Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Kursy na najbliższą kolejkę:
[Linked Image]

Tabela po 26. kolejkach: futbol
[Linked Image]

Kręcenia lodów cd .. blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Śląsk - Lech 1x !!!

Po

1)


Wielkie problemy Lecha Poznań. Pięciu obrońców Kolejorza jest kontuzjowanych. Z podstawowego składu zdrowy pozostał tylko Manuel Arboleda - informuje "Przegląd Sportowy".

Do zmagających się z urazami Grzegorza Wojtkowiaka (zerwane więzadło krzyżowe) i Ivana Djurdjevicia (zapalenie węzłów chłonnych i problemy z pachwiną) po meczu z Ruchem Chorzów dołączyli także Bartosz Bosacki, Marcin Kikut i Luis Henriquez.


Po

2) prawo serii >>> najstarsi indianie nie pamiętają kiedy Kolejorz ostatnio wygrał mecz , ostatnie mecze to dosyć szczęśliwe i wywalczone w fatalnym niegodnym Mistrza Polski stylu gry remisy , w ogóle na ostanie 8 meczy w lidze Lech zdołał wygrać tylko jeden mecz i to w bardzo szczęśliwych okolicznościach zdobywając bramkę w Gliwicach w 94 minucie wcześniej to Piast miał swoje szanse żeby zgarnąć komplet punktów....



Po


3) Śląsk zrobi wszystko pod Wisłę , a więc będzie gryzł trawę żeby urwać punkty Legii i Lechowi natomiast Wiśle ostatni mecz odpuszczą

Po

4) Co tu dużo mówić Lech spisuje się fatalnie , druga połowa meczu z Ruchem to walenie głową w mur


5) Podejrzewam że po Pucharze Polski zmęczenie da o sobie znać , zresztą już dawno nie widziałem w grze Lecha jakiegoś polotu i finezji


Proponuje również spróbować handi na gospodarzy kurs 8.5 godny uwagi.

pechowo to można stracić punkty w jednym czy drugim meczu ale skoro na 5 ostatnich pojedynków z drużynami broniącymi się przed spadkiem Lech nie potrafił wygrać w 4 z nich to świadczy już o sporym kryzysie...


napewno gracze Kolejorza nie będą mieli komfortu w grze wiedząc że bardzo prawdopodobna strata przez nich punktów w tym meczu (co pokazały ostatnie mecze) pogrzebie ich szanse na MP


Dla mnie to jeden z lepszych typów z ligi polskiej , kursy moim zdaniem powinny być odwrotne




Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
dla mnie mecz zupełnie no bet
kursy nieadekwatne do sytuacji, rzeczywiście Lech mocno zaniżony

Tradycyjnie McDziarz daje typy pod Legie, tak jak napisałem nie gram tego, ale z argumentacją się zupełnie nie zgadzam.

1) Sytuacja kadrowa do soboty się z pewnością zmieni
2) prawo serii - mecze Lecha bez porażki
prawo przełamania serii - czas na zwycięstwo-po remisach
takie argumenty to wróżenie z fusów i naciąganie teorii do własnych potrzeb
3) bzdura i nadinterpretacja - zgodnie z tą zasadą Lech zjadłby Arkę, sprawy kibicowskie to jedno, sportowe to drugie...
ciekawe czy Wisła spuści Lechię, a Lech Cracovie smile
4) dwa ostatnie mecze rzeczywiście fatalne - wcześniej sytuacji do strzelenia bramek nie brakowało
5) zmęczenie może wystąpić, ale nie dajmy się zwariować, dla zawodowych piłkarzy granie co 3 dni to nie żaden problem - często treningi są cięższe, zwłaszcza, że w Lechu ze względu na ubytki w obronie i powrót Rengifo trochę roszad będzie, granie w rytmie 3dniowym wychodziło Lechowi na dobre.

Niewiem jak wygląda sytuacja w Śląsku - ale ostatnio nie prezentuje się najlepiej, więc najpierw musiałby mieć czym postraszyć. Zobaczymy jak będzie wyglądać jutrzejsze spotkanie i wreszcie gra Lecha dwoma napastnikami. Smuda traci w tym momencie ostatni argument za kryzysem w zespole.

Dla mnie natomiast jedynka wychodzi w meczu Wisły z Legią. Mógłbym snuć teorie i naciągać fakty, ale po prostu na dzień dzisiejszy krakowianie prezentują się lepiej i aby zdobyć MP muszą ten mecz wygrać.

