|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393 |
Witam
Poszukuje jakiegoś dobrego systemu do grania singli 1.5 lub dubli gdzie ako wyniesie 2.25. znacie jakieś dobre stawkowanie lub system, bo granie płaska stawką nie wydaje mi sie za dobre. Od jakiegos czasu próbuje napisać najlepszy systemik pod moje granie, taki który byłby najbardziej optymalny dla mnie, czyli że mam jakąś pule np. 100 j ( tą kase jestem gotowy stracić bez żadnych konsekwencji) i zakończenie np jest na 500 j, wtedy był zaczął od nowa,ale rozpisywanie takich systemów w róznych kombinacjach i wariantach trafiania, nie jest zbyt łatwe i nie bardzo mi to wychodzi:)dlatego prosze o pomoc bo może ktoś z was gra podobnie i już testował jakiś ciekawy systemik
Z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
na ako 1.9-2.0 gram progresja 3 stopniową 13.22% 27.9% 58,88%
11,9% zysk. na etap od kwoty bazowej gram ok 10-12 etapów progrsji
na ako 1.45-1,6 gram progresja 2 etapową 23,7% 76,3%
ok 10% zysk na etap kwoty bazowej gram ok 10 etapów progresji
w progresji 1 twoje 500j rozpoczynajeąc z 100j masz po 15 etapie w progresji 2 taki sam zysk masz po 16 etapie.
najjwieksza ilosc etapów jaką teoretycznia miałbym grajac progresja 1 36 czyli z 1j 57j
oczywiscie zycie to nie bajka i takie serie to sie to tak aja bys w totka wygrał, w miesiacu udaje mi sie skoczyc 2, 3 pgrogreesje tak jak mowikem na etapie ok 10 grajac 1 2 kupony dziennie.
i jest dobrze czyli jestem na +
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393 |
dzięki za odpowiedż, spróbuje wykorzystać te stawkowanie w moim systemie, tylko dla mnie samo granie 2 stopniową progresja jest troche ryzykowne, bo wydaje mi się że nie trafienie dwóch pod rząd za 1.5 jest dość prawdopodobne, a ile razy ty miałeś wpadke taką, że spudłowałeś 2 razy z rzędu? Pytam tak z ciekawości, domyslalm się jednak że niewiele skoro jestes na +, a to najważniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
teraz mam przerwe w typowaniu.
niestety nie zachowalem statystyk z progr.1.5 ale tez bylem na malym +
mam tylko z 1.9
grajac troche pona 6 mies progr.(177kuponów) 3 stopniowa na ako 1.9
zaliczyłem 8 win po 11 etapów (3xwkaład) i 4 wtopy czyli 12x pomnozyłem stawke podstawowa (8x3-8-4)
teoreycznie grajac progresje 4 etapową by osignac taki sam wynik (3xwkad) musiałbym grac do 22 etapu progresji grajac te same kupony/jw miałbym ukończone 3 progresie i 2 wtopy czyli pomnozylbym wklad tylko (aż!!) 4x (3x3-3-2)
pomimo 2 wtop mniej miałbym 3krotnie mniej niz mam teraz grajac taki sam okres czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
teraz tak patrze i licze najwieksze zysk miałbym grajac (te same kupony) progresja 2 etapowa na 5 etapów (2xwkałd)
poprostu nieoplaca sie grac zbyt duzo ilosci stopni (maly zysk na etap) oraz wiekszej ilosci etapów (wieksza ilosc mozliwych wtop)
niemam statystyk dla progr. 1.5 ale podejzewam ze bedzie podobnie grajac 3 stopniami mimo mniejszej w teorii mozliwoscia wtopy osiagniemy mniejsze zyski niz grajac na 2 stopnie.
