|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 544
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 544 |
ING zachwyca i prawdopodobnie będzie dalej to robił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Futy juz na zielono :):):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Futy juz na zielono :):):) to pachnie HOSSĄ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
to jak Panowie, zatrzymujemy się na 1920 czy 2140 ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
to jak Panowie, zatrzymujemy się na 1920 czy 2140 ??? 2140 albo i wyzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
zielenina na zamknięciu w Stanach dobrze wróży jest więc realna szansa ,że jutro będą dobre wyniki i nasz lot w kosmos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Pasy już zapięte ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
z AT żle to wygląda na LOtosie  wygasły mu świeczki i się teraz osuwa bezładnie , kto go ma teraz z zyskiem i jest graczem krótkoterminowym powinien wystwaić S/L z drugiej strony moze mu silnik ponownie zaskoczy iskrą wzrostu cen ropy na rynkach światowych juz teraz reszta wygląda super ingnsk i duda powinne dostac teraz rakietowego paliwa , doradcy zobaczymy tu hazard Azja juz jedzie na sterydach , ale futy w Stanach na czerwone , wiec jakaś niepewność jest , teraz wygląda na to ,ze zwała dzisiaj jest małoprawdopodobna jednak do końca nie mozna jej wykluczyc , ryzyk -fizyk jednym słowem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
wracając do ingbsk i dudy z AT na drodze do dalszego odpału , stoją bardzo silne opory , na 300 zł i na 1 zł ---- dopiero ich przebicie spowoduje ze odlecimy na nich wysoko 330 , 1,20 moze , choc te opory są bardziej psychologiczne niz to wynika z wykresów , mam nadzieje ze dzisiaj sie tak stanie , kiedy klimat na to jest sprzyjający , bo jak nie dzisiaj to kiedy...
POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
LOL poszła paka na ingbsk 1 773 za 300 i mamy przebicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Dawaj Duda , teraz Ty przeskocz ten płot swoim świńskim dupskiem!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41 |
Witam wszystkich - jestem nowy Eldo gratulacje - twoje popędzanie odniosło skutek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Dawaj Duda , teraz Ty przeskocz ten płot swoim świńskim dupskiem!!!  poskutkowało , przeskoczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Lotosowi świeczka sie nie zapaliła , nadal słabiutko , powraca myśl o S/L
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ingbsk - nasz kolos przeskoczył płot i odpoczywa , kiedy wypocznie ruszy w kierunku 400 z przystankiem na 330  duda przeskoczył płot , ale świniak się przestraszył cofnął i wrócił do swego starego koryta na ponizej 1 zł na razie lotos - frustracja ropa cały czas szaleje do góry , a motor nie moze tu zapalic , dla zniecierpliwionych polecam wykorzystanie tej żałosnej w świetle tego jego zwyżki i stop limit doradcy - nic sie nie dzieje , czekamy na strate albo na skok w kosmos ogolnie wig b.blisko 1900 r z przebije jesli dane z Hameryki beda pozytywne , wtedy moze pasc nawet opor ze stycznia co da paliwo na jazde,ze hoho , albo zlecimy i to mocno jesli bedzie odwrotnie POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
nasz kolos jakby skończył juz wypoczywac  stop limit u mnie na lotosie dosc dziwna cofka na wigu , ach ta nasza szulernia ale i tak ja kocham 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 8 |
Witam. Dzisiaj pozbyłem się akcji Stormma z niezłym zyskiem jak na 2 dni  ELDO co polecasz na tą chwilę bo mam wolny kapitał a ty masz głowe na karku:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Witam. Dzisiaj pozbyłem się akcji Stormma z niezłym zyskiem jak na 2 dni  ELDO co polecasz na tą chwilę bo mam wolny kapitał a ty masz głowe na karku:) na Tą chwile to nadal śląski ja nie napedzam tylko stwierdzam , mimo ze kurs wzrosł juz o blisko stówe od kiedy je zaczelismy sobie kupowac  , to grubas ciągle skupuje ten papier na coraz wyzszych poziomach , przesledz sobie tranzakcje i przyznasz mi racje , w czasch świetnosci bank chodził na powyzej tysiaka , nie sadze oczywiscie ze tyle wzrosnie , ale pole do zwyzki ma ciągle bardzo duze , [img:center] http://stooq.pl/c/?s=bsk&c=5m&t=l&a=lg[/img] najwiekszy ostry zjazd miał w styczniu br wtedy chodził po ok 440 , masa wtedy inwestorow została z akcjami na tym poziomie i oni czekają az kurs ingbsk odrobi straty mysle ze nieco ponizej jest granica , gdzie trzeba wysypywac sie z tych akcji , czyli jazda teraz na 400 oczywiscie z kilkoma przestankami po drodze pierwszy jest na 314
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 8 |
Obserwuje juz troche ING i cos w tym jest. Żałuje trocje dudy ze nie miałem wczesniej pieniedzy bo 10% mozna było spokojnie w 24h zrobic:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Obserwuje juz troche ING i cos w tym jest. Żałuje trocje dudy ze nie miałem wczesniej pieniedzy bo 10% mozna było spokojnie w 24h zrobic:) duda to nadal hazard , ingbsk jest znacznie bezpieczniejszy , a w zyciu zawsze sie czegos załuje , ja skupowałem kgh jak chodzil po 27 , a wywalałem jak stał po 40 , a teraz jest po 66 .....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|