|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 153 |
Moja rada jest taka, żeby w poważnych sprawach kontaktować się z anglojęzycznym supportem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
ja pier dole
Ci ich pseudofachowcy na czacie to niezla porazka
polaczylo mnie z Liliana Be, ktora potrafila wklejac zapisane formulki, zapytalem o szczegoly, odpisala, ze nie wie i sie rozlaczyla
jakas kur.wa kpina...
juz pisze skarge, bo takie olewanie to lekka przesada (rozumiem, moze i pisze duzo osob, nie zawsze z czyms waznym ale, zeby wylaczac czat bez uprzedzenia...)
kpina
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323 |
Skarge musisz napisać w języku angielskim inaczej nie zareagują. Kiedyś rozłączyła się ta Liliana ze mną a później jak jeszcze raz wszedłem na czata to poganiała mnie że pisze wolno pytanie. Napisałem skargę w języku polskim i nikt nie odpowiedział, prawdopodobnie polacy się tam kryją nawzajem i jak pisać skargę to do angielskiego supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
Wczoraj na live złapałem over 10 kornerów w meczu NY Red Bulls-DC United. Ostatecznie rogów było 11 ( http://web.mlsnet.com/scoreboard/game.jsp?match=04262009_DCNY ), jednak live był mniej więcej od 87/88 minuty zablokowany. Ten ostatni, "wygrywający" róg miał miejsce w 93:15 wg w/w oficjalnego live'a, a więc w czasie gdy zakłady live były już od dobrych paru minut zablokowane. Bet365 rozliczył mi zakład jako przegrany, gdyż od tej zablokowanej 87min nie naliczali rogów. CZy miał ktoś podobną sytuację ewidentnie złego rozliczenia meczu? Napisałem im wiadomość w tej sprawie - czekam na odpowiedź. Wydawać by się mogło, że racja i wszystkie punkty regulaminu stoją po mojej stronie... Czy mam prawo się denerwować?  Mogą przyciąć w przysłowiowego "chu*a"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Wczoraj na live złapałem over 10 kornerów w meczu NY Red Bulls-DC United. Ostatecznie rogów było 11 ( http://web.mlsnet.com/scoreboard/game.jsp?match=04262009_DCNY ), jednak live był mniej więcej od 87/88 minuty zablokowany. Ten ostatni, "wygrywający" róg miał miejsce w 93:15 wg w/w oficjalnego live'a, a więc w czasie gdy zakłady live były już od dobrych paru minut zablokowane. Bet365 rozliczył mi zakład jako przegrany, gdyż od tej zablokowanej 87min nie naliczali rogów. CZy miał ktoś podobną sytuację ewidentnie złego rozliczenia meczu? Napisałem im wiadomość w tej sprawie - czekam na odpowiedź. Wydawać by się mogło, że racja i wszystkie punkty regulaminu stoją po mojej stronie... Czy mam prawo się denerwować?  Mogą przyciąć w przysłowiowego "chu*a"?  to niezły wałek z ich strony...Prawo i Sprawiedliwość po Twojej stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
moze sprobuj napisac na chat, najlepiej jak wiadomo na angielski  zawsze ok 87 minuty blokuja gre na ilosc roznych, ewidentna pomylka i mysle ze to skoryguja jak zarzucisz im statami z oficjalnej strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
wysłałem wiadomość - bez odzewu, więc wskakuje na czat angielski... i tu ciekawa sprawa - babka mówi że owszem, na oficjalnej MLS widnieje 11 rogów, natomiast na ESPN jest ich 10  lekko mnie zbiła z tropu, no ale sprawdzam te posrane rogi na ESPN i faktycznie jest ich 10  ( http://soccernet.espn.go.com/match?id=262076&cc=5739&league=USA.1 ) no ale zgodnie z oficjalną stroną było tak: 93:15 NY -94th Minute. Corner Kick by 13-Jorge Rojas. 92:37 NY -93rd Minute. Shot by 7-Khano Smith, 2nd of match. Result: Deflection a więc strzał NY w 92:37, odbicie (deflection) wielce prawodpodbne że od gościa z DC United, no i potem corner. Układa sie to w logiczną całość moim zdaniem  ależ emocje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
po ponad 20-godzinnej walce [mecz zakonczyl sie wczoraj po 23] zwyciężyłem Lekki niesmak pozostał, ale najważniejsze że kasa się zgadza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
przerzucilem sie na karte u nich ostatnio, ale tak jeszcze miesiac temu kase na mb mialem po 4 godzinach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Hmm nie sledzilem meczu ,ale jesli gol padł nawet w 69 minucie i 59 sekundzie to jakim cudem ma sie liczyć ten zakład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Chyba nie masz racji. Podziel sobie caly mecz na 10 minut. 0-9.59,..... 60-69.59, 70-79.59, 80-.... Zauwaz ze wg Twojego toku myslnia sporna minuta bylaby ujeta w 2 okresach zarowno od 60 do 69.59 i od 70 do 79.59. Moim zdaniem zaklad rozliczony prawidlowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
raiders_ przeciez masz zaklad ze od 70:00 do 79:59, czyli od 71 minuty do 80. Dziwne by bylo gdyby zaklad byl wygrany, skoro gol padl gdy na zegarze bylo 69:xx (czyli 70 minuta, tak jak na livescorach) a ty masz ze padnie od 70:00, czyli od 71 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
raiders_ przeciez masz zaklad ze od 70:00 do 79:59, czyli od 71 minuty do 80. Dziwne by bylo gdyby zaklad byl wygrany, skoro gol padl gdy na zegarze bylo 69:xx (czyli 70 minuta, tak jak na livescorach) a ty masz ze padnie od 70:00, czyli od 71   lol od 70 minuty włącznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
[Linked Image] [ fotosik.pl] usunęło mi się złe zdjęcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
od 70:00 do 79.59
69:xx minuta przeciez nie zawiera sie w tym przedziale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
raiders  apropo tego że livescore są po Twojej stronie to np. tu http://sport.onet.pl/74326,1248760,...wskiej__kuriozalna_bramka,wiadomosc.htmlpodają 71 minute.. Nawet jeśli padła jednak w 70 to i tak nie ma to nic do rzeczy bo Ty masz zakład na przedział wyraźnie napisany 70.00-79.59 a nie w której minucie padła bramka. Musiała paść w 69.xx.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Może kolega Raiders ma kłopoty z jednostkami czasu.....żenada jedna wielka......i to nie bet365.Troszkę pomyślunku zanim się obsmaruje kogoś.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
raiders z calym szacunkiem, Ty robisz sobie zarty z nas, z bet365 czy z siebie? , masz zaklad przeciez na gola dokladnie w przedziale czasu od 70.00 do 79.59 a nie na gol w ktorej minucie, niby to samo ale jednak jest roznica, Twoim jedynym ratunkiem jest udowodnienie, ze gol padl w 71 minucie czyli 70. cos tam sekund, tak jak wskazuje live z flashscore. PZPN jako organizator RemesPP jako oficjalny czas bramki podaje 71 minute, wiec to powinna byc podstawa do rozliczenia gola, walcz ale tylko w tym przypadku ( gol w 71min. ) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|