Przed meczem ŁKS - Górnik znów się zaczynają cyrki - łodzianie powrócili do normalnych treningów. Jak dla mnie no bet.

piątkowe mecze wyglądają ciekawie:

Lechia - Jagiellonia
Patrząc na terminarz gdańszczan to ostatni gwizdek, żeby powalczyć o utrzymanie. Jeżeli stracą punkty będzie piekielnie ciężko w kolejnych meczach. Jaga może wziąc zaliczkę na następny sezon:). Co na to chłopaki z Białego napiszą? Dwie ekipy, które za sobą delikatnie mówiąc nie przepadają smile.

Polonia B.-Arka
Tutaj z kolei mecz zgód. Obydwie ekipy potrzebują punktów. Goście zdecydowanie w gorszej sytuacji. Również będzie ciekawie...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Na dzień dzisiejszy mecz Lechia - Jaga przy pustych trybunach, Lechia się odwołała decyzja ma zapaść chyba jutro więc pewnie warto na to poczekać bo doping na pewno byłby bardzo pomocny gospodzarzom .

Po ostatnim meczu jestem zdezorientowany nie chcę oceniać czy mecz był czysty czy też nie w prasie pojawiły się ostre słowa odnośnie postawy szczególnie w gazecie wybiórczej.

jeden ciekawy komentarz z forum Jagiellonii :

Frankowski wkurwiony po meczu odłączył się od reszty drużyny i dziękując oklaskami kibicom sam pospiesznie jako pierwszy opuszczał stadion. Jest przecież kapitanem. W wywiadzie pomeczowym odciął się zdecydowanie (podobnie Zawistowski) od wymówek trenera o rozkojarzeniu drużyny karą -10 pkt. (choć trener wiedział ,że tak będzie) .T.F.: „Żeby zbyt dużo nie mówić, to lepiej się wstrzymam od komentarza”.(To mówi dużo!) Grosicki stał po meczu przed trybuną i nie wiedział czy klaskać czy nie?A może już po raz drugi mógł pokrzyżować komuś plany?(strzelił z Ruchem i z Odrą). Niech Pan Mariusz z Marketingu nie zapomni dodać w następnym sezonie: „kup pan karnet! jeden mecz gratis plus trzy reżyserowane!”


Na pewno każdy w Białymstoku chciałby żeby Jaga w końcu się przełamała na wyjeździe i do tego z Lechią co mogłoby mieć katastrofalne skutki dla naszych przeciwników patrząc na terminarz ( mecze z Lechem i Wisłą). Nie da się ukryć, że forma Jagi spadła nawet w wygranym meczu z Ruchem nie wyglądało to już dobrze. Obawiam się, że na zwycięstwo wyjazdowe przyjdzie na poczekać do przyszłego sezonu ( oby nie do meczu w Wodzisławiu smile ) bo cały Bytom mocno się zepnie na przyjazd naszego trenera.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
w przytoczonym fragmencie oczywiście chodzi o Franka nie wiem czemu jest na cenzurowanym na mecz.pl wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Kura
w przytoczonym fragmencie oczywiście chodzi o Franka nie wiem czemu jest na cenzurowanym na mecz.pl wink

może tu też prowadzi się przeciwko niemu akcję judasz. smirk

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Dwa mecze Śląska bez Tarasiewicza?

Dwa najbliższe mecze ligowe Śląsk Wrocław rozegra prawdopodobnie bez swojego trenera na ławce. To konsekwencja wydarzeń z Gdyni, gdzie w trakcie spotkania z Arką Ryszard Tarasiewicz został odesłany na trybuny.

Przypomnijmy. Sędzia Sebastian Jarzębak wyrzucił szkoleniowca, bo ten zbyt energicznie protestował przeciwko jednej z decyzji arbitra. Dodatkowo cisnął bidonem o ziemię. Tłumaczył jednak, że zrobił to w strefie przeznaczonej dla trenerów.

W niedzielnym programie "Liga+ Extra" Tarasiewicz przeprosił za swoje zachowanie. Był jednak bardzo zdziwiony, gdy dowiedział się, że będzie teraz musiał odpocząć od ławki.

- Przyznam, że nie wiedziałem o tym – mówił i już zapowiedział ewentualne odwołanie.

Werdykt w tej sprawie wyda Komisja Ligi. Jej posiedzenie odbędzie się w czwartek. Szef Komisji Adam Tomczyński potwierdził na łamach wtorkowego "Przeglądu Sportowego", że pobłażania w stosunku do Tarasiewicza nie będzie.

