Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 57 1 2 29 30 31 32 33 56 57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Historycznie zawsze bylo tak ,ze hossa na rynku surowcow wyprzedzala szczyt na rynku akcji .
Taka jest teoria i praktyka tak bylo i tym razem .

Zloto po 2k ? Tak ,ale w nastepnym cyklu .

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dzisiaj sesja korekcyjna
ingbsk : zasłużona korekta po ciągłych wzrostach ,na szcżeście równiez przy żenujących obrotach , drobnica się wysypała i dobrze
duda odbił sie od oporu na 1 zł jak od ściany , ale jest dobrze , zwykle w niedalekiej przeszłości nastepny dzień po takich duzych wzrostach zaliczał równie wysokie spadki , a teraz jest dobrze uklepane wsparcie na powyzej 0,90 i niewielki ale jednak wzrost
lotos - najwieksze rozczarowanie dzisiaj , ale trzymam , wkrótce wyniki , a w czerwcu jesli uwolnią rezerwy bedzie tu kosmos
bbz - chyba wywale ze stratą nawet
doradcy 24 - cierpliwosći ooo
ogólnie sesja zmienna i nerwowa , stawiam na spadki z rana , a potem na odrabianie , czyli utarty i nudny już scenariusz jutrzejsze futy w Stanach jak zwykle będą decydowały smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
coś na jeszcze lepsze nastrone i w temacie wink


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dzisiaj z rana sytuacja niedobra dla byków , futy w Stanach się czerwienia , znizka na eurodolarze i ropie jutro day stress nie jest to sytuacja sprzyjająca wzrostom , wracają więc znowu klimaty deflacyjne , a jeszcze w poniedziałek było zupełnie odwrotnie , korekta sie chyba pogłębi , wywalam bbz ze stratą i zakładam stop lossa na na ingsbsk , zastanawiam sie czy nie zrobic tez tego na lotosie zostawiam w spokoju doradcow i dude

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Tak jak pisałem , korekta się pogłębia , jednak jakby szło ku lepszemu na eurodolarze i futach , wiec to daje nadzieje na dzisiaj

niepotrzebny stop na ingbsk , papier zachowuje sie w tych dzisiejszych korekcyjnych warunkach świetnie na razie

duda i lotos w korekcie , ale da sie przezyc poki co

doradcy tu hazard , wczoraj opublikował dużą strate za 1Q 09 kurs przez to spada , dlaczego to trzymam? , bo jest szansa ze przejmie ich duza dobra spółka więc ... ja gram na to , najwyzej strace pare stowek , a moge zyskac ciągle pare tysiączków

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ingbsk piwo

chyba już po bólu na wigu smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
wywalilem bbz ze stratą , troche wolnego cashu moze sie przydać zmiennie jednak wciaż

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Duda blisko 1zł smile , zobaczymy czy znowu odbije się od tego oporu jak od ściany

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
i się niestety tak odbił
tymczasem drugi nasz ulubieniec ingbsk przymierza sie do podobnej ściany na 300 smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Jutrzejszy dzień byc moze zadecyduje o kierunku jaki pojdą giełdy na najblizsze tygodnie moze idiotenhossa sie jeszcze bardziej rownienie , ale moze się jutro skonczyc a wtedy powrot do bessy na dlugie tygodnie , dlatego zaczynam rozwazac pozbycie sie wszystkich akcji moze z wyjatkiem Dudy ,
Złoty spada , w polowie czerwca pewnie wyjjdzie dziura w budzecie i to duza , taki plan ma wielu , moze dzisiaj sie ubrac w walute ?
ale jak tu sie ubrac dzisiaj , kiedy fala optymizmu moze jutro zalać giełdy ,z drugiej zas strony moze byc odwrotnie i mozna sie spoznic ,bo złoty rownie dobrze moze zaczac pikowac w dół macie jakies swoje przemyslenia przed jutrzejszym stress day ?
Tak na chłopski rozum niby Ameryka nie strzeli sobie sama w kolano i pokaze dobre wyniki choćby zmanipulowane , sęk w tym czy w to uwierzą giełdy ?

