiny z jedna linia - bo to bylo tak de facto, bardzo chanbiace i odstraszajace promo dla kasyna .. a wrecz zwyczajna antyreklama jedno jest pewne, jesli to powtorza, to dopiero za x lat  wyplacic, wyplaca ... tylko pytanie czy np: nie zrobia tego co w Sunset [ ads.mrgreen.com] i Gold club casino [ ads.mrgreen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
Watpie w celowosc tego .Zerknij ile mozna max trafic na 0,05 i jak wzrasta prawdpodobienstwo tego przy 20 freespinach x ilosc korzytsajacych osob .malo prawdopodobne . Nawet chyba w free Games masz podana 1 linie .Ewidentny bład
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Właśnie zarejestrowałem się w Metro Casino [ ads.mrgreen.com]  Freespinów zadnych nie mam, ale dostalem 25E za rejestracje  Panowie jaki obrocik tego jest? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a cholera ich wie, moze i faktycznie ktos strzelil gafe - w sumie gafa to tak najdelikatniej rzecz ujmujac porownujac ich poprzednie freespiny do tych dzisiejszych to jak porownac malucha do bentleya  Mili 50x chyba, wiec ... powodzenia, bo bedzie niezbedne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
Pies z tym czy gafa czy nie wazne zeby wypłacali a cala reszta ; co Nas to obchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
29 beda kolejne spiny na money miner to sie okaze czy byla to tylko jednorazowa pomylka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
Po dobrym kursie przyjme zakład  Nie no zartuje ogrywajmy bukow i kasyna nie siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
odpisali po 5h - wyglada na to, ze problemow nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
U mnie 1,50 e z 20 spinów. WOW!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wyplata juz na MB  jak tam u ciebie rafal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
bedzie lada moment  ja najpierw dostalem maila z mb, ze kasa juz doszla a 40 min pozniej dostalem maila od ... web dollar, ze wyplata u nich jest zatwierdzona i potrwa 3-5 dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
Jutro kolejne spiny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zgadza sie, jesli po wyplaceniu takiej ilosci szmalcu znowu rzuca cos grubszego, bede bardzo mile zaskoczony  osobiscie nie wierze w nic lepszego jak ... 1 linia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
A przypadkiem w lost city to nie był błąd bo tam przeciez nie ma "linii" jako takich tylko liczy sie dowolna pozycja w pionie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
"A ja was troszke zahamuje bo jestem zdania ze jutro bedzie jedna linia. Na lost city nie ma czegos takiego jak aktywna linia tylko jesli wpadna niezaleznie w jakim miejscu od lewej strony przynajmniej 3 takie same symbole to jest wygrana. Dali tak bo inaczej nie dalo sie po prostu zmienic" seoman  hehe i to by wszystko tlumaczylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,469 Likes: 11 |
Nie sprawdzalem tego jak liczy w Lost City ,ale pewnie masz racje .Nie lubie tego slotu i omijam go z dalekka w gre za swoja kase
Dzisiaj 20 freespinow na Money Miner oczywisie na 1 linie .I to juz chyba ostatnie freespiny u nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
no to dzis stalem sie milionerem !! cale 5 centow  wykrecilo mi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
no to dzis stalem sie milionerem !! cale 5 centow  wykrecilo mi. hhaha to ja lepiej: Już za pierwszym spinem trafiłem bonus free spiny w liczbie 12, czyli razem można powiedzieć miałem 32 free games i co ) iii 0.00, lol żal. Ale dziadostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 181 |
Czy dla nowych użytkowników też są te freespiny? Czy trzeba mieć konto od jakiegoś czasu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|