Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni temat.

Widze wiele pytan na temat kolejnych sezonow, wiec wrzucam aktualne zestawienie;

Stacja ABC:
Boston Legal
Life on Mars
Eli Stone
Dirty Sexy Money
Pushing Daisies
According to Jim

Samantha Who?
The Unusuals
Scrubs
Surviving Suburbia
Castle
Cupid
In the Motherhood
Better Off Ted

Brothers & Sisters
Desperate Housewives
Grey's Anatomy
Lost
Private Practice
Ugly Betty

Stacja CBS:
Eleventh Hour
Worst Week
The Ex-List

Cold Case
The Unit
Without a Trace
Old Christine
Gary Unmarried
Rules of Engagement

Big Bang Theory
NCIS
How I Met Your Mother
The Mentalist
Two and Half Men
Ghost Whisperer
CSI
Flashpoint
CSI: NY
Numb3rs
CSI: Miami

Stacja NBC:
ER
Kath & Kim
Life
Knight Rider
Crusoe
Lipstick Jungle Kings
My Own Worst Enem

Chuck
Medium
My Name Is Earl
Parks and Recreation
Southland

Heroes
Law & Order
Law & Order: SVU
The Office
30 Rock
Friday Night Lights

Stacja FOX:
Dollhouse
Prison Break
Terminator: Sarah Connor
Chronicles King of the Hill
Do Not Disturb

Sit Down, Shut Up
24
House
Fringe
Lie to Me
Bones
The Simpsons
Family Guy
American Dad
'Til Death

Stacja CW:
Everybody Hates Chris
The Game
Reaper

Privileged
Gossip Girl
One Tree Hill
90210
Smallville
Supernatural
_____________
ZDJĘTE ALBO "DOGORYWAJĄCE"

NA GRANICY ZDJĘCIA

Z NOWYMI SEZONAMI/BLISKIE PRZEDŁUŻENIA
_____________

PS. Najmocniej przepraszam wszystkich daltonistow na forum.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Coronach
Może to i dobrze że Life dostał już cancela wink

Bardzo fajne zakończenie sezonu i w zasadzie wszystko się wyjaniło, zakończyły praktycznie wszystkie wątki, chyba wiedzieli że cancela dostaną. Bo w trzecim sezonie mogliby się chyba tylko na Raybournie skupić, jako szefie policyjnej "mafii" a to by chyba było za mało na cały sezon.

Nie do końca rozumiem motywu z miłością, Zen, Charliem i Dani, ale ja czasem uczuciowo "tempy" jestem smile

Nie wiem o co chodziło z motywem kuli, którą Crews dał Romanowi. Wyjaśni mi to ktoś? Czemu on się tak przejął?

Tez sie podlaczam pod te pytania wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Z tą kulą to być może chodziło o to, że Charlie miał od niej zginąć, z rąk Bodnera. A ten ostatni tylko go postrzelił, nie wykonując woli Romana. No i Rusek się przejął, widząc kulę wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
to to ja pamiętam wink bardziej mi chodzi o te że Crews z reakcji Romana na tę kulę wywnioskował, że ma/miał być następcą Raybourna. I nie wiem po prostu dlaczego Roman tak zareagował.

płaczliwym głosem mówi (Roman płaczliwym głosem? laugh ):

this... this is why he...

I właśnie nie mam pojęcia o co mu chodziło i jak Charlie wykombinował to co wykombinował wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Szkoda Faraday'a. wink Ciekawy odcinek piwo Scena z małą Charlotte piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
odcinek nie byl zly... ALE to byl setny odcinek i spodziewalem sie czegos lepszego, duuuzo lepszego

Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Ufff, po najnowszym odcinku Supernatural aż padłem z wrażenia. Ten ziomal co gran anioła przebił tym jednym odcinkiem wsyztskie akcje Deana w czwartym sezonie. Szykuje się zaskakujący finał.
Lekki spoiler - bardzo ważny będize motyw z krwią Sama.

Z inne jbeczki - nowy Prison Break to jest największa szmira wśród seriali obecnie, tak spie***ć ostatnie odcinki...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Prison break trzymał poziom w 4 sezonie, dosc przyzwoity, ale te nowe odcinki to porazka laugh

Linkoln i Majkel to jednak nie bracia laugh
Sara w ciazy laugh

Swoja droga to Majkel letko napuchl czy mi sie wydaje?

[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Daj spokój, z PB kolejna Moda na sukces się tworzy laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Experto
Swoja droga to Majkel letko napuchl czy mi sie wydaje?

Jakbyś zgarnął taką kaskę jak on za pierwsze dwa sezony to też byś tak spuchł tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Dlaczego nie ma housa nowego 5x23 ? :>

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
spoko alrrajt, piratebay cos zamulil tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
jak nie będziesz mógł znaleźć linków daj znać to tu wrzucę.
Świetny odcinek !! House jest pokazany takim jakiego go mało kiedy widzieliśmy widać że chce się zmienić i wygląd człowieka na detoksie mówi sam za siebie.(wiem że to tylko serial i tak naprawdę ten widok musi być znacznie gorszy jednak samo to jak chce wyciągnąć pigułki z kibla robi wrażenie)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Szewa
Daj spokój, z PB kolejna Moda na sukces się tworzy laugh
ej ej, masz cos do mody na sukces?
laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Lost się rozkręcił na całego hura Tylko szkoda, że za tydzień już koniec...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by chim123
Lost się rozkręcił na całego hura Tylko szkoda, że za tydzień już koniec...
Nie koniec tylko przerwa

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Po tym fragmencie zabrałem się za całość, w sumie przyzwoite, niektóre fragmenty genialne (jak ten poniżej wink )


Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
nowy prison break już dostępny smile
Lości i tak wymiatają piwo
John idzie zabić Jacoba laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
House 05 x 24 ostatni odcinek tej serii:

napisy: http://napisy24.pl/download/23116/

film: http://www.megaupload.com/?d=L201ROZJ

podobno odcinek kozak za niedługo biorę się za oglądanie smile

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1