|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
A oto jak ja dzis to widze: Pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> DEN+PHO Phoenix - pelny sklad przeciw IMHO najslabszej druzynie w lidze nie przegraja, chocby bardzo chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do Denver, to wedlug mnie zlapali swiezy oddech i ostatnio sporo dobrych meczy. W WAS szpital, ale nawet jakby mieli pelny sklad to byloby im ciezko. Nuggets lapia PO i powinno im sie udac... dzisiejszy mecz moze znacznie im w tym pomoc.
Z pozostalych meczy: CLE-DET IMO DET nie gra tak dobrze jak wiekszosc uwaza i nie bedzie im dzis latwo w spotkaniu z mocnymi u siebie kawalerzystami. Serie 3 porazek z rzedu najlepiej przerwac z mocnym rywalem i dzis nadaza sie szansa. Takze jak dla mnie NO BET ze wskazaniem na Clev.
IND-NJ tutaj rowniez nie pojde za glosem wiekszosci. Indiana nie gra tak jak sie spodziewalem niestety. Wyraznie zamieszki w Detroit ich wybily z rytmu i do dzis nie moga go zlapac. Jednak NJ prezentuje nie wiele wiecej, Kidd ponizej przecietnej i w zasadzie Carter czasami zagra swoje. Jezeli mialbym szukac value to w kursach na Indiane
LAL-UTA dlugie serie porazek i kompletnie nie mam zdania :/
MIA-HOU ilez to Miami moze wygrywac?? Shaq i spolka sa niesamowici, ale znajac zycie to dzis Houston zejdzie z parkietu jako zwyciezca. Nie bede rozpatrywal aspektow sportowych bo to nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
SAC-POR no comments
SEA-MIL tu juz nie wiem co myslec. Jestem w kropce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co postawie na Seattle to przegrywaja. Po swietnym poczatku chyba najbardziej przeceniana obecnie druzyna w nba. Kozly to zwykle sredniaki, jednak w roli underdoga lubia zaskoczyc. Dodatkowo nie caly sklad ponaddzwiekowcow w pelni sprawny, wiec tez pewnie odpuszcze.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
P.S. sorry za mieszanie ukladu gosc-gospodarz... bo jakos to mi tak roznie wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jeszcze moze 1 zdanie na temat LAL-UTA w normalnych okolicznosciach postawilbym na Koba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale Utah ma odniesc 10 porazke z rzedu?? unbelievable <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Boca,myslę,że Tłuki oleja dzisiejszy mecz. Oni na maksa graja z drużynami z pierwszej półki.poza tym Cavs jak wygrywaja,to głownie we własnej hali,nowy coach zechce dobrze rozpocząć prace na własnych śmieciach,no i najważniejsze...PO wcale nie takie pewne dla Cleveland i trzeba walczyc w kazdym meczu.
Wczoraj Spurs ewidentnie "puścili" mecz Marbury'emu i reszcie,dzis scenariusz z MSG może powtórzyc sie w Cleveland. maksymalnie mogą im odpuścić na 1 punkt, bo ja zagrałem z handi +1,5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />A z drugiej mańki z Le brona robią drugiego Jordana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i mam nadzieję że obrona Pistons pokaże mu miejsce w szeregu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Detroit - Cleveland Nowy trener w Cleveland, Brendan Malone ma dzisiaj swój debiutowy mecz z Kozakami NBA Pistons i na 100% cudu nie uczyni i nie przemieni Cavaliers w inna drużyne, która nie chrzani wszystkiego co może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W Cleveland tylko L. James coś jeszcze jakoś gra (Lecz dziś będzie miał zajebiście trudno bo będzie przeszkadzał mu Świetny Oborńca Tayshaun Prince), reszta drużyny w Cleveland, jak McInnis i Snow zawodzą. Buki faworyzują Cleveland... to świadczy tylko o ich głupocie, którą ja wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Detroit - Cleveland Nowy trener w Cleveland, Brendan Malone ma dzisiaj swój debiutowy mecz z Kozakami NBA Pistons i na 100% cudu nie uczyni i nie przemieni Cavaliers w inna drużyne, która nie chrzani wszystkiego co może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W Cleveland tylko L. James coś jeszcze jakoś gra (Lecz dziś będzie miał zajebiście trudno bo będzie przeszkadzał mu Świetny Obrońca Tayshaun Prince), reszta drużyny w Cleveland, jak McInnis i Snow zawodzą. Buki faworyzują Cleveland... to świadczy tylko o ich głupocie, którą ja wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podsumowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Detroit to najlepsza broniąca drużyna, więc nie powinna mieć problemu z takim zawodnikiem jak L. James <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
postawilem na detroit oby nie zawiedli i mam pytanie kozly to jaka druzyna??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia Poważny człowiek,grający za duże pieniadze nawet najmniejszym gestem nie da do zrozumienia,że ma cynk. Piszecie,że Milwaukee ma jeszcze szanse na PO. Analizowałem schedule druzyn "zainteresowanych" PO z konferencji wschodniej i te szanse oceniam 1:100. Czy ewentualna wygrana w Seattle może je zwiekszyć? Owszem,na 2:100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Czy prawdopodobna absencja Allena przekreśla szanse Sonics? IMO nic podobnego,maja wystarczający potencjał by ten mecz wygrać,jednak ostatnio sa w lekkim trendzie spadkowym. Reasumując,chyba nie warto grać "jedynki" po marnym kursie. Można dać small stake na gości,nawet bez cynku czy innego żelastwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
