DEN+PHO Phoenix - pelny sklad przeciw IMHO najslabszej..."> DEN+PHO Phoenix - pelny sklad przeciw IMHO najslabszej...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#313199 22/03/2005 21:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
A oto jak ja dzis to widze:
Pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
DEN+PHO
Phoenix - pelny sklad przeciw IMHO najslabszej druzynie w lidze nie przegraja, chocby bardzo chcieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do Denver, to wedlug mnie zlapali swiezy oddech i ostatnio sporo dobrych meczy. W WAS szpital, ale nawet jakby mieli pelny sklad to byloby im ciezko. Nuggets lapia PO i powinno im sie udac... dzisiejszy mecz moze znacznie im w tym pomoc.

Z pozostalych meczy:
CLE-DET IMO DET nie gra tak dobrze jak wiekszosc uwaza i nie bedzie im dzis latwo w spotkaniu z mocnymi u siebie kawalerzystami. Serie 3 porazek z rzedu najlepiej przerwac z mocnym rywalem i dzis nadaza sie szansa. Takze jak dla mnie NO BET ze wskazaniem na Clev.

IND-NJ tutaj rowniez nie pojde za glosem wiekszosci. Indiana nie gra tak jak sie spodziewalem niestety. Wyraznie zamieszki w Detroit ich wybily z rytmu i do dzis nie moga go zlapac. Jednak NJ prezentuje nie wiele wiecej, Kidd ponizej przecietnej i w zasadzie Carter czasami zagra swoje. Jezeli mialbym szukac value to w kursach na Indiane

LAL-UTA dlugie serie porazek i kompletnie nie mam zdania :/

MIA-HOU ilez to Miami moze wygrywac?? Shaq i spolka sa niesamowici, ale znajac zycie to dzis Houston zejdzie z parkietu jako zwyciezca. Nie bede rozpatrywal aspektow sportowych bo to nie ma sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SAC-POR no comments

SEA-MIL tu juz nie wiem co myslec. Jestem w kropce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co postawie na Seattle to przegrywaja. Po swietnym poczatku chyba najbardziej przeceniana obecnie druzyna w nba. Kozly to zwykle sredniaki, jednak w roli underdoga lubia zaskoczyc. Dodatkowo nie caly sklad ponaddzwiekowcow w pelni sprawny, wiec tez pewnie odpuszcze.

pozdro

Bonus: Unibet
#313200 22/03/2005 21:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia

#313201 22/03/2005 21:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
P.S. sorry za mieszanie ukladu gosc-gospodarz... bo jakos to mi tak roznie wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jeszcze moze 1 zdanie na temat LAL-UTA
w normalnych okolicznosciach postawilbym na Koba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale Utah ma odniesc 10 porazke z rzedu?? unbelievable <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#313202 22/03/2005 21:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
Boca,myslę,że Tłuki oleja dzisiejszy mecz.
Oni na maksa graja z drużynami z pierwszej półki.poza tym Cavs jak wygrywaja,to głownie we własnej hali,nowy coach zechce dobrze rozpocząć prace na własnych śmieciach,no i najważniejsze...PO wcale nie takie pewne dla Cleveland i trzeba walczyc w kazdym meczu.

Wczoraj Spurs ewidentnie "puścili" mecz Marbury'emu i reszcie,dzis scenariusz z MSG może powtórzyc sie w Cleveland.
maksymalnie mogą im odpuścić na 1 punkt, bo ja zagrałem z handi +1,5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />A z drugiej mańki z Le brona robią drugiego Jordana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i mam nadzieję że obrona Pistons pokaże mu miejsce w szeregu.

#313203 22/03/2005 21:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Detroit - Cleveland
Nowy trener w Cleveland, Brendan Malone ma dzisiaj swój debiutowy mecz z Kozakami NBA Pistons i na 100% cudu nie uczyni i nie przemieni Cavaliers w inna drużyne, która nie chrzani wszystkiego co może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W Cleveland tylko L. James coś jeszcze jakoś gra (Lecz dziś będzie miał zajebiście trudno bo będzie przeszkadzał mu Świetny Oborńca Tayshaun Prince), reszta drużyny w Cleveland, jak McInnis i Snow zawodzą. Buki faworyzują Cleveland... to świadczy tylko o ich głupocie, którą ja wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#313204 22/03/2005 21:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
Detroit - Cleveland
Nowy trener w Cleveland, Brendan Malone ma dzisiaj swój debiutowy mecz z Kozakami NBA Pistons i na 100% cudu nie uczyni i nie przemieni Cavaliers w inna drużyne, która nie chrzani wszystkiego co może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W Cleveland tylko L. James coś jeszcze jakoś gra (Lecz dziś będzie miał zajebiście trudno bo będzie przeszkadzał mu Świetny Obrońca Tayshaun Prince), reszta drużyny w Cleveland, jak McInnis i Snow zawodzą. Buki faworyzują Cleveland... to świadczy tylko o ich głupocie, którą ja wykorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podsumowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Detroit to najlepsza broniąca drużyna, więc nie powinna mieć problemu z takim zawodnikiem jak L. James <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#313205 22/03/2005 21:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
postawilem na detroit oby nie zawiedli i mam pytanie kozly to jaka druzyna??

#313206 22/03/2005 21:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia

Poważny człowiek,grający za duże pieniadze nawet najmniejszym gestem nie da do zrozumienia,że ma cynk.

