|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
turniej jeszcze trwa 15h  9 miejsce nie jest tak zle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Witam mój pierwszy post na forum
Udało sie zająć płatne miejsce , kasa po chwili w balance jednak z sumy 100$ mam 25$ w bonuses.też tak mieliśćie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
Przy wygranej w turnieju nic nie miałem w bonuses ,ale to moze byc roznie .Zalezy czy tam wplacałes czy dostales juz kiedys jakis bonus itd . Najlepiej spytac support ,live chat chyba tez jest . Bonusy chyba tam sa obrot x 20 dokladnie nie pamietam bo raczej szybko nie dostane od nich jakiegos 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Wpłacać nie wpłacałem. spinów darmowych też nie używałem.ewentualnie korzystałem chyba z bonusu 7sultan a to ta sama firma, o ile dobzre sie orientuje.Support odpisał że obrót 30x za 25$ , i tu są schody bo specem nie jestem od slotów.a ruletka ma chyba 1/10 do obrotu.Widze użytkownik Pelado też tam ugrał kabakiere.ciekawe jak u Niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
Duzo osob cos wygralo w tych turniejach,ale nikt nie pisał o takim bonusie .Moze dlatego,ze nie wpłacałes .Nie wiem . Najlepiej byłoby wypłacic (jesli sie da) te pozostała czesc i dopiero pozniej grac bonusem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
"You have not met the minimum play through requied for to perform a wittdrawal" takie info od samego początku mi wyskakuje gdy biore opcje wypłat.Pisałem do nich żeby mi anulowali te 25$ bonusa w akcie desperacji , jak sie dowiedziałem że trzeba nim obracać a nieznam na tyle języka , żeby spytać za co otrzymałem taki "prezent" masz może jakiś pomysł co napisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
Jesli sami zrobili bonus z czesci wygranej to watpie by go anulowali .
Moze ktos napisz Ci co im wyslac bo ja musze znikac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
222 ja mialem identycznie:D wkurwilem sie i gralem na slotach oczywiscie po ptokach juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
'222' mialem identycznie jak ty i postanowilem grac na slotach i po ptokach  nawet nie fatygowalem ise gadac z suportem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
Albo zmienili zasady a moze osoby ,ktore nigdy nie robiły depozytu tak maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
mysle rafal ze masz racje nie zrobilem depo i dlatego.. to jest jak sing up bonus:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Nie ma juz tego turka czy ja go nie widze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Ty nie widzisz  Musisz sie przesunac na nastepena strone, nie widac go na tej pierwszej planszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
no to jedziemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
17 miejsce mam jak narazie. ciekawe czy załapie się w płatnych.tydzień temu było 13 miejsce ale nie dało rady wypłacic bo jakiś bonus mi się uaktywnił :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
no i nic z tego  ani razu free spinów nie dało, raz tylko jakiś głupi bonus na który straciłem 2,5 minuty 52k to niestety za mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
ten jak to nazwałeś "głupi bonus" to moim zdaniem jedyna szansa by zająć sensowne miejsce.a że zleciało Ci 2,5 min to coś długo sie zastanawiałeś  mi wszedł poniżej minuty ale i tak płatnych nie ma a szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
178k udalo sie uzyskac i 20/4893 wyplacal ktos z tego w ogole ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka