Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 57 1 2 25 26 27 28 29 56 57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Znowu dokupie dude chyba , dzisiaj zachowuje sie całkiem niezle , a S/L wywalił mi go na samym dzisiejszyn dołku echh
ingbsk , jak ja kocham ten walor grin
lotos bliski wywalenia
ogólnie kiepsciutko juz ponizej 1700 pkt

POZDRO
ELDO

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
AT Akcje: Inter Cars
Tomasz Gessner - DM IDMSA
28 Kwietnia 2009 21:24
Inter Cars - kurs spółki w ostatnich dniach konsolidował się tuż przy maksimach dotychczasowej fali wzrostowej. Jak na razie popyt ma tu bezwzględną przewagę i nawet schłodzenie na całym rynku w ostatnich dniach nie było w stanie pokrzyżować tutaj planów bykom. Takie zachowanie się kursu może więc sugerować, że walor może kontynuować dotychczasowy kierunek, natomiast za niepokojące należałoby uznać zejście kursu poniżej bariery 39,20, gdzie wyznaczyć można pierwsze, ważniejsze wsparcie.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dzieki Piotras za info , przyjrze sie temu blizej smile

Wczorajszy dzien na stratach , ale przyzacie umiarkowanych smile
Dzis powinniśmy rosnąć , ale to nic pewnego wyniki kwartalne mogą przynieść czeste zmiany .
Co u mnie w portflelu ? - nic nowego S/L wywalił mi Dude i Lotos . Wrociłem jednak po tym do tych walorów , w czwartek Duda ogłosi wyniki trzymam jesli beda dobre , a klimat na giełdach sie poprawi to powinniśmy tesować opor na 0,75 .
Lotos , uwazam teraz za najlepszą spółke na wigu20 , bardzo duży potencjał do wzrostów W krótkim horyzoncie czasu, kurs Lotosu będzie wspierać informacja o potencjalnej bezprecedensowej zmianie polityki tworzenia rezerw obowiązkowych paliw w Polsce, która w swojej obecnej formie jest jednym z powodów, dla których polskie spółki naftowe są tak nisko oceniane przez podmioty zagraniczne. Jeśli propozycja Ministerstwa Gospodarki zostanie zaakceptowana w czerwcu, będzie to oznaczało dla Lotosu: potencjalne uwolnienie do 1,7 mld zł gotówki zamrożonejonej w zapasach. No i ogólnie to co tu nieraz pisałem surowce w tym ropa pójdą w niedalekiej przyszłosći w górę smile
Warto wiec wykorzystac tą korektę i ubrać się w LOTOS

Ciekawie na złotym , scenariusz się powtarza i to od dobrych paru miesiecy (sprzedaży złotego) w okolicach 20-25 dnia miesiąca i odsprzedaży jej (kupnie złotego) pod koniec miesiąca z zyskiem., zauważyliście foreksowwcy ? smile

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zielono smile
bbz lotos ingsbsk , duda oby tak dalej piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
LOTOS cool ooo
zastanawiam sie czy nie potraktowac go fundamentalnie tak jak ingbsk

Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
Obecnie polecam spółke informatyczną NFI Magna Polonia SA, która urochomi telewizję mobilną, narazie nie zachwyca, ale myślę że w przeciągu miesiąca góra 2, może wzrosnąć troche, spowodowane to będzie nowymi infami, które każde z nowych inf to okolo +15%.
Ja kupiłem ją po 1,52, teraz jest około 1,45 ale licze na jej duże wybice w przeciągu dwóch miesięcy

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zarabiamy dzisiaj po pachy piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Originally Posted by ELDORADO
zarabiamy dzisiaj po pachy piwo


wybacz Eldo, że ostatnio się nie udzielam ale mam naprawdę mało czasu. Obiecuje nadrobię to smile Późnym wieczorem zerkam tylko co się dzieje w temacie i widzę że pięknie sobie radzisz. Gratulacje.
Racja dziś zarabiamy wszyscy piwo piwo piwo
Ja również jest bardzo zadowolony z obecnej sytuacji.
Nadchodzą coraz to lepsze czasy na giełdzie !
Obserwatorom polecam coraz mocniej myśleć o poważniejszym wejściu na nasz parkiet.
Dziś z tego co patrzyłem tak na szybko to bardzo dobre wyniki kwartalne odnotowały spółki.

Oby tak dalej,

Pozdrawiam,
gool11

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
AT Akcje: Netia
Tomasz Gessner - DM IDMSA
29 Kwietnia 2009 19:42
Netia - kurs spółki od ponad trzech tygodni konsoliduje się w wąskim zakresie zmienności tuż przy maksimach dotychczasowej fali wzrostowej. Takie zachowanie się waloru powoduje więc, że cały czas większym prawdopodobieństwem cechuje się kontynuacja dotychczasowego kierunku, natomiast o oddaleniu takich popytowych perspektyw w krótkim terminie można by mówić w przypadku wyłamania się z aktualnie budowanej konsolidacji dołem, a więc poniżej poziomu 3,42.

AT Akcje: MCI
Tomasz Gessner - DM IDMSA
29 Kwietnia 2009 19:42
MCI - walor od około miesiąca ulegał systematycznemu schładzaniu po wyznaczeniu wcześniejszej, bardzo dynamicznej fali wzrostowej. Ta korekta jak na razie wyczerpała się w obszarze 38,2% zniesienia całej, poprzedniej zwyżki, co generalnie dość dobrze świadczy o możliwościach kupujących. Dodatkowo sam styl tego osłabienia przybrał kształt zbliżony do spadkowego kanału, a to z kolei może oznaczać, że jest to jedynie element formacji pro-wzrostowej flagi. Jeśli takowe założenie jest poprawne, to obecnie winniśmy być tu świadkami wyznaczenia nowej fali wzrostowej, której celem powinny być okolice 8zł (teoretyczny zasięg wynikający z flagi), bądź nieco wyżej również 9zł (kolejne opory po przekroczeniu kwietniowego szczytu na 6,15). Jeśli w krótkim terminie popyt miałby zdecydowanie przejąć inicjatywę, to za niewskazane należałoby uznać teraz zejście poniżej 4,33.

AT Akcje: Getin
Tomasz Gessner - DM IDMSA
29 Kwietnia 2009 19:42
Getin - kurs spółki pomimo niedawnego przekroczenia linii trendu wzrostowego niespecjalnie się skorygował, natomiast ceny dość sprawnie wróciły w rejon poprzednich maksimów, w rejonie których od kilku dni trwa konsolidacja. Takie zachowanie tuż pod poziomem 5,02 generalnie dość dobrze rokuje rozwiązaniom popytowym, a więc w krótkim terminie szala zaczyna się coraz wyraźniej przechylać na korzyść wyznaczenia wybicia górą i kolejnej fali wzrostowej, której celem minimum byłoby 5,50 (kolejny opór - szczyt z początku roku)

jeszcze sa dostepne Analizy Techniczne dla spolek: Grajewo, Erbud, Capital, jesli kogos interesuja te spolki, to moge wkleic ale dopiero po polnocy..

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
piotras wklejaj wszystko co masz.
Ten temat ma nam w końcu pomóc w zarabianiu.
Mimo, że "analizy" bardzo króciutkie to jednak każdy może coś z nich wsiąść dla siebie.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
dawaj dalej Piotras piwo

Jestem teraz w zbyt szmpańskim humorze,żeby pokusić sie o jakąś analizę smile , Stany się fajnie zamknęły , jutro zajadka czy zostawać z papierami przez długi łykend smile , a w butelce Bourbona zostało jeszcze co nieco wink , jutro z rana trzeba popatrzyć na futy ,żeby cos określić

Dobrej Nocy
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Tak sobie z rana przeglądam newsy z we wczorajszej sessji w Stanach i dochodzę do wniosku ,że to jakaś paranoja laugh
wczoraj podano dane o dalszym i mocniejszym niz przewidywali anale kurczenie się gospoadarki amerykańskiej , wydawać by się mogło ze po czyms takim spadki bedą tam jak w banku a Tu nie było odwrotnie , bo DreamWorks Animation. Kwartalny zysk producenta „Shreka” okazał się o prawie 50 proc. wyższy niż prognozowali analitycy i kurs akcji spółki poszedł w górę o ponad 25 proc , a to pociągnęło wiele spółek z WS i indeksy poszybowały w górę,
Shrek napędza więc , idiothossę do dalszych wzrostów i u nas chyba dzisiaj również kiedy patrze na dodatnie w Stanach futy .
Bolek i Lolek powinni wejść na giełdę bez dwóch zdań laugh

POZDRO
ELDO

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Gdzieś czytałem, że mimo obaw, przemysł filmowy w Stanach ma się bardzo dobrze i nawet w czasach kryzysu notuje wysokie zyski, czego nikt się nie spodziewał smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ludzie coraz chętniej przynajmniej na te 2 godziny uciekają w fikcję laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Przechodząć do konkretów z mego portfela prognozy

ingbsk -- to co nie zyskał wczoraj zyska dzisiaj ,stawiam na 270 smile
lotos - up smile chyba nie sprzedam tej spolki ponizej 30 , ale stop loss wskazany , bo shrek moze sie w kazdej chwili obrazić grin
bbz - up
duda - tu moze byc roznie , dzisiaj wyniki , tu moj hazard tu moja gra smile

POZDRO
ELDO

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
No coz dobra kreskowke kazdy chyba lubi obejrzec wink

A zeby nie bylo całkiem OT .

Mimo,ze nie gram na gieldzie i raczej nie zamierzam to ten temat czytam codziennie .Duza klasa .Powodzenia i zeby jak najczesciej to co macie w portflach było na zielono


P.S
Chociaz na Dude korcilo mnie zeby sie skusic grin tongue

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
Przechodząć do konkretów z mego portfela prognozy

ingbsk -- to co nie zyskał wczoraj zyska dzisiaj ,stawiam na 270 smile
POZDRO
ELDO

270 na starcie piwo cool

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Już tylko parę punktów brakuje do 1800 na wigu , dzieki Shrek grin
ingbsk nasz kolos świetnie się porusza piwona 280 silny opór , jak go przebije to spokojna jazda na 330 , polecam ustawić S/L na odpowiednio na wyzszym poziomie od wczorajszego zamkniecia , jak przebije opor co nawet dzisiaj jest mozliwe , to na poziomie dzisiejszego otwarcia

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
LOTOS , poszły dwa duże batony na 16,87 po 15 000 sztuk lubie obserwować te transy kiedy mój papier skupowany jest na coraz wyższym poziomie smile
Duda i bbz - spokój na razie , Duda się dzisiaj powinien ruszyć po skonsolidowanych wynikach za ub rok , czort wie w którą stronę confused , 12-05-2009 wazniejsze wyniki za I Kwartał , trzymam ten papier choćby niewiadomo co na razie , gruby moze jeszcze zdołować kurs przed wystrzzłem w kosmos , na który tak liczę , ryzyk-fizyk jednym słowem smile

wig niestety odbił się od oporu

POZDRO
ELDO

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Eldorado, co byś powiedział o spółce Divicom pod kątem spekulacji ? smile

Strona 27 z 57 1 2 25 26 27 28 29 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1