Piszecie,że Milwaukee ma jeszcze szanse na PO.
Analizowałem schedule druzyn "zainteresowanych" PO z konferencji wschodniej i te szanse oceniam 1:100.
Czy ewentualna wygrana w Seattle może je zwiekszyć?
Owszem,na 2:100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Czy prawdopodobna absencja Allena przekreśla szanse Sonics?
IMO nic podobnego,maja wystarczający potencjał by ten mecz wygrać,jednak ostatnio sa w lekkim trendzie spadkowym.

Reasumując,chyba nie warto grać "jedynki" po marnym kursie.
Można dać small stake na gości,nawet bez cynku czy innego żelastwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#313207 22/03/2005 21:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
postawilem na detroit oby nie zawiedli i mam pytanie kozly to jaka druzyna??

Kozły = Milwaukee Bucks

Sorki za tamte moje 2 posty, ale myślałem, że Edytuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#313208 22/03/2005 21:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia

Ile to sa bardzo duze pieniadze???

#313209 22/03/2005 22:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Nie wierzę, żeby Seattle mogło dziś przegrać z Milwaukee... Może Typy mają Niepokolei w głowie i nie mają co z kasa robić i stawiają na Kozły, ale ja tam nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja to się zastanawiam nad postawieniem Seattle z HP ... Dziś wszystko się rozstrzygnie!

#313210 22/03/2005 22:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ten link powinien pójść do tematu śmieszne w dziale "To i owo",ale wklejam tutaj dla rozluźnienia atmosfery :-)

http://www.procappers.com/Lou%20Pucci.htm

Juz nie chodzi mi o sam typ,ale o bardzo odkrywczą "analize":-)

#313211 22/03/2005 22:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ja postawilem na Detroit, ale oczy mi sie juz same zamykaja, wiec nie czkema na lice!! ;-) Kolorowych snow wszystkim zycze. I oby ta noc byla udana ;-) POWODZENIA!!!

#313212 22/03/2005 22:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
tzn nie czekam na live tylko ide spac ;-)

#313213 22/03/2005 22:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
tzn nie czekam na live tylko ide spac ;-)

Ja tez nie czekam,tym bardziej,że po głebokim namysle nic nie gram:-)

Kursy na ML śmieszne w meczach z mocnym dogiem(np.Phoenix),ale spready takie,że mi nie pasuja.
Tam gdzie kursy niezle,to mecze "nobetowe".

Poza tym kilka tendencji dzisiaj do ewentualnego przełamania,a te kłócą sie z moimi przewidywaniami,więc lepiej poczekam,w którą strone dzis szala sie przechyli.

Jedyny typ,który zagrałbym z przekonaniem to Houston,ale przeciwko Miami nie obstawiam.

Tak więc,nic nie znalazłem,zatem....

Dobrej nocy i trafionych typów !

Do jutra:-)

#313214 22/03/2005 23:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zagralem dzis moje ukochane Tloczki.. a dlaczego? Detroit play defense... i wszystko jasne ;-))))

#313215 22/03/2005 23:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Statystyki wskazywały by ze Detroit powinno sobie dzisiaj poradzić, ale one nie grają. Tłoki pokonały w prestiżowym meczy SAS i zapewne do dziejszego spotkania podejda bardzo rozluznieni, albo poprostu jak ktoś wcześniej wspominal, odpuszczą go sobie. I chodż Detroit jest drużyną nieporównywalnie lepszą to dziś większą motywacje do zwycięstwa mają kawalerzyści i im daje wieksze szanse na zwyciestwo. Tak to widze, a jak bedzie naprawde to sie przekonamy za kilka godzin
Pozdrawiam

#313216 23/03/2005 05:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Cavs-Pistons 2

Tłuczki chyba wracają do formy ,ponadto zbliża sie PO i trzeba zadbać o wygodne miejsce w drabince,aby wpasc na Miami dopiero w finale.Kawalerzyści ostatnio chyba w dołku,kilka porażek ze średniakami świadczy chyba o obniżce formy,fakt,że Cavsi u siebie mocni,ale ja widze wygraną Detroit,którzy znowu załapali rytm.

Houston-Miami 1

tak mówi amkwish

Miałem cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,dobry cynk,w odróżnieniu od pomagiera buka,który krzyczał,aby grać na Milwaukee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kto postawił na Houston niech podziekuje Roxanie,ja tylko przekazałem info.

#313217 23/03/2005 06:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Tak jak przypuszczałem; główny motor napędowy Hamilton nie zagrał i Detroid dostali srogie baty.

#313218 23/03/2005 07:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Quote
Dziś kursy z B&W
1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />Atlanta Hawks - Phoenix Suns [color:"red"]218 under [/color] kurs 1,91
Tak wysoka linia że wziąłem bez wachania Atlanta nie rzuci wiele a Phoenix będzie się oszczędzało...

2. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />New Jersey Nets - Indiana Pacers [color:"red"]176 over [/color] kurs 1,91
Linia niska i powinni ją przekroczyć dwa dni temu przekroczyli więc czemu i nie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

3. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />Denver Nuggets - Washington Wizards [color:"red"]over 205,5 [/color] kurs 1,91
Denver 114/115/120/101 Washington 96/90/122/95 Biorę...

4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Utah Jazz - L. A. Lakers [color:"red"] 2 [/color] kurs 1,95
Lakers po ostatniej minimalnej porażce z Seattle dziś powiozą Utah

5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Houston Rockets - Miami Heat [color:"red"] -1,5 Miami [/color] kurs 1,91
Chłopcy z Miami wygrywają wszystko od dość dawna a z Houston też ostatnie dwa mecze wygrali, raczej pewniak ;}

Na resztę nie ma na razie kursów więc może popołudniu coś dopisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1