|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
jak coś to mogę pomóc w podsumowaniu paru kolejek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
no to mamy stalone seba30 od tej kolejki do 39, a t-error 40 i 41 i uda sie nam zakonczyc te edycje BC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
no to mamy stalone seba30 od tej kolejki do 39, a t-error 40 i 41 i uda sie nam zakonczyc te edycje BC   może nie do 39 ale pare kolejek czemu nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Bieżącą kolejkę i następne aż do kolejki 4-5 stycznia nie będę w stanie rozliczyć. Jestem w tym tygodniu udupiony maksymalnie czasowo, a 22 wylatam do UK  Wracam 3 stycznia. Proszę chętnych o jakąś mobilizację, czy też wcześniejsze ustalenia kto się zajmie poszczególnymi kolejkami. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
-error]Bieżącą kolejkę i następne aż do kolejki 4-5 stycznia nie będę w stanie rozliczyć. Jestem w tym tygodniu udupiony maksymalnie czasowo, a 22 wylatam do UK  Wracam 3 stycznia. Proszę chętnych o jakąś mobilizację, czy też wcześniejsze ustalenia kto się zajmie poszczególnymi kolejkami. pzdr tak jak pisałem wcześniej mogę zająć się rozliczeniem paru kolejek, więc aktualną i następne do powrotu [T]-errora biorę na siebie jak ktoś chce się włączyć w rozliczenie to możemy się zamieniać co kolejkę lub dwie pozdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
przydala by sie decyzja czy gramy w niedziele osobna kolejke czy nie, troche pozno i nic nie wiadomo, potem moze sie okazzac ze beda mieli pretensje co niektorzy
ja uwazam ze nie ma sensu juz grac tej kolejki, za duzo osob nie zatypuje najprawdopodobniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ja nie gralem z powodu wyjazdu , wiec jak bedzie jedna kolejka to mi tam bedzie nieco obojetne.
Wkoncu ile mozna kolejek opuszczaja organizatorzy ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
przydala by sie decyzja czy gramy w niedziele osobna kolejke czy nie, troche pozno i nic nie wiadomo, potem moze sie okazzac ze beda mieli pretensje co niektorzy
ja uwazam ze nie ma sensu juz grac tej kolejki, za duzo osob nie zatypuje najprawdopodobniej jak na razie w 21 kolejce zatypowało tylko 15 z 26 graczy, więc naprawdę nie widzę sensu na siłę rozgrywać jutrzejszej kolejki jako osobnej, przynajmniej Ci co jeszcze nie typowali będą mieli jutro z czego wybrać i jeszcze dołączyć z typami do bieżącej kolejki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Wg mnie powinna byc mozliwosc wyboru i ta kolejka proponuje dla chetnych kto chce to gra,a kto nie, to nie gra bez zadnych konsekwencji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Z tego co pamietam, mialy byc dwie kolejki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
brak głównego wodzireja i wszystko jakoś zbacza z właściwego toru
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
To co poniżej, to słowa konstruktora, gdy ustalał terminarz Cwiercfinaly BC proponuje rozegrac w pierwszy weekend stycznia co zbiegnie sie z 3 runda pucharu Anglii. Polfinaly Pucharu BC 4 pozostali w rywalizacji zawodnicy rozegraja w ostatni weekend stycznia kiedy odbedzie sie 4 runda Pucharu Anglii + niepelne kolejki L1 i L2. Rozumiem przez to, że za tydzień gramy półfinał pucharu ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nom  Ja bym dodatkowo zaproponował, wybiegając leTko w czasie, by finału Pucharu BC rozegrać nie w maju, tylko w możliwe najbliższym terminie ... do ustalenia z finalistami. Mam nadzieję, że nie będzie z tym większych problemów; szczerze powiem, że mi tak wygodniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
|
|
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219 |
Wszystkie ligi graja w srodku tygodnia, myśle że wypadało by zagrać tu middla (jest wiecej meczy niż w weekend gdzie gra np FA Cup zamiast Premiership) - a założenie było takie by grać zawsze wtedy gdy grają wszystkie ligi Myśle że powinna tu zapaść szybka decyzja [T]-errora albo seba30 i już teraz założony temat żeby każdy był świadomy że jest kolejka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
3-4 marca zostanie rozegrany Finał Pucharu British Club pomiędzy Eldorado a Ezquerro  Kolejka ligowa w weekend
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
z braku czasu musze "zawiesic" swoje typowanie, wiem ze prowadzi to do tego ze uzbieram 9 nietypowanych kolejek i moj udzial zakonczy sie, wiec sam chce zrezygnowac!! pozdrawiam prowadzacych i uczestnikow i zycze udanej zabawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
seba30 dopisz mnie do tych co zrezygnowali z konkursu a nie zostali zdyskwalifikowani  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Panowie, podział nagród ustalony? Bo chciałbym do końca tygodnia mieć to z głowy, bowiem jak do tej pory nie wiem komu i ile. Były rozbieżności, czy moja nagroda miała iść za 3 miejsce, czy za typy długoterminowe i czy w całości na jedną z nagród, czy rozdzielona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
09-05-08 20:45 Preston North End - Sheffield United HT/FT - X/1 - 5.50 2009-05-09 18:15 Burnley - Reading - HT/FT - X/1 - 5,50 2009-05-09 16:00 Hull City - Stoke City - X - 3,20 2009-05-09 16:00 Fulham FC - Aston Villa - 1 - 2,50 2009-05-09 18:30 West Ham United - Liverpool FC - 1 - 5,25
BWIN
podaje typy na 40 kolejke jade na GP hiszpani i mnie nie bedze pozdarwiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|