|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
Top 3 - kierowca Valentino Rossi (ITA/Yamaha) 1.40 Sete Gibernau (ESP/Honda) 1.60 Loris Capirossi (ITA/Ducati) 2.10 Max Biaggi (ITA/Honda) 2.10 Nicky Hayden (USA/Honda) 2.80 Makoto Tamada (JPN/Honda) 3.00 Colin Edwards (USA/Yamaha) 3.00 Alex Barros (BRA/Honda) 3.80 Marco Melandri (ITA/Honda) 5.00 Troy Bayliss (AUS/Honda) 5.50 Carles Checa (ESP/Ducati) 7.00 Ruben Xaus (ESP/Yamaha) 9.00 Kenny Roberts (USA/Suzuki) 10.00 John Hopkins (USA/Suzuki) 12.00 Jeremy McWilliams (GBR/Proton) 13.00 Toni Elias (ESP/Yamaha) 13.00 Alex Hoffmann (GER/Kawasaki) 15.00 Shinya Nakano (JPN/Kawasaki) 15.00 Roberto Rolfo (ITA/Ducati) 20.00 Shane Byrne (GBR/Ducati) 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
mysle, ze nie ma co typowac zwyciezcy za to np. podoba mi sie taka para Head-To-Head Biaggi/Capirossi na biaggiego po 1.8 a dodatkowo gibernau in top3...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
no i weszlo wszystko...biaggiemu zepsul sie motor a i tak byl duzo lepszy od capirexa a gibernau 1.Naprawde nikt tu nsie nie interesuje motogp ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
Witaj,typek na Gibernau był całkiem niezły i bardzo pewny. Widać było, że zależy mu na tym BMW :-) już w tamtym sezonie było mierne zainteresowanie tym sportem - N I E S T E T Y znowu zapowiada się b.ciekawy sezon <lecz> z dominacją wielkiej trójki-pozdrawiam i liczę na twoje dobre typy w sezonie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka