Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#313219 23/03/2005 07:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia

Masz jakąś premię za takie głupawe teksty...??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#313220 23/03/2005 08:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Zagralem dzis moje ukochane Tloczki.. a dlaczego? Detroit play defense... i wszystko jasne ;-))))

Tia.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jak swego czasu pisałem o pewnych "zaskakujących" rozstrzygnieciach w meczach NBA,to mnie kilku gosci chciało wysłać na jakis urlop,ze tak to delikatnie określe.

Tymczasem ostatniej nocy....
1)dziwna transformacja Pistons w Cleveland w 2 połowie meczu(wypisz-wymaluj analogiczna sytuacja 2 dni temu w meczu NY-SA).
2)wygrana Houston z Miami po "emocjonujacej" końcówce - niby taki horror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wcześniej pisałem o odpuszczeniu meczu przez Detroit i o wygranej Houston,pieczętujacej G-Brotherhood.

Sport oczywiście ma m.in. to do siebie,ze nie ma w nim nic pewnego,ale czysta to jest.....pupa niemowlecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#313221 23/03/2005 08:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia

Masz jakąś premię za takie głupawe teksty...??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Ech Fozzie,pomagier buka ma to w zakresie obowiazków,o zadnej premii nie ma raczej mowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A tak całkiem serio to od teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> każdy tego rodzaju post będze kasowany,z odpowiednia adnotacją,tak by kazdy user widział i zapamietał nick autora.

#313222 23/03/2005 12:06
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Grajcie dzis Koziolkow!!!! w milenium byly za 3.9 !!!! pracuje w milenium i dzis graly to 3 osoby za bardzo duze pieniadze pytalem sie dlaczego na kozlow a oni n ato ze dostali cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />powodzenia

ty sam jesteś koziołek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#313223 23/03/2005 12:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
uwielbiam phoenix i te "bycze" linie jakie na nich wystawiaja dzieki poczatkowi sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#313224 23/03/2005 16:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Quote
Witam!!!

Od dzis zaczynam progresje na porazke Miami:)))
Mysle ze 12 zwyciestw z rzedu i 4 pod rzad na wyjezdzie wystarczy:)
ciekawe co na to Amkwish ktory podobnie jak ja jest milosnikiem statystyki...

Houston-Miami 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> STATYSTYKA JEST WIELKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (kamel, rafal08, forty, $-man, JelineK, Sensei), 1,895 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,594
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1