- Przyjęliśmy zasadę, że każde usunięcie trenera przez sędziego skutkuje dwoma meczami spędzonymi na trybunach. Nie widzę powodów, aby dla pana Tarasiewicza robić wyjątek, tym bardziej, że już kilka razy sędziowie skarżyli się na niego w protokołach. Zdarzyło się nawet, że oficjalnie wysyłaliśmy do niego pismo w takich sprawach – mówi Tomczyński.

Jeśli werdykt będzie zgodny ze słowami szefa Komisji, to Tarasiewicza zabraknie w meczach z Lechem Poznań i Piastem Gliwice.

za: wp.pl


Śląsk po tym jak Tarasiewicz opuścił ławkę rezerwowych, odesłany na trybuny, w meczu z Arką, stracił dwie głupie bramki, których drużyna na poziomie pierwszoligowym nie powinna trafić. Jest to na pewno duże osłabienie Śląska przed meczem z nami. Jednakże to nie Tarasiewicz biega po boisku tylko piłkarze.

Post z forum Lecha by Beker

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Kura
w przytoczonym fragmencie oczywiście chodzi o Franka nie wiem czemu jest na cenzurowanym na mecz.pl wink

ma bana

dla Lechii mecz o życie bez wątpienia i choć dla gości to mecz kolejny na wyjeździe z podtekstami różnymi co do przeciwników to sądzę iż warto zagrać gołą 1 gdyż w tym meczu dostrzegam minimalne zwycięstwo gospodarzy

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Wisla Krakow - Legia Warszawa @1.9 1 7/10 Expekt

Gram na Wisle bo??takiego piachu jaki gra Legia dawno nie widzialem kopia sie po glowach patrza i modla sie aby tylko Tekturka cos ustrzelil na Wisle im sie to nie uda ...juz w meczu z Lechem mowie o drugiej polowie nie wiedzieli co zrobic a Lech gra slabo w meczu z Lks bili sie po glowach nie wiedzieli jak dziadkow Adamskiego i Hajto przejsc nie stworzyli sobie zadnej sytuacji, a wyreczyl ich Sierant ciekawe co dostal od ITI moze dozywotni abonament hehe.Podchodzac do meczu Legia w takiej formie nie ma szans Wisla w skladzie z Brozkiem ktory bedzie chcial udowadnic ze jemu nalezy sie korona rozbije slaba Legie.Wisla bedzie blisko majstra bo Legia im nie zagrozi ani w tym meczu ani w tym sezonie.W legi nie wiadomo co z Jarzebowskim co do kartek musze jeszcze sprawdzic(choto rzezniczak)w Wisle brak Baszczu ktorego pewnie zastapi Singlar.Dla mnie typ tej kolejki po fajnym kursie

Slask Wroclaw - Lech Poznan @2,1 2 3/10 Expket

Probuje Lecha slabo gra kolejorz w ost meczach nie mozna winic tylko Kotora bo caly zespol gra slabo..Licze na przelamanie Wisla wygrywa w meczu na szczycie i w Lechu znow odrzyja nadzieje.Slask popelnia rowniez mase bledow w obronie lecze ze do skladu wroci Renifer co pomoze Lewandowskiemu na wiecej miejsca na boisku a co pozwoli na gola.Licze na to ze Slask bez Tarsiewicza na lawie nie bedzie walczyl jakby tego trener chcial Slask zagra dla Wisly ale czy da rade?mysle ze Lech bedzie chcial sie przelamac i udowodnia ze potrafiagrac i dla najlepszych kibicow w Polsce zrobia to we wroclawiu gdzie napewno bedzie fajna atmosfera.W lechu nie zagra zapewne Kikut Bosy Djura Henriquez licze ze Tanewski godnie zastapi Bosego Wilk chociaz slaby jest powlaczy na lewej obronie a Kikuta zastapi Kucharski.Licze ze lech pokaze walke z jakiej slynie i wygra mecz i bedzie nadal sie liczyc w wlace o mistrza..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
kontuzja kikuta mniej poważna, pojechal nawet z zespolem do Wawy, na mecz pucharowy
Henriquez ma byc gotowy do gry na Sląsk, Bosackiego czekają 2 tyg pauzy

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Śląsk 1x 1.64

bo Śląsk zagra dla Wisły, co podkreśla sam kapitan, bo Lech gra piach, dzisiejszy mecz PP był tego potwierdzeniem, a spotkanie rozstrzygnęło się dopiero po serii rzutów karnych...