postawilem na detroit oby nie zawiedli i mam pytanie kozly to jaka druzyna?? Kozły = Milwaukee Bucks Sorki za tamte moje 2 posty, ale myślałem, że Edytuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia Ile to sa bardzo duze pieniadze???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Nie wierzę, żeby Seattle mogło dziś przegrać z Milwaukee... Może Typy mają Niepokolei w głowie i nie mają co z kasa robić i stawiają na Kozły, ale ja tam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja to się zastanawiam nad postawieniem Seattle z HP ... Dziś wszystko się rozstrzygnie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ten link powinien pójść do tematu śmieszne w dziale "To i owo",ale wklejam tutaj dla rozluźnienia atmosfery :-) http://www.procappers.com/Lou%20Pucci.htmJuz nie chodzi mi o sam typ,ale o bardzo odkrywczą "analize":-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ja postawilem na Detroit, ale oczy mi sie juz same zamykaja, wiec nie czkema na lice!! ;-) Kolorowych snow wszystkim zycze. I oby ta noc byla udana ;-) POWODZENIA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
tzn nie czekam na live tylko ide spac ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
tzn nie czekam na live tylko ide spac ;-) Ja tez nie czekam,tym bardziej,że po głebokim namysle nic nie gram:-) Kursy na ML śmieszne w meczach z mocnym dogiem(np.Phoenix),ale spready takie,że mi nie pasuja. Tam gdzie kursy niezle,to mecze "nobetowe". Poza tym kilka tendencji dzisiaj do ewentualnego przełamania,a te kłócą sie z moimi przewidywaniami,więc lepiej poczekam,w którą strone dzis szala sie przechyli. Jedyny typ,który zagrałbym z przekonaniem to Houston,ale przeciwko Miami nie obstawiam. Tak więc,nic nie znalazłem,zatem.... Dobrej nocy i trafionych typów ! Do jutra:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zagralem dzis moje ukochane Tloczki.. a dlaczego? Detroit play defense... i wszystko jasne ;-))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Statystyki wskazywały by ze Detroit powinno sobie dzisiaj poradzić, ale one nie grają. Tłoki pokonały w prestiżowym meczy SAS i zapewne do dziejszego spotkania podejda bardzo rozluznieni, albo poprostu jak ktoś wcześniej wspominal, odpuszczą go sobie. I chodż Detroit jest drużyną nieporównywalnie lepszą to dziś większą motywacje do zwycięstwa mają kawalerzyści i im daje wieksze szanse na zwyciestwo. Tak to widze, a jak bedzie naprawde to sie przekonamy za kilka godzin Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Cavs-Pistons 2
Tłuczki chyba wracają do formy ,ponadto zbliża sie PO i trzeba zadbać o wygodne miejsce w drabince,aby wpasc na Miami dopiero w finale.Kawalerzyści ostatnio chyba w dołku,kilka porażek ze średniakami świadczy chyba o obniżce formy,fakt,że Cavsi u siebie mocni,ale ja widze wygraną Detroit,którzy znowu załapali rytm.
Houston-Miami 1
tak mówi amkwish Miałem cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,dobry cynk,w odróżnieniu od pomagiera buka,który krzyczał,aby grać na Milwaukee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kto postawił na Houston niech podziekuje Roxanie,ja tylko przekazałem info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Tak jak przypuszczałem; główny motor napędowy Hamilton nie zagrał i Detroid dostali srogie baty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Dziś kursy z B&W 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />Atlanta Hawks - Phoenix Suns [color:"red"]218 under [/color] kurs 1,91 Tak wysoka linia że wziąłem bez wachania Atlanta nie rzuci wiele a Phoenix będzie się oszczędzało...
2. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />New Jersey Nets - Indiana Pacers [color:"red"]176 over [/color] kurs 1,91 Linia niska i powinni ją przekroczyć dwa dni temu przekroczyli więc czemu i nie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />Denver Nuggets - Washington Wizards [color:"red"]over 205,5 [/color] kurs 1,91 Denver 114/115/120/101 Washington 96/90/122/95 Biorę...
4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Utah Jazz - L. A. Lakers [color:"red"] 2 [/color] kurs 1,95 Lakers po ostatniej minimalnej porażce z Seattle dziś powiozą Utah
5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Houston Rockets - Miami Heat [color:"red"] -1,5 Miami [/color] kurs 1,91 Chłopcy z Miami wygrywają wszystko od dość dawna a z Houston też ostatnie dwa mecze wygrali, raczej pewniak ;}
Na resztę nie ma na razie kursów więc może popołudniu coś dopisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|