|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Co się dzieje, ludzi podają typy w razie zwrotu, co to ma być? przecież taki typ można podać dopiero jak wiadomo że jest zwrot a nie na wyrost.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Gdy mecze się nie skończą lub nie odbędą z powodu deszczu - czekamy jak zwykle 1 dzień na dokończenie. Niektóre pary jeśli da się zostaną puszczone w drugiej rundzie. Oczywiście w dniu jutrzejszym nie będzie już możliwości poprawy czy podawania typów na rundę pierwszą.
Można podawać typy w razie zwrotu, nie jest zabronione - w końcu nie każdy musi siedzieć 24h na dobę i sprawdzać czy ktoś skreczował czy wycofał się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ale oczywisice typ, ktory ktos podal i mecz bedzie jutro nie jest liczony jako zwrot nawet jelis podal typ w razie zwrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Można podawać typy w razie zwrotu, nie jest zabronione Przypadek taki że dwa mecze w ofercie i koleś blokuje tym sposobem rywalowi typy bo pisze to typy w razie zwrotu... I czemu tego w regulaminie nie ma? powinno być wszystko tam wyjaśnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tylko liczymy przełożone mecze, nie można dziś podać typu na jutro. Liczą się mecze te, które miały odbyć się dziś według OOP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Można podawać typy w razie zwrotu, nie jest zabronione Przypadek taki że dwa mecze w ofercie i koleś blokuje tym sposobem rywalowi typy bo pisze to typy w razie zwrotu... I czemu tego w regulaminie nie ma? powinno być wszystko tam wyjaśnione. Mozesz podac typ, ktory koles podal "w razie zwrotu". Masz do tego pierwszenstwo. I wlasciwie to Ty mu blokujesz. Bardziej mi chodzi o to, ze teraz lduzie podaja typy, jakby te co beda jutro mialy byc liczone jak zwrot.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Można podawać typy w razie zwrotu, nie jest zabronione Przypadek taki że dwa mecze w ofercie i koleś blokuje tym sposobem rywalowi typy bo pisze to typy w razie zwrotu... I czemu tego w regulaminie nie ma? powinno być wszystko tam wyjaśnione. Oczywiste jest że liczę temu drugiemu  Było już kiedyś to przerabiane. A teraz spadam na kort.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Można podawać typy w razie zwrotu, nie jest zabronione Przypadek taki że dwa mecze w ofercie i koleś blokuje tym sposobem rywalowi typy bo pisze to typy w razie zwrotu... I czemu tego w regulaminie nie ma? powinno być wszystko tam wyjaśnione. Mozesz podac typ, ktory koles podal "w razie zwrotu". Masz do tego pierwszenstwo. I wlasciwie to Ty mu blokujesz. To jeszcze bardziej skomplikowane  Od następnej edycji trzeba uzupełnić regulamin aby takich pytań nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jeśli za mecz który dziś miał się odbyć a zostanie przełożony na jutro z powodu deszczu ktoś poda typ zastępczy nie będę brał go pod uwagę, lecz czekał na dokończenie jutro.
Prościej nie mogę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Jeśli za mecz który dziś miał się odbyć a zostanie przełożony na jutro z powodu deszczu ktoś poda typ zastępczy nie będę brał go pod uwagę, lecz czekał na dokończenie jutro.
Prościej nie mogę. No teraz rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
ok, ze ja zaczalem te zwroty to sory za zamieszanie, ale pamietam, ze mialem nie raz klopoty weiec wolalem dac zastepczy ;] pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Spoko Stich  Nic się nie stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wyniki są już podane, gdyby były jakieś uwagi proszę zgłaszać. Tylko sensowne te reklamacje  PS. ja pier... ale zamieszania narobiliście z tym deszczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 674 |
Czemu mi policzyłeś 4 x 1.75, przecież trafiłem kurs 5 i to ja powinienem grać w tej rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Przeczytaj regulamin i sam sobie odpowiedź na to pytanie.
Mała podpowiedź pkt 13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
50 PLN na koncie maly zaklad: Czy Ojro majac do dyspozycji 50 PLN straci je: 1. Jeszcze dzisiaj @ 1,3 2. W ciagu 3 dni @ 2,3 3. W ciagu tygodnia @ 7,0 pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
zrobisz ustawke i nici z mojej postawionej kasy  p.s. kasa na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
u mnie takze jakie sa warunki obrotu?  orientuje sie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
3 razy po kursie minimum 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Każde zdarzenie na combo musi mieć minimum 1.5 - takie małe utrudnienie, ale spokojnie do przejścia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|