|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
brawo THOMO  pełne poparcie dla Ciebie  zdradź jaki to buk chciał masówkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Dla tradycji konkursu to dobra decyzja, dla rozwoju nie bardzo. Nadal podtrzymuje swoje zdanie o stworzeniu alternatywnego konkursu z kasy sponsora na zasadach zblizonych do konkursu tradycyjnego, pozwoli to przyciagnac nowych fanow (obawiam sie ze bez sponsora to bedzie zaledwie kilkanascie osob). Czyli konkurs tradycyjny z wpisowym w starej formule i obok konkurs masowka, bez znaku stop, maksymalnie 2 typy dziennie, min kurs 1.5. lub uczestnikow dzielimy na grupy po maks. 20 osob i zasady wg starej formuły, do scisłego finału na 3 ostatnie rundy awansuje w sumie 20 osob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Nie ma sprawy - jak ktoś się tego podejmie nie będę stwarzał żadnego problemu, bo ja nie mam takiej mocy przerobowej, aby "ciągnąć" 2 konkursy tym bardziej, że tam przy masówce nie wyobrażam sobie kontroli, a tym bardziej podliczania, jednak jak znajdzie się chętny to powtarzam no problemos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
a jaki buczek wchodził teraz w grę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Wybaczcie, ale nie powiem, bo to już teraz nie ma sensu, a może ktoś na forum skorzysta z ich sponsoringu, po co robić aferę jak temat już nieaktualny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Pffff. Ja nigdy nie gralem w tym konkursie, ale tylko ze wzgledu na ten regulaminowy kurs 1,45, bo z zawodu jestem "hyclem"  i mi to strasznie nie na reke. Ale  dla Thoma za postawe. Niech jasnie panskie buki wiedza, ze jest jeszcze tych conajmniej kilkunastu graczy, dla ktorych tradycja i poziom konkursu sa wazniejsze niz wysokosc nagrody. Pozdrawiam wszystkich. A wielmoznego bukmachera wyrazajacego chec sponsoringu pozdrawiam i zycze jak najmniej graczy i zamkniecia dzialalnosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Podliczyłem Wasze głosy w sprawie buków, z których ofert będziemy korzystali w nadchodzących edycjach.
Są to : Fortuna, Milenium, Doxxxbet, Pinnacle, Fonbet
Jeżeli macie jakieś sugestie to do końca tygodnia trzeba by je wyjaśnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Sporo typów w poprzednich edycjach było branych z BAH. Szczególnie na challe buk ten potrafi wystawić niezłe kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
To możemy Pinn lub Fonbet zamienić na BAH - nie ma sprawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Niezłe kursy to ma Fonbet  BAH ma jedynie ciekawą opcję na handicap setowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
skoro nie bedzie sponsora, to nie widze powodu by zmieniac cokolwiek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
@Fro, no w sumie racja  @dominix, też racja  @Fro, zapomniano Cię dopisać do listy uczestników  Dlaczego nie interweniujesz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
a co powiecie jakby poszukać sponsora w jakimś sklepie tenisowym? wszystkie konkursy są o kase a fajnie byłoby dostać cos namacalnego  jak to widzę? sklep wyraża chęć sponsorowania konkursu, dostaje reklame, a zwycięzca bon np na 200 zł albo już wcześniej wybrany produkt np koszulkę, buty, rakietę co o tym myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Mam pytanie jesli bedzie  na handicap gemowy np. +3,5, to czy mozna zagrac np. +4,0 jak sie gdzies znajdzie ? Przeciez tak naprawde to inny typ :swirk: P.S. Co do listy bukow, to wogole nie wiem po co ona jest chyba tylko po to, zeby kontrolowac, czy ktos nie naciaga kursu, ale tak, to przeciez jesli w konkursie kurs nie jest wazny to ogolnie nie jest wazne co to za buk. Liczy sie ze ogolnie jest taki typ >1,45 i czy wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
no własnie  czy jest over 1,45 co do twojego pytania to jest to całkowicie inny typ i liczy sie jako pierwszy taki podany
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
W8, najpierw pytasz, czy jeśli znajdziesz hc +4.0 w innym buku to czy możesz go podać, gdy na hc +3.5 jest  W następnym zdaniu piszesz, że lista buków niepotrzebna, bol iczy się tylko kurs over 1.45. Zaprzeczasz sam sobie. Listam buków jest np. po to, żebym ja mógł sprawdzić, czy Ty faktycznie znalazłeś ten hc +4.0 czy lecisz balona chcąc na siłę zagrać plusowe handi na danego gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
aguero nie graj na dwa konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521 |
Fro nie gram na 2 konta,zakladalem koledze wierz mi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832 |
Fro nie gram na 2 konta,zakladalem koledze wierz mi. Fro, a ja mogę założyć trzem moim kolegom konta, please...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|