moje boje: l-lost,w-win l l w l w w l w w w w l w w l w w l l w w w w w l l w w l l w w w w l l w z l w w l l w w w l l w z w w w w w l l l w w w w w w w l l w w w l w w w w w w l l w w w w w w l l w l w w l w w l w w l w l w l w l l l w l w l w l l w w l w w w w z l l w l l l l w w l l w w w w l w l l w w l w w w w l w l w w l l l l w l l w w w w l l l w l w l w w w w
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393 |
dzięki za odpowiedź, ale czegoś nie rozumiem, a dokładnie nie rozumie tego
zaliczyłem 8 win po 11 etapów (3xwkaład) i 4 wtopy czyli 12x pomnozyłem stawke podstawowa (8x3-8-4)
czyli rozumie że trzeba trafić 11 etapów z rzędu, i w kązdym etapie 1 na 3 kupony musi być wygrany i wtedy jak pisałeś jeszcze wcześniej wygrywa się okoł 11 % stawki bazowej I tak ci sie udało aż 8 razy.O co chodzi w nawiasie z tym 3xwkład, bo niezbyt jarze . I powiedz mi jeszcze jeżeli możesza mianowicie, miałeś 4 wtopy, czyli nie trafiłeś 3 razy z rzędu, ale wtedy traci się całą kase, więc jak to rozwiązałeś, czy dla ciebie kwotą bazową, tak naprawde było np 25% całego budżetu jaki miałeś na koncie, że w razie wtopy, miałeś dalej za co grać, czy grałeś za cały bank, ale np udało ci się trafić 11 etapów z rzędu za pierwszym razem i wtedy odłożyłeś nadwyżke kwoty bazowej i znów zacząłeś grać od takiej kwoty jak w pierwszej progresji, a tamto miałeś na późniejsze wtopy, czy cały czas grałeś za całość, a jak ci się zdarzyłą wtopa to przelewałeś znowu forse?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
no to po kolei:
stawka bazowa np 100zł kurs minim.1.9 pierwszy etap stawiasz 13.22 zł jezeli wygrasz kupon to masz +11.8 jezeli nie to stawiasz na koleknym kuponie 27.9 jezeli wygrasz masz taki sam zysk 11.8zł musisz trafic tak jak piszesz 1 kupon na 3 3x pudło tracisz swoja stawke bazową.
po wygranym etapie twoja stawka bazowa powieksza sie o około 11,8 % czyli mniej wiecej tak : 0 - 100 1 - 111,8 2 - 124,9924 3 - 139,7415032 4 - 156,2310006 5 - 174,6662586 6 - 195,2768772 7 - 218,3195487 8 - 244,0812554 9 - 272,8828436 10 - 305,0830191
stawiasz zawsze % od swojeje stawki bazowej w drugim etapie 14,79, 31.22, 65,89 (I, II,III kupon) na 6 etapie 23, 48, 103 (I, II, II kupon) na 11 etapie 45, 96, 202
czyli w najlepszym razie po postawieniu 11 kuponów,badz w nagorszym 33 kuponaów jestes bogatszy o 205 zł (305-100/) albo biedniejszy o 100 zł jezeli nie trafisz 3 kuponów po kolei.
teraz mozesz zrealizowc "zysk" zabrac 205 zł i grac dalej od 100 zł, albo np: zabrac połowe zysku a reszte dolozyc do kwoty startowej.
ja po skonczeniu danej progresji gralem od mojej 1 stawki startowej, czyli zabieralem caly zysk z progresji.
aaa 3x wkład to np: wkład 100zł po 11 etapach masz 300 zł czuli 3x wklad
czyli grajac za stawke startowa 100zł w moim przypadku
8 progresji zwycieskich, i 4 przegranych to by było
8x300 =2400 - 800 (wklady poczatkowe) = 1600- 400 (przegrane progresje) = 1200 zł czysty zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1200zł na okolo 170 kuponów
a czy kwota na start to 1 zł czy tez 1000 i czy to jest 1% czy tez caly twoj depozyt to juz zalezy tylko od ciebie i twoich mozliwosci finansowych.
na poczatek radzilbym jednak by nie byl to caly wkład, bo mozna przy odrobinie pecha przegrac juz wszytko na 1 progrescji.
ja przynajmniej narazie gram by powiedzmy ewentualny zysk (strata) z bukwacherki byl jedynie milym aczkolwiek malo znaczacym dodatkiem do dochodów pochodzacych z pracy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393 |
dzięki za cierpliwość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> teraz już wszystko jasne jak słońce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, spróbuje sobie tak pograć, zobacze czy ten system się sprawdzi do moich możliwości i umiejętności typowania, hehe, ale licze ze powinno być dobrze, jeszcze raz dzieki za wszystkie odpowiedzi, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|