Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
brawo THOMO smile pełne poparcie dla Ciebie piwo zdradź jaki to buk chciał masówkę?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Dla tradycji konkursu to dobra decyzja, dla rozwoju nie bardzo. Nadal podtrzymuje swoje zdanie o stworzeniu alternatywnego konkursu z kasy sponsora na zasadach zblizonych do konkursu tradycyjnego, pozwoli to przyciagnac nowych fanow (obawiam sie ze bez sponsora to bedzie zaledwie kilkanascie osob). Czyli konkurs tradycyjny z wpisowym w starej formule i obok konkurs masowka, bez znaku stop, maksymalnie 2 typy dziennie, min kurs 1.5. lub uczestnikow dzielimy na grupy po maks. 20 osob i zasady wg starej formuły, do scisłego finału na 3 ostatnie rundy awansuje w sumie 20 osob.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Nie ma sprawy - jak ktoś się tego podejmie nie będę stwarzał żadnego problemu, bo ja nie mam takiej mocy przerobowej, aby "ciągnąć" 2 konkursy tym bardziej, że tam przy masówce nie wyobrażam sobie kontroli, a tym bardziej podliczania, jednak jak znajdzie się chętny to powtarzam no problemos grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
a jaki buczek wchodził teraz w grę?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wybaczcie, ale nie powiem, bo to już teraz nie ma sensu, a może ktoś na forum skorzysta z ich sponsoringu, po co robić aferę jak temat już nieaktualny.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Pffff.
Ja nigdy nie gralem w tym konkursie, ale tylko ze wzgledu na ten regulaminowy kurs 1,45, bo z zawodu jestem "hyclem" wink i mi to strasznie nie na reke.
Ale piwo dla Thoma za postawe.
Niech jasnie panskie buki wiedza, ze jest jeszcze tych conajmniej kilkunastu graczy, dla ktorych tradycja i poziom konkursu sa wazniejsze niz wysokosc nagrody.
Pozdrawiam wszystkich.
A wielmoznego bukmachera wyrazajacego chec sponsoringu pozdrawiam i zycze jak najmniej graczy i zamkniecia dzialalnosci smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Podliczyłem Wasze głosy w sprawie buków, z których ofert będziemy korzystali w nadchodzących edycjach.

Są to : Fortuna, Milenium, Doxxxbet, Pinnacle, Fonbet

Jeżeli macie jakieś sugestie to do końca tygodnia trzeba by je wyjaśnić.


Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Sporo typów w poprzednich edycjach było branych z BAH. Szczególnie na challe buk ten potrafi wystawić niezłe kursy.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
To możemy Pinn lub Fonbet zamienić na BAH - nie ma sprawy wink


Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Niezłe kursy to ma Fonbet wink BAH ma jedynie ciekawą opcję na handicap setowy.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
skoro nie bedzie sponsora, to nie widze powodu by zmieniac cokolwiek wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
@Fro, no w sumie racja wink
@dominix, też racja wink
@Fro, zapomniano Cię dopisać do listy uczestników smile Dlaczego nie interweniujesz ? grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
a co powiecie jakby poszukać sponsora w jakimś sklepie tenisowym? wszystkie konkursy są o kase a fajnie byłoby dostać cos namacalnego smile jak to widzę? sklep wyraża chęć sponsorowania konkursu, dostaje reklame, a zwycięzca bon np na 200 zł albo już wcześniej wybrany produkt np koszulkę, buty, rakietę

co o tym myślicie?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Mam pytanie jesli bedzie stop na handicap gemowy np. +3,5, to czy mozna zagrac np. +4,0 jak sie gdzies znajdzie ? Przeciez tak naprawde to inny typ :swirk:

P.S. Co do listy bukow, to wogole nie wiem po co ona jest chyba tylko po to, zeby kontrolowac, czy ktos nie naciaga kursu, ale tak, to przeciez jesli w konkursie kurs nie jest wazny to ogolnie nie jest wazne co to za buk. Liczy sie ze ogolnie jest taki typ >1,45 i czy wejdzie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
no własnie smile czy jest over 1,45 smile
co do twojego pytania to jest to całkowicie inny typ i liczy sie jako pierwszy taki podany

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
W8, najpierw pytasz, czy jeśli znajdziesz hc +4.0 w innym buku to czy możesz go podać, gdy na hc +3.5 jest stop

W następnym zdaniu piszesz, że lista buków niepotrzebna, bol iczy się tylko kurs over 1.45. Zaprzeczasz sam sobie. Listam buków jest np. po to, żebym ja mógł sprawdzić, czy Ty faktycznie znalazłeś ten hc +4.0 czy lecisz balona chcąc na siłę zagrać plusowe handi na danego gracza.

Dołączył: May 2009
Posty: 2
3
30 Offline
stranger
stranger
3 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 2
gram

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
aguero nie graj na dwa konta...

Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
Fro nie gram na 2 konta,zakladalem koledze wierz mi.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Originally Posted by aguero
Fro nie gram na 2 konta,zakladalem koledze wierz mi.

Fro, a ja mogę założyć trzem moim kolegom konta, please...

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1