Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 57 1 2 30 31 32 33 34 56 57
Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
ING zachwyca i prawdopodobnie będzie dalej to robił piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Futy juz na zielono :):):)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Futy juz na zielono :):):)

to
pachnie

HOSSĄ
piwo piwo piwo

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
to jak Panowie, zatrzymujemy się na 1920 czy 2140 ???

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
to jak Panowie, zatrzymujemy się na 1920 czy 2140 ???

2140 albo i wyzej
piwo piwo piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zielenina na zamknięciu w Stanach dobrze wróży
jest więc realna szansa ,że jutro będą dobre wyniki i nasz lot w kosmos piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Pasy już zapięte ? grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
z AT żle to wygląda na LOtosie confused wygasły mu świeczki i się teraz osuwa bezładnie , kto go ma teraz z zyskiem i jest graczem krótkoterminowym powinien wystwaić S/L z drugiej strony moze mu silnik ponownie zaskoczy iskrą wzrostu cen ropy na rynkach światowych juz teraz
reszta wygląda super ingnsk i duda powinne dostac teraz rakietowego paliwa , doradcy zobaczymy tu hazard
Azja juz jedzie na sterydach , ale futy w Stanach na czerwone , wiec jakaś niepewność jest , teraz wygląda na to ,ze zwała dzisiaj jest małoprawdopodobna jednak do końca nie mozna jej wykluczyc , ryzyk -fizyk jednym słowem laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
wracając do ingbsk i dudy z AT na drodze do dalszego odpału , stoją bardzo silne opory , na 300 zł i na 1 zł ---- dopiero ich przebicie spowoduje ze odlecimy na nich wysoko 330 , 1,20 moze , choc te opory są bardziej psychologiczne niz to wynika z wykresów , mam nadzieje ze dzisiaj sie tak stanie , kiedy klimat na to jest sprzyjający , bo jak nie dzisiaj to kiedy...

POZDRO
ELDO

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
LOL poszła paka na ingbsk 1 773 za 300 i mamy przebicie piwo hura

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Dawaj Duda , teraz Ty przeskocz ten płot swoim świńskim dupskiem!!! laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 41
Witam wszystkich - jestem nowy
Eldo gratulacje - twoje popędzanie odniosło skutek

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
Dawaj Duda , teraz Ty przeskocz ten płot swoim świńskim dupskiem!!! laugh

poskutkowało , przeskoczył laugh piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Lotosowi świeczka sie nie zapaliła , nadal słabiutko , powraca myśl o S/L

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ingbsk - nasz kolos przeskoczył płot i odpoczywa , kiedy wypocznie ruszy w kierunku 400 z przystankiem na 330 smile

duda przeskoczył płot , ale świniak się przestraszył cofnął i wrócił do swego starego koryta na ponizej 1 zł na razie

lotos - frustracja ropa cały czas szaleje do góry , a motor nie moze tu zapalic , dla zniecierpliwionych polecam wykorzystanie tej żałosnej w świetle tego jego zwyżki i stop limit

doradcy - nic sie nie dzieje , czekamy na strate albo na skok w kosmos

ogolnie wig b.blisko 1900 r z przebije jesli dane z Hameryki beda pozytywne , wtedy moze pasc nawet opor ze stycznia co da paliwo na jazde,ze hoho , albo zlecimy i to mocno jesli bedzie odwrotnie

POZDRO
ELDO



Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
nasz kolos jakby skończył juz wypoczywac laugh piwo

stop limit u mnie na lotosie

dosc dziwna cofka na wigu , ach ta nasza szulernia ale i tak ja kocham grin

Dołączył: May 2009
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 8
Witam. Dzisiaj pozbyłem się akcji Stormma z niezłym zyskiem jak na 2 dni smile ELDO co polecasz na tą chwilę bo mam wolny kapitał a ty masz głowe na karku:)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Marcin1987
Witam. Dzisiaj pozbyłem się akcji Stormma z niezłym zyskiem jak na 2 dni smile ELDO co polecasz na tą chwilę bo mam wolny kapitał a ty masz głowe na karku:)

na Tą chwile to nadal śląski ja nie napedzam tylko stwierdzam , wink

mimo ze kurs wzrosł juz o blisko stówe od kiedy je zaczelismy sobie kupowac smile , to grubas ciągle skupuje ten papier na coraz wyzszych poziomach , przesledz sobie tranzakcje i przyznasz mi racje , w czasch świetnosci bank chodził na powyzej tysiaka , nie sadze oczywiscie ze tyle wzrosnie , ale pole do zwyzki ma ciągle bardzo duze ,
[img:center]http://stooq.pl/c/?s=bsk&c=5m&t=l&a=lg[/img]

najwiekszy ostry zjazd miał w styczniu br wtedy chodził po ok 440 , masa wtedy inwestorow została z akcjami na tym poziomie i oni czekają az kurs ingbsk odrobi straty mysle ze nieco ponizej jest granica , gdzie trzeba wysypywac sie z tych akcji , czyli jazda teraz na 400 oczywiscie z kilkoma przestankami po drodze pierwszy jest na 314

Dołączył: May 2009
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 8
Obserwuje juz troche ING i cos w tym jest. Żałuje trocje dudy ze nie miałem wczesniej pieniedzy bo 10% mozna było spokojnie w 24h zrobic:)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Marcin1987
Obserwuje juz troche ING i cos w tym jest. Żałuje trocje dudy ze nie miałem wczesniej pieniedzy bo 10% mozna było spokojnie w 24h zrobic:)

duda to nadal hazard , ingbsk jest znacznie bezpieczniejszy , a w zyciu zawsze sie czegos załuje , ja skupowałem kgh jak chodzil po 27 , a wywalałem jak stał po 40 , a teraz jest po 66 .....

Strona 32 z 57 1 2 30 31 32 33 34 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1