GKS x2 1.70


Polonii frajersrtwa ciąg dalszy. W lidze "rozdali" punkty Lechii, Odrze, Cracovii, zaprzepaszczają tym samym szansę na europejskie puchary poprzez ligę, dzisiaj odpadli z PP, co oznacza koniec marzeń o europejskiej przygodzie. w dzisiejszym meczu, najlepszym ofenswnym graczem okazuje się być obrońca Jodłowiec, kto ma w tej drużynie zdobywać gole? Gks na fali 7 ligowych zwycięstw z rzędu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Originally Posted by CANTORO
Wisla Krakow - Legia Warszawa @1.9 1 7/10 Expekt

Gram na Wisle bo??takiego piachu jaki gra Legia dawno nie widzialem kopia sie po glowach patrza i modla sie aby tylko Tekturka cos ustrzelil na Wisle im sie to nie uda ...juz w meczu z Lechem mowie o drugiej polowie nie wiedzieli co zrobic a Lech gra slabo w meczu z Lks bili sie po glowach nie wiedzieli jak dziadkow Adamskiego i Hajto przejsc nie stworzyli sobie zadnej sytuacji, a wyreczyl ich Sierant ciekawe co dostal od ITI moze dozywotni abonament hehe.Podchodzac do meczu Legia w takiej formie nie ma szans Wisla w skladzie z Brozkiem ktory bedzie chcial udowadnic ze jemu nalezy sie korona rozbije slaba Legie.Wisla bedzie blisko majstra bo Legia im nie zagrozi ani w tym meczu ani w tym sezonie.W legi nie wiadomo co z Jarzebowskim co do kartek musze jeszcze sprawdzic(choto rzezniczak)w Wisle brak Baszczu ktorego pewnie zastapi Singlar.Dla mnie typ tej kolejki po fajnym kursie
Hehe, jaki pewny siebie... Oczywiście Wisła jest faworytem, bo gra u siebie, ale to tylko teoretycznie. Legia ma większy potencjał, chociaż z drugiej strony nie zagra kilku podstawowych zawodników, nie mówiąc już o starych kontuzjach. Jednak Legię w tym meczu zadowala remis. Wisłą musi wygrać, będą atakować, dlatego Legia będzie miałą więcej miejsca i powinna coś ustrzelić. Wisłą poza momentami dobrej gry słabiutka. Jeśli uda się zneutralizować Brożka, Boguskiego no i może MAłeckiego, gdy jest w formie to Wisły nie ma smile
LM i nie może być inaczej.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Hakan
Śląsk 1x 1.64

bo Śląsk zagra dla Wisły, co podkreśla sam kapitan, bo Lech gra piach, dzisiejszy mecz PP był tego potwierdzeniem, a spotkanie rozstrzygnęło się dopiero po serii rzutów karnych...

GKS x2 1.70


Polonii frajersrtwa ciąg dalszy. W lidze "rozdali" punkty Lechii, Odrze, Cracovii, zaprzepaszczają tym samym szansę na europejskie puchary poprzez ligę, dzisiaj odpadli z PP, co oznacza koniec marzeń o europejskiej przygodzie. w dzisiejszym meczu, najlepszym ofenswnym graczem okazuje się być obrońca Jodłowiec, kto ma w tej drużynie zdobywać gole? Gks na fali 7 ligowych zwycięstw z rzędu.


co do Śląska OK typ tygodnia ze względu na wiele aspektów.

natomiast zdecydowanie odradzam Bełchatów klasyczny NO BET ma być sporo osłabień w GKSie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Kopytko
Legia ma większy potencjał, chociaż z drugiej strony nie zagra kilku podstawowych zawodników, nie mówiąc już o starych kontuzjach... Wisłą poza momentami dobrej gry słabiutka. Jeśli uda się zneutralizować Brożka, Boguskiego no i może MAłeckiego, gdy jest w formie to Wisły nie ma smile
LM i nie może być inaczej.
smile Ludzie, przestańcie naciągać fakty, żeby wyszło na wasze!

Skoro Wisła ma tylko momenty dobrej gry, to nie wiem jak nazwiesz grę Legii?
W Legii za to nikogo nie trzeba neutrealizować. No może Iwańskiego.

Ekstraklasa w tym sezonie jest wyrównana, ale jej poziom jest naprawdę słaby. Nie ma ani jednej drużyny w tym roku która zasługuje na mistrza swoją sportową postawą.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Kopytko
Legia ma większy potencjał, chociaż z drugiej strony nie zagra kilku podstawowych zawodników, nie mówiąc już o starych kontuzjach... Wisłą poza momentami dobrej gry słabiutka. Jeśli uda się zneutralizować Brożka, Boguskiego no i może MAłeckiego, gdy jest w formie to Wisły nie ma smile
LM i nie może być inaczej.
smile Ludzie, przestańcie naciągać fakty, żeby wyszło na wasze!

Skoro Wisła ma tylko momenty dobrej gry, to nie wiem jak nazwiesz grę Legii?
W Legii za to nikogo nie trzeba neutrealizować. No może Iwańskiego.

Ekstraklasa w tym sezonie jest wyrównana, ale jej poziom jest naprawdę słaby. Nie ma ani jednej drużyny w tym roku która zasługuje na mistrza swoją sportową postawą.


nie ma co się podniecać jeszcze sporo czasu do meczu wink widze że mecz już elektryzuje całą kibicowską Polske ,

sytuacja jest prosta Wisłą wygrywa >>> wszystkie zespoły nadal mają szansę sięgnąć po mistrzowską paterę

, remis w zasadzie nic nie zmienia pozostanie status QVO , chociaż Wisła zapewne rzuci się w tym meczu do szaleńczych ataków bo 2 punkty straty do Legii i w perspektywie mecze na Ł3 z Ruchem i Polonią Bytom sprawią że będą musieli liczyć na zgubienie punktów przez Legionistów co praktycznie może mieć miejsce tylko we Wrocławiu , więc moim zdaniem będą zaciekle atakować i zagrają ultraofensywnie i z konieczności się odkrywać coraz bardziej wraz z upływem czasu...


natomiast 3ci wariant czyli wygrana Legii w tym meczu spowoduje że można już otwierać szampany



Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Kopytko
Legia ma większy potencjał, chociaż z drugiej strony nie zagra kilku podstawowych zawodników, nie mówiąc już o starych kontuzjach... Wisłą poza momentami dobrej gry słabiutka. Jeśli uda się zneutralizować Brożka, Boguskiego no i może MAłeckiego, gdy jest w formie to Wisły nie ma smile
LM i nie może być inaczej.
smile Ludzie, przestańcie naciągać fakty, żeby wyszło na wasze!

Skoro Wisła ma tylko momenty dobrej gry, to nie wiem jak nazwiesz grę Legii?
W Legii za to nikogo nie trzeba neutrealizować. No może Iwańskiego.

Ekstraklasa w tym sezonie jest wyrównana, ale jej poziom jest naprawdę słaby. Nie ma ani jednej drużyny w tym roku która zasługuje na mistrza swoją sportową postawą.
Oj, nienawidzicie nas w tym Poznaniu strasznie smile
Nie twierdzę, że Legia gra lepiej od Wisły, więc nie odwracaj kota ogonem, niemniej ma dwa punkty więcej... Faktem jest, żę tak samo Wisła jak i Legia mają ogromne wachania formy. Wisła równie dobrze potrafi kilka/kilkanaście minut przycisnąć, jak i przespać sporą część meczu.
Co do zawodników Legii to zabawny jesteś. Tak jak pisałem, mają wielkie wachania formy, ale wielu z nich potrafi często zagrać wielki mecz, bo jak na polską ligę są to bardzo dobrzy piłkarze z potencjałem i jest ich więcej, niż Iwański...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
"WaHania formy" jak już.



Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Wahania, wahania- masz racje. Ale nawet "z wachaniami" Legia mistrzem!

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by Kopytko
Wahania, wahania- masz racje. Ale nawet "z wachaniami" Legia mistrzem!

To się jeszcze okaże Panie Kopytko. Poza tym zajął byś się skleceniem kilku mocnych argumentów, dlaczego ta Twoja Legia zdobędzie mistrza z WaChaniami albo nawet bez Wahan. Troche pokory Kopytko. Bo My już czekamy na Legie i się okaże po meczu kto się będzie cieszył! smile Za chwile mała analiza Wisła- Legia smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
A więc kilka słów o niedzielnym spotkaniu
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Bilety na to spotkanie rozeszły się w ciągu kilku godzin. Spotkanie zostało okrzyknięte " Piłkarskim Spektaklem Wiosny" smile Mam nadzieję, że nie na darmo wink Wiślaków będzie wspierać 15,5 tys gardeł smile Będzie naprawdę niesamowity doping smile

Wisła przystąpi do tego spotkania w najsilniejszym składzie, oprócz Baszcza, który już w tej rundzie nie zagra. Będzie to mecz o Mistrzostwo smile Także będzie to pojedynek dwóch snajperów - Brożek vs. Chinyama. Zawodnicy zapowiadają niesamowitą walkę. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak wygrana Wisły w tym meczu smile Choć wszystko jest możliwe.

Stawiam na Wisłe smile

Wisła Kraków - Legia Warszawa futbol

Typ:1 kurs: 1.9 smile 5/10



Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1