POZDRO
ELDO

Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
Trudno powiedzieć. Wiesz, jeśli w USA pokażą (zmanipulowane) dobre wyniki to rzeczywiście nasza hossa trochę potrwa, ale z drugiej strony, jeżeli miałaby one być zmanipulowane, to wtedy USA mimo to sobie strzela w kolano, niezależnie co wybierze. Bo zmanipulowane wyniki mogą odłożyć jedynie w czasie to co nastąpić musi, więc może lepiej, by się to teraz stało, a potem będziemy mogli z czystym sumieniem i bez obawy, że lada chwila to się skończy, grać. Cóż zobaczymy...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Zostaje tez nadal z ingbsk gruby wziął dzisiaj 1000 szt po 298 laugh
spadamy na wigu , ale tu + 5% teraz piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
rośniemy piwo

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Originally Posted by ELDORADO
Zostaje tez nadal z ingbsk gruby wziął dzisiaj 1000 szt po 298 laugh
spadamy na wigu , ale tu + 5% teraz piwo


a ktoś jeszcze wziął 2300 po 299,20 shocked

ja nie wytrzymałem cisnienia i wywaliłem po 299 smirk

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by qlman
Originally Posted by ELDORADO
Zostaje tez nadal z ingbsk gruby wziął dzisiaj 1000 szt po 298 laugh
spadamy na wigu , ale tu + 5% teraz piwo


a ktoś jeszcze wziął 2300 po 299,20 shocked

ja nie wytrzymałem cisnienia i wywaliłem po 299 smirk

ingbsk jak ja kocham ten bank piwo na fixie juz był powyzej 300 grin
wkrotce kierunek 400 ooo
Duda coraz blizej do 1 zł do 3 razy sztuka smile
lotos słabo frown
doradcy hazard trwa na razie karty nieznaczone

ogólnie nerowowość i zmienność przed day stress

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
LOL , ale ropa poszła do góry przebila opór na 55 , no juz lepsza perspektywa dla LOTOS- u i nie tylko dla lotosu grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Rzeczywiście, Lotos mógłbym w końcu zacząć rosnąć, bo ta czerwień nie za bardzo pasuje do potoku zieleni przelewającego się przez ING, Dudę i KGHM wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Szewa
Rzeczywiście, Lotos mógłbym w końcu zacząć rosnąć, bo ta czerwień nie za bardzo pasuje do potoku zieleni przelewającego się przez ING, Dudę i KGHM wink

no jest na to szansa, zerkam na ropę , ostro idzie do góry po przebiciu oporu na 55, a to może oznaczać , że porządne wzrosty na giełdzie dopiero przed nami smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
wydaje mi sie ze ten spadek LOTOSU to proba zbicia kursu zeby uruchomic stoplossy a potem zebrac smietanke i odjechac smirk

ale ja bede czekal , najwyzej utopie ... LIFE cool

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
wydaje mi sie ze ten spadek LOTOSU to proba zbicia kursu zeby uruchomic stoplossy a potem zebrac smietanke i odjechac smirk

ale ja bede czekal , najwyzej utopie ... LIFE cool

jest to mozliwe , nie sledzilem transakcji na nim dzisiaj , delektując się śląskim , ale trzeba bedzie zrobic ich analize , obroty mial dosyc wysokie co moze niepokoic , ale lotos to ciagle najbardziej niedowartościowana spólka na wigu20 , mająca ogromne perspektywy , tak jak pisałem wczoraj jesli bedzie mogl uwolnic rezerwy w czerwcu to kurs porysuje niebo , cierpliwosc tu moze sie wiec bardzo oplacic , nie wywalam go z portfela póki co

Strona 31 z 57 1 2 29 30 31 